На яке кохання заслуговують різні знаки Зодіаку

Іноді, самі того не відаючи, ми стаємо важливою людиною в чиємусь житті. Як це виходить, і чому ми гідні тієї любові, яку свідомо чи підсвідомо шукаємо? Давайте подивимося, як це відбувається відповідно до знака зодіаку, під яким ми народилися.

Овен

Ви смілива, ризикована, палка і пристрасна людина. Однак ви не одразу закохуєтеся, але якщо таке трапляється, ви міцно тримаєтеся за свого обранця та боретеся за тих, хто вам не байдужий. Ви будете захищати кохану людину і бути їй ангелом-охоронцем у цьому житті.

Телець

Ви, можливо, поки ще не полюбили самі себе, але все одно гідні того, щоб полюбили вас. Не дозвольте вашій невпевненості змусити вас знизити свої вимоги до потенційного партнера. Не дайте вашим сумнівам зупинити вас у пошуку свого кохання. Настане день, коли ви зустрінете людину, для якої в усьому світі не існуватиме нікого, крім вас – ви на це однозначно заслуговуєте.

Близнюки

У вас є погана звичка погоджуватися на менше, ніж ви заслуговуєте. Ви вважаєте, що вже краще мати маленькі почуття і прихильність до когось, ніж взагалі нічого. Однак, ви заслуговуєте набагато більшого. Ви здатні стати центром Всесвіту для “своєї” людини, яка зробить усе можливе, щоб ви були щасливі.

Рак

Ви романтична людина. Ваше серце в мільйон разів ширше і глибше, ніж в інших людей. Якщо знадобиться, ви принесете себе в жертву заради коханої людини. Ви пройдете крізь вогонь, воду і мідні труби заради неї. Настав час отримати свою нагороду за все це. Ви гідні отримати стільки ж, скільки самовіддано віддаєте іншій людині.

Лев

Ви – придбання, якому можна позаздрити, і ви це знаєте. Ви висуваєте іншим високі стандарти. Ви не станете задовольнятися людиною, яка у стосунках із вами докладатиме наполовину менше зусиль, ніж ви від неї очікуєте. Ви будете терпляче чекати партнера, який виявиться гідним того, щоб ви витрачали на нього свій час.

Діва

Вас так довго тримали як запасний варіант, резерв і заміну, що ви вже звикли до розчарувань – але цей час підійшов до кінця. Ви заслуговуєте на те, щоб стати найголовнішою людиною в чиємусь житті, тому що ви прекрасні. Ви розумні. Ви – сила, з якою необхідно рахуватися. Ви набагато більші за той образ, у який ваші колишні змусили вас повірити.

Терези

Ви заслуговуєте на те, щоб бути щасливими, тому що все своє життя ви тільки віддаєте, віддаєте і віддаєте всього себе іншим, нічого не вимагаючи натомість. Вам необхідно зрозуміти, що бути розумно егоїстичним – це нормально. Нормально бути розбірливим. Досить недооцінювати себе. Ви заслуговуєте набагато більшого, ніж можете собі уявити.

Скорпіон

Ви завжди відверто говорите про те, чого хочете. Ви не приховуєте, коли засмучені. Ви говорите правду, коли вас розлютять. Ви говорите іншому “я люблю тебе” тієї ж секунди, щойно це відчуєте. Ваша чесність робить вас людиною, стосунки з якою стануть удачею для будь-кого, хто зустрівся з вами на своєму життєвому шляху.

Стрілець

Ви гідні того, щоб бути найважливішою людиною в чиємусь житті, навіть якщо вважаєте, що не заслужили такого права. Вам потрібно припинити думати про себе, як про тягар для інших. Ви не так уже й дієте іншим на нерви, як думаєте. Досить займатися самобичуванням. Досить боятися почати шукати, а потім знайти своє щастя.

Козоріг

Ваш інтелект – ваша найбільша перевага. Ви розумні. Ви проникливі. Педантичні й акуратні. Ви не такі дурні, щоб дозволити комусь водити себе за ніс. Ви не дозволите, щоб вами користувалися. Ви шукатимете людину, яка поставиться до вас як до головного подарунка долі, і коли знайдете таку, зробите її надзвичайно щасливою.

Водолій

Ви занадто ретельно відгороджуєтеся від людей. Ви намагаєтеся змусити себе повірити в те, що вам краще і комфортніше бути на самоті. Ви заслуговуєте на любов і визнання, тому що ви творча натура, розумна і чутлива. Ваша краса всередині. Вам час усвідомити свою цінність, як особистості.

Риби

Коли ви закохуєтеся, ви балуєте свого обранця. Вранці ви надсилаєте йому повідомлення з побажаннями гарного дня, купуєте йому улюблені ласощі і пам’ятаєте найдрібніші деталі того, про що він говорив давним-давно. Ви прекрасний партнер і друг у стосунках. Ви заслуговуєте на те, щоб знайти людину, яка відповідатиме вашому рівню щирості, відкритості та чарівності.

Оригінал