Що вміло приховують різні знаки Зодіаку

У кожного є свої власні маленькі таємниці і секрети, які вони вміло приховують від усіх інших. Деякі особисті якості просто не призначені для спільного використання з усім світом. До речі, від знака зодіаку, кажуть, це теж залежить. Хочете дізнатися, що вони так майстерно ховають від оточуючих, і ми часом навіть про це не здогадуємося?

Овен

Овен – майстер маскувати власні страхи та невпевненість. Виявляється, він буває сором’язливий, але ось демонструвати це людям аж ніяк не бажає. Наприклад, якщо йому доведеться виступати перед величезною аудиторією, у нього будуть пітніти від страху долоні, але виду він нізащо не подасть.

Телець

Тельцю не подобається зізнаватися, що він дуже нетерпимий. По суті, цей знак дуже суб’єктивно ставиться до людей і швидко роздає оціночні судження. Хоча саме цей аспект своєї особистості Телець воліє або ретельно приховувати, або заперечувати. Він волів би, щоб люди бачили його відкритим і лояльним.

Близнюки

Близнюки майстерно приховують свій страх бути самотніми. Незважаючи на свою комунікабельність, вони можуть бути дещо нервовими і стривоженими, спілкуючись із людьми. Цей знак дуже боїться бути знехтуваним, тому й хвилюється, як його сприймають, і чи подобається він оточуючим.

Рак

Рак чудово приховує свою зневагу до незнайомців. Можна сказати, що він внутрішньо відторгає людей, яких не знає. Якщо Рак не знає вашого імені, він триматиметься від вас подалі, але водночас намагатиметься бути підкреслено доброзичливим, бо не хоче здатися грубим і вороже налаштованим.

Лев

Лев знає, як уміло ховати свою вразливість. На перший погляд, це дуже зухвалий і почасти нахабний знак, але глибоко всередині Лев вразливий і незахищений. Він може бути дуже чутливим до того, як його сприймають інші, і чекає особливого делікатного ставлення.

Діва

Найбільший пріоритет Діви – це її робота. Але все ж цьому знаку іноді подобається робити перерви і дозволити собі трохи відірватися. Але Діва ретельно приховує свої маленькі слабкості. Вона не розповість людям про свої відпускні плани на найближчий час або про те, як вона збирається розважитися на вихідних.

Терези

Терези майстерно ховають невдоволення, яке сидить у них всередині. Коли їх хтось ображає або розчаровує, вони ніколи цього не забудуть, але стануть прикидатися, що не пам’ятають минулих образ. Як би не так! Звичайно, Терези намагаються бути людьми, які прощають, але це тільки їхня зовнішня маска для оточуючих.

Скорпіон

У Скорпіона просто сила-силенна особистих таємниць і секретів. Він не довіряє людям, тому про все замовчує і все приховує. Цей знак рідко доводить до відома друзів і знайомих про те, що відбувається в його житті, і практично ніколи не розповідає відверто про власні почуття та емоції. Цей знак зодіаку є справжнісінькою закритою книгою.

Стрілець

Стрілець добре приховує своє прагнення до стабільності. Він вільний авантюрист і перекотиполе, але часом йому так хочеться стабільності та послідовності у своєму житті. Іноді Стрільцю навіть трохи заздрісно, що всі друзі вже осіли і створили сім’ї, але вголос він ніколи цього не скаже.

Козоріг

Козоріг іноді може бути сентиментальною людиною, але цього практично ніколи не видно. Йому точно не хочеться показувати людям свою незвичну м’якість. Цей знак віддає перевагу іміджу жорсткої і непохитної особистості, хоча в душі хоче розслабитися, стати емоційною людиною і дати волю почуттям.

Водолій

Водолій найкраще приховує свої емоції і міцно тримає їх у собі. Він нізащо і нікому не зізнається, коли щось його турбує, або чому він сумує. Цей знак підсвідомо не хоче, щоб люди знали, як він почувається. Хоча часом емоції у нього так і рвуться назовні.

Риби

Риби знають, як приховувати свої таланти. Вони рідко хваляться, показують свої досягнення і вважають за краще скромно стояти осторонь. Цей знак мовчки робить, але ніколи не хизується своїми результатами. Коли люди роблять Рибам компліменти, то вони просто відмахуються і відповідають, що все це не заслуговує жодної уваги.

Оригінал