Що тривожить різні знаки Зодіаку

Почуття тривоги, страху або занепокоєння – невід’ємна частина життя людини. Щоправда, одні люди відчувають такі стани досить часто, а інші вирізняються спартанським спокоєм і незворушністю. Хочете знати, що лежить в основі вашого відчуття занепокоєння, з погляду астрології та з урахуванням особливостей характеру?

Овен

Овни, ви завжди перебуваєте в русі і щось робите, тому дуже дивно чути про те, що ви можете бути чутливими або схильними до депресії. Проте, ви дотримуєтеся високих стандартів і майже неможливих цілей, вважаючи, що у вас немає права на помилку. Робіть перерву час від часу і пам’ятайте, що ви можете багато чому навчитися на своїх промахах.

Телець

Тельці, як правило, ви витрачаєте багато часу на думки про те, що інші люди думають і говорять про вас. Ваша вразлива натура і є причиною вашого занепокоєння, недовірливості та тривожності. Ви не можете догодити всім, але ви й не повинні намагатися. Зосередьтеся краще на тому, щоб сподобатися самим собі.

Близнюки

Маленька проблема, яку можна розв’язати, може перетворитися на величезну і складну для Близнюків, а це моментально провокує величезний стрес і занепокоєння. Вам не потрібно все виправляти самостійно. Це нормально – звертатися по допомогу. Якщо у вас є підтримка, то чому б нею не скористатися?

Рак

Раки, якщо ви відчуваєте хоч найменший натяк на власну недосконалість і вразливість, ви одразу ж починаєте турбуватися. Ви не здатні приймати критику і робитимете все можливе, щоб уникнути її, а це тільки посилює напругу і стрес. Не приймайте її занадто близько до серця, слухайте тільки конструктивні коментарі.

Лев

Леви починають турбуватися, якщо в якийсь момент вони втрачають контроль над ситуацією. Ви любите бути лідером, отже, якщо щось іде не за вашим планом, ви страшенно нервуєте. Жодна людина у світі не здатна контролювати все. Нехай інші виконують свою роботу, а ви – свою. Не намагайтеся осягнути неосяжне.

Діва

Діви, ви легко впадаєте в паніку, думаючи про кожну річ, яка може піти не так. Ви хочете полагодити і налагодити все те, що зламано або просто не працює, але, на жаль, не все підвладне людині. Перестаньте переживати про найгірші наслідки і зосередьтеся на тому, що ще можна виправити.

Терези

Терези, ви типові борці за справедливість. Ви злитеся, коли вас звинувачують у тому, що ви робите щось не так, або дають вам інструкції та вказівки, яких ви не потребуєте. Непрохані поради, погане ставлення та осуд – ось що приводить вас у стан тривожності. У принципі, життя несправедливе, і вам потрібно навчитися приймати його таким.

Скорпіон

Скорпіони бояться відсутності взаємності від людини, яка їм сподобалася. Ви засмучуєтеся, якщо вам не вдається контролювати її почуття, і ви ніяк не можете на них впливати. У цьому сенсі ви дуже маніпулятивна людина. Відпустіть ситуацію. Найкраще, що ви можете зробити, щоб перестати відчувати занепокоєння – це рухатися далі.

Стрілець

Стрільці, ви боїтеся бути замкненими в клітці. Так буває, коли стосунки переходять на наступний рівень, або, коли ви думаєте, що не в змозі виправдати очікування інших людей. Пам’ятайте, що зобов’язання і відповідальність можуть приносити величезну користь, а не бути тільки тягарем.

Козоріг

Козороги, ви занадто переживаєте, коли зазнаєте поразки. Зробіть паузу в робочій рутині або сплануйте відпустку, щоб перезавантажитися. Якщо помилки зроблені, нічого вже не виправити, і в більшості випадків наслідки не такі вже й страшні. Навчіться бути гнучкими і розуміти себе та інших.

Водолій

Водолії, багатозадачність – ось основна причина вашого занепокоєння. Ви намагаєтеся зробити все й одразу, а це практично ніколи не спрацьовує. Якщо ви зазнаєте поразки за поразкою, просто зберіться, реорганізуйтеся і спробуйте зробити все заново.

Риби

Риби, ви боїтеся перебувати серед численного натовпу. Ніяких публічних виступів, ніяких великих заходів, ніяких флешмобів. Якщо ви перебуваєте серед великої кількості людей, постарайтеся розслабитися і зосередитися на своєму диханні. Люди зовсім не хочуть вас образити, багатьом ви навіть подобаєтеся.

Оригінал