Ці знаки Зодіаку вміють берегти чужі секрети

Усім нам потрібні люди в житті, які вміють зберігати секрети. І деякі знаки зодіаку в цьому плані найбільш надійні. Вони розуміють важливість чужої таємниці та конфіденційності інформації. Це ті люди, яким ми можемо довіряти і розповідати все що завгодно, не побоюючись, що про це дізнається пів міста. Чи входите ви в цю шістку знаків?

Телець

Якщо хтось і знає важливість збереження таємниці, так це Телець. Він сам дуже довго придивляється до людей, перш ніж почати їм хоч трохи довіряти. Якщо вам потрібно з кимось поговорити, Телець – ваша людина.

Він буде терпляче слухати, пропонувати допомогу, і якщо ви попросите його зберігати мовчання, він так і зробить. Навіть під тиском Телець не промовить і слова. З нього б вийшов першокласний секретний агент, з якого не витягнеш ні краплі інформації. У цьому його впертість якраз дуже корисна.

Лев

Лев розуміє, наскільки негативними і руйнівними є чутки і плітки, тому він ніколи не опуститься до того, щоб розголошувати чиїсь секрети. Він лояльний, добрий і прагне бути тим другом, якому люди можуть довіряти.

Він з набагато більшою охотою розповість свої власні секрети, ніж видасть чужі таємниці. Лев знає, що знищення чиєїсь довіри – це огидна річ, а він не хоче мати репутацію балакучої і ненадійної людини.

Діва

Діва не тільки обов’язково збереже ваш секрет, але ще й спробує якимось чином допомогти вам. Якщо вам погано, вона підбере потрібні слова, щоб вас підбадьорити; а якщо у вас проблеми, то Діва буде всіляко підтримувати і шукати варіанти їх вирішення. Діви не тільки дуже розумні, а й дуже надійні та відповідальні. Вони розуміють, що деякі речі завжди повинні залишатися приватними.

Скорпіон

Якщо ви довіряєте Скорпіону і просите його тримати на замку рот, він вас не підведе і буде зберігати мовчання навіть під тортурами. Усі Скорпіони почуваються зобов’язаними зберігати таємниці. Цей знак сам по собі вельми потайливий і загадковий, тому ви можете бути впевнені, що ваші секрети зберігаються в Скорпіоні як у вогнетривкому сейфі.

Козоріг

Мало того, що Козоріг ніколи не видасть чужі таємниці, він ще й не стане використовувати цю інформацію у своїх цілях, особливо в бізнесі. Козороги люблять грати за правилами і бути повністю прозорими у своїх діях.

Вони дуже мудрі, і вони знають, що зловживання чиєюсь довірою до добра не приведе. Козорога можна порівняти з лікарем або адвокатом, який зобов’язаний не розкривати секрети свого клієнта.

Риби

Риби дуже чесні, непідкупні й благородні, тому ви можете їм довіритися. Вони вас не зрадять і не підставлять, скориставшись знанням будь-якої конфіденційної інформації про вас. Оскільки Риби надзвичайно інтуїтивні, не дивуйтеся, коли вони вже знають ваші секрети, перш ніж ви їм їх розповісте. Усі ваші таємниці будуть під надійним замком. Риби однозначно в курсі, що таке честь і порядність.

Оригінал