Дитячий гороскоп: характер малюків по знаку Зодіаку

Стаючи батьками, ми всі мріємо про те, щоб наша дитина стала хорошою людиною, була здоровою, мала успіхи в навчанні та спорті, досягла успіху в особистому житті та кар’єрі. Але мало хто замислюється про те, що всі наші старання прищепити дитині певний набір якостей не завжди виправдовуються. Якщо врахувати, що дітки народжуються під своєю певною зіркою, то стає зрозуміло, що кожному з них будуть притаманні свої переваги і недоліки. Давайте розглянемо докладніше, які риси характеру мають малюки різних знаків зодіаку.

Овен

Малюки-Овни – це неймовірно самостійні та непохитні в будь-яких питаннях крихітки. Вони практично не піддаються будь-якому тиску з боку дорослих, а на будь-які зауваження реагують агресією і навіть бунтом. Будь-який конфлікт із ними потрібно вирішувати полюбовно. Станьте для малюка-Овна другом, рівнею і вам набагато легше буде коригувати його маленькі промахи.

Телець

Телець з малих років серйозний, іноді навіть злегка похмурий. А його настрій безпосередньо залежить від рівня комфорту. Ці дітки не люблять спонтанність і спосіб життя “на бігу”. У них все і завжди має бути по поличках – сніданок, обід і вечеря за розкладом, підйом і відбій в один і той самий час. Якщо у вас вийде організувати чіткий режим малюкові-Тельцю, він буде регулярно обдаровувати вас доброю посмішкою і ніжними обіймами.

Близнюки

А ось крихітки-Близнюки, навпаки, занадто швидко втомлюються від одноманітності та жадають нових пригод. Коли ці дослідники тільки починають пізнавати світ, варто бути готовими до того, що всі пульти, журнали, посуд, косметика, інструменти та інші домашні предмети будуть обмацані і випробувані на смак. Близнюки дошкільного віку швидко стають самостійними і легко заводять нові знайомства з однолітками.

Рак

Кожен маленький Рак особливо потребує материнської ласки і пильної уваги. Ці дітки частіше за інших засмучуються через дрібниці і проводять час у мами на ручках. Але не варто боятися такої зайвої сентиментальності. Маленький Рак, якого обдарували достатньою кількістю тепла і любові, буде легко йти по життю і перший прибіжить вас підбадьорювати у важку хвилину.

Лев

Маленькі Лев’ята – це справжні командири та ватажки. Вони з дитячого віку починають встановлювати свої правила, намагаючись прогнути під себе всіх членів сім’ї. Щоб із цих юних ватажків не виросли самохвали і тирани, батьки мають обов’язково бути непохитними і принциповими у вихованні. Головне з дітками-Левами бути справедливими і не займатися вихованням на публіці. Левенята найбільше на світі бояться бути приниженими при людях.

Діва

Дітки-Діви здебільшого слухняні й не завдають батькам особливого клопоту. Для цих малюків важливими складовими щасливого дитинства є міцний сон, ситість і чистота. Вони не надто вимогливі і швидко засвоюють, що можна, а що не можна. Ці діти справедливі й чесні, уважні та добрі до оточуючих. Завдання батьків цих діток допомогти їм зберегти їхні найкращі якості до дорослого віку.

Терези

Маленькі Терези розважливі й мудрі не по роках. Вони товариські й добродушні, тому до них завжди тягнуться однолітки й старші дітки. Вони неквапливі, але уважні й допитливі, завжди із задоволенням беруть участь у нових іграх і з задоволенням допомагають старшим на дачі, в гаражі або на кухні. Батьки не повинні бути до них надмірно суворими, оскільки будь-який тиск змушує цих діток йти “в себе”.

Скорпіон

Відмінними рисами маленьких Скорпіонів є їхня сприйнятливість, уважність і багата фантазія. Дітки цього знака зодіаку часом приділяють занадто велику увагу сказаному або зробленому. Вони не люблять фальші та недомовленості, їх розчаровують порожні обіцянки. З цими малюками завжди потрібно бути відкритими і щирими. Тільки таким чином можна завоювати їхню довіру.

Стрілець

Стрільці-дітки – це маленькі витівники, розбійники, фантазери і шукачі пригод. На місці їх може втримати тільки якась нова іграшка-конструктор або захопливий мультфільм. І то ненадовго. Крихітки-Стрільці люблять компанію, веселощі та подорожі. Малюків цього знака зодіаку можна сміливо з ранніх років брати з собою на відпочинок. Вони з цікавістю вивчатимуть нові місця й отримуватимуть задоволення від нових знайомств.

Козоріг

Дітки-Козороги завжди серйозні і не по роках розвинені. Поки їхні однолітки малюють на стінах і розбризкують суп по кімнаті, вони з серйозним обличчям вивчають іграшку-головоломку або уважно стежать за тим, як тато орудує дрилем або гайковим ключем. Малюки-Козороги витривалі й зовсім не примхливі, вони швидко дорослішають і практично не завдають клопоту батькам.

Водолій

Головною особливістю маленьких Водоліїв є їхня волелюбність. Ці дітки незалежні та вільні птахи з ранніх років. Вони завжди вириваються з-під опіки, намагаючись вивчати світ самостійно. Завдання батьків Водолія полягає в тому, щоб малюк завжди був захоплений і зайнятий спортом або мистецтвом. Ці діти неймовірно допитливі й легковажні, через що легко можуть потрапити в неприємну ситуацію.

Риби

Дітки-Риби – це мрійники і будівельники повітряних замків. Вони швидко захоплюються новими іграми, казками, знайомствами. Маленькі Риби – творчі натури, тому завжди займаються тим, що приносить їм справжнє задоволення. Малюки цього знака прив’язливі та сентиментальні, тому будь-яке відлучення від мами вони переживають болісно. М’якість, ніжність і підвищена увага допоможе батькам виростити впевнену і самостійну дитину-Рибу.

Оригінал