Гороскоп на 12 квітня

Овен ♈

Знати, чого хочеш, – вже половина справи. І ні, це не розхожа фраза з семінару з позитивного мислення. Ви починаєте бачити, що минулі складності скоротили Вам кількість варіантів вибору. Все непотрібне відпало, і зараз розгортається великий план. Ви нарешті починаєте розуміти.

Телець ♉

Ми всі отримували новини, які могли здаватися поганими. Але доводилося тримати обличчя і удавати, що ми дуже раді. Зіткнувшись з такою ситуацією зараз, будьте впевнені, що все і справді не так погано. Те, що відбулося допоможе Вам ясно побачити шлях вперед.

Близнюки ♊

Прийміть як даність, що Вам ще багато що належить дізнатися, і що час грає на Вас. Не варто робити передчасних висновків. Прогрес буде повільним, з купою затримок і зволікань. Але інтуїція вже допомогла Вам зайти дуже далеко. Адже ви хочете переконатися, що вона Вас не обманула?

Рак ♋

Іноді ми дивуємося, отримавши додаткові важливі відомості, але Ви опинитеся у вигідному становищі, дізнавшись те, чого не знали раніше. Краще пізно ніж ніколи. Тепер дещо у Вашому житті зміниться на краще.

Лев ♌

Неможливо вічно закривати очі на… Ви самі знаєте, на що. Можливо, це приносило Вам якусь розраду, але зараз важливе питання знову вискочить на Вас, немов чортик з табакерки. Можливо, Вас чекає дивовижне відкриття. Не спробуєте – не взнаєте.

Діва ♍

Технології багато в чому полегшили наше життя, але також змусили багатьох людей переглянути пріоритети. Зони комфорту стали ширша і глибша, ми частіше стали вибирати шлях найменшого опору. Пора зрозуміти і прийняти, що Ви багато зробили задля більш комфортного життя. Але ще не пізно розірвати порочне коло рутини.

Терези ♎

Часто в контрактах прописують час “на подумати” і термін, до якого угоду можна розірвати безболісно. Якщо ми отримали інформацію, якої раніше не мали, доречно буває передумати. Сприймайте свої зміни настрою в цьому світі. Це не легковажність. Тому Ви будете тільки раді, що вирішили інакше.

Скорпіон ♏

Говорити собі, що проблеми немає, – не означає ховати голову в пісок. Заперечення і чесна оцінка ситуації і Вашої залученості в неї – різні речі. Можна і далі вкладатися в ситуацію, а можна спокійно розвернутися і піти. Світила, втім, вважають, що другий варіант кращий.

Стрілець ♐

Якщо Вам заважають зробити те, про що Ви могли б потім пошкодувати, є всі причини відчувати вдячність до цієї людини. З іншого боку, а що це він лізе не у свою справу? Ви самі собі начальник, самі у всьому розберетеся. Але все-таки скоро стане ясно, що втручання було не зайвим.

Козоріг ♑

Хочеться голосно кричати про нову важливу справу, але є розуміння, що реакція оточуючих Вас розчарує. Є дві причини, за якими люди остуджують наш запал. Перша – вони бояться Вашого успіху, друга – вони бояться зробити те, що робите Ви, самі. У Вашому випадку можуть мати місце обидві причини.

Водолій ♒

Дехто все зрозумів неправильно і гавкає не на те дерево? Або – гірше того – ризикує нарватися на гірке розчарування? Людина, яка має сумнів поставить ці питання людині, повній ентузіазму. Якщо хтось зіткнувся з такими поблажливими коментарями, підтримка і підбадьорення з Вашого боку будуть зовсім не зайвими.

Риби ♓

“Не спробуєш – не впізнаєш”. Часом ці слова мотивують набагато менше, ніж хотілося б, особливо якщо після них здається природним сказати “добре, була не була”. Але не варто думати, що ризик і імпровізація небезпечні одними тільки втратами. Ви можете багато чого виграти.