Найкращі компліменти для чоловіків за знаком Зодіаку

Гороскоп розповідає, які компліменти краще говорити чоловікові, знаючи його знак Зодіаку.

Чути приємні слова люблять не лише жінки, а й чоловіки. Вони небайдужі до компліментів та приємних слів. Щоб підкорити серце представника, потрібно знати його знак Зодіаку та якими компліментами його краще обсипати. Жіночій статі не варто боятися говорити приємні слова, бо ними можна зробити життя яскравим і насиченим.

Овен

Представники люблять бути в центрі уваги і розуміти, настільки вони цінні для суспільства. Також вони не відмовляться проявляти себе та робити щось корисне. Для чоловіка цього знака найкращим компліментом стануть слова подяки за вчинок. Але їм не варто спілкуватися з меркантильними та заздрісними людьми, бо вони ніколи не скажуть слова підтримки на адресу знака.

Телець

Від природи представники-чоловіки наділені деякими слабкостями, якими жінки захоплюються. Хоча варто відзначити, що своїми вадами сильна стать привертає увагу до своєї персони оточуючих. Марнославство і самолюбство може їм зіграти на благо, чим вони постійно користуються. Чоловіки просто обожнюють тих жінок, які їм говорять компліменти щодо їхнього зовнішнього вигляду. І чим частіше вони чутимуть слова про свою красу і привабливість, тим вище у них підійматиметься самооцінка.

Близнюки

Чоловіки бажають почути підтвердження у тому, що з ними завжди весело та цікаво. Представники мають високий рівень почуття гумору, тому жінкам слід підтвердити словами, настільки їхні співрозмовники веселі. І від почутого компліменту вони будуть на позитивній ноті. Для цього знака подібні втішні слова є підтвердженням того, що вони душа компанії та цікавий співрозмовник.

Рак

Чоловіки можуть стати щасливими від визнання жінки у щирій любові до них. Також вони будуть вдячні, якщо їм скажуть, що вони найкращі батьки чи пара у світі. Гарні слова окриляють чоловіків та сприяють подальшій мотивації. А коли в житті чоловіків мало таких слів або їх немає взагалі, то вони вважають, що успіх від них відвернувся. Раки особливо гостро потребують компліментів, як повітря.

Лев

Цим гордим чоловікам також не чужі компліменти. Вони їх із задоволенням слухають та сприймають. Але для Левів важливо, щоб лестощі були не награними, а правдивими. Хоча фальшиві слова їх не зачіпають, і вони їх слухають, не втрачаючи при цьому своєї гідності. Але як би чоловіки не ставилися до сказаних слів, вони надають перевагу приємним висловлюванням на свою адресу. І вони мають стосуватися його становища у суспільстві, статусу у сім’ї чи професійних якостей. Кращою нагородою для знака стане те, що вони від слів одержують моральну насолоду, яка їм дає рухатися далі.

Діва

Чоловіки Діви у всіх словах бажають бачити конкретність. Для них сказані слова загалом не мають значення. Їх більше приваблює в людині відкритість та правда. І якщо це буде заслужена критика, то вони її сприймуть як комплімент. Якщо жінка почне дякувати представнику, їй варто підкреслити їхні суттєві заслуги чи конкретні сторони особистості. Правдиві слова компліментів допомагають знакам позбавлятися негативу, який їм заважає ставити чіткі цілі у житті.

Терези

Чоловіків цього знака можна назвати благородними. Вони ніколи не пропустять комплімент і не залишать його поза увагою. Терези вміють бути скромними і дякувати за надану увагу. При цьому вони не забудуть сказати приємний комплімент у відповідь жінці. Для знаків красиві слова є стимулом залучення везіння у життя. І якщо все сказане є правдою, вони розквітають від заслуженої похвали.

Скорпіон

Говорити чоловікам цього знака хибні компліменти не вийде, через те, що у них розвинута інтуїція на високому рівні. Але якщо жінка і сказала чоловікові комплімент, він добре його обдумає і оцінить. Аналізуючи сказане вони розуміють, що в собі таїть сам комплімент. Представники не забудуть подякувати за приємні слова, але якщо вони відчують, що були награними, почнуть до співрозмовника ставитися насторожено. І якщо жінка зібралася говорити чоловікові цього знака комплімент, краще щирий, ніж зітканий з брехні.

Стрілець

Компліменти для чоловіка цього знака є найкращим підтвердженням того, що вони особливі. У них є широке коло друзів і знайомих, тому вони хочуть слухати компліменти від усіх. Представники оцінять, якщо приємні слова буде сказано спонтанно, а не підготовленою промовою. Їм не потрібен офіційний тон, адже вони прості особи з багатьма перевагами. Також вони будуть у захваті, якщо почують компліменти з приводу свого розуму та заповзятливості.

Козоріг

Чоловікам будуть приємні ті слова, які ще раз підтверджуватимуть їхню правоту. Через те, що вони постійно навчаються та самовдосконалюються, їм потрібне словесне підтвердження свого багажу знань. У них одразу підійметься настрій, а на свого співрозмовника вони подивляться зовсім іншим поглядом. Чоловіки звикли довіряти людям, і якщо ті захоплюються ними, то для Козорога ця якість грає величезну роль.

Водолій

Чоловіки завжди з великою підозрою ставляться до сказаних компліментів. Це говорить про те, що багато людей їм лестять, щоб отримати щось потрібне та важливе від них. Тому тільки від ситуації залежить, настільки вони проникнуться приємними словами. Для них достатнім буде, якщо їм просто подякують, без жодних вишуканих слів. Ці люди не сприймають лукавство у жодній формі, тому краще з ними бути щирими у компліментах.

Риби

Мрійливі Риби просто обожнюють компліменти, тому вони легко піддаються на приємні слова. Але для них не є важливим відповідати на сказане. Не варто їх дорікати за невдячність, просто вони не знають, як на лестощі правильно реагувати. А якщо жінки захочуть підвищити їхній настрій, то варто згадати, настільки вони мужні, цікаві та незабутні. І вважайте, що вам вдалося спокусити чоловіка.

Оригінал