Ці 3 знаки Зодіаку створені для шлюбу

Дізнайтеся, які жінки стають кращими дружинами…

Рак

Якщо вам вдалося домогтися уваги жінки, народженої під знаком Раку, то її любов буде абсолютною, а сама вона буде готова піти за вами хоч на край світу. Почуття такої жінки завжди дуже сильні. Часом це призводить до надмірного драматизму. Але це невелика ціна за те, щоб жити в раю, як це описано в «Тисяча і одна ніч».

З нею ви будете відчувати себе королем, оточеним найсмачнішими стравами і затишком дбайливо доглянутого будинку. Кожному чоловікові хотілося б після важкого робочого дня обійняти саме таку жінку. Діти для неї є священними, а тому вона часто ставить їхні потреби вище власних. Від свого чоловіка вона чекає ласки, турботи і чесності.

Лев

Жінка-Лев – сильна і сувора. Це справжній воїн, який володіє неймовірною силою і здібностями. Але їй все одно поруч потрібен той, хто допоможе відкрити кришку консервної банки або підточити ножі.

Ви будете захоплюватися нею. А вона буде вкладати в те, що робить для вас, всю себе. З нею ви нарешті дізнаєтеся, що таке справжня любов. Навіть коли вона злиться, то робить це по-своєму чарівно. За своїх дітей вона готова боротися з люттю левиці. Вона постійно перебуває поруч, і якщо хтось спробує їм нашкодити, йому не поздоровиться. Від свого чоловіка вона чекає захоплення.

Козоріг

Вона докладає неймовірних зусиль для досягнення своїх цілей, але ви ніколи не побачите на її благородній лобі ні краплі поту. Ця жінка може впоратися з речами, які зламали б будь-якого чоловіка. І робить це настільки обережно і з такою гідністю, що ви мимоволі засумніваєтеся, чи гідні її взагалі.

Якщо думаєте, що заслуговуєте бути з нею, спочатку переконайтеся, що ваша любов буде продовжувати горіти вічно, навіть коли все інше навколо вже згасло. З нею кожен день ви будете ставати все кращими і кращими, поки одного разу не зрозумієте, що з жаби перетворилися в принца. Вона розуміє вас краще, ніж ви самі себе. І щоб розкрити весь ваш потенціал, вона зробить все можливе.

Вона сувора, але справедлива мама. З-під крила таких жінок у світ виходять справжні переможці і лідери. Від свого чоловіка вона чекає, щоб він проявляв характер і сталість. Цього, до речі, можна повчитися на її прикладі.