Які знаки Зодіаку завжди роблять перший крок

Відкритися людині, яка вам подобається, часом одна з найважчих речей. Для деяких людей – це не проблема, тоді як інші тремтять від страху і відступають, тому що бояться відмови. І багато що залежить від знака Зодіаку, під яким людина з’явилася на світ.

Скорпіон

Загадкові Скорпіони є майстрами зваблювання, у чому вони часто виявляють надзвичайну наполегливість, яка при цьому абсолютно не агресивна і не нав’язлива. Адже їм просто хочеться залишити після себе гарне враження. Будь-яка можливість створити нові стосунки приводить їх у надзвичайне збудження, і тому вони витрачають так багато зусиль для здійснення першого кроку.

Овен

Овни зазвичай знають, чого вони хочуть, і не соромляться це показати. Вони переконливі, але не агресивні, і мають достатню мужність, щоб зробити перший крок. Ось чому, коли Овен підходить до вас, він може здатися досить оптимістичним хлопцем, який вирішив дізнатися номер вашого мобільного телефону або просто поспілкуватися з вами. І що найпрекрасніше у всьому цьому – йому важко сказати “ні”.

Козоріг

Козороги справляють враження дуже серйозних людей, навіть коли вони жартують. Але вони сповнені рішучості знайти ідеальну пару, тому заради людини, яка їм подобається, вони готові старатися вдвічі сильніше. Мало хто зможе встати у них на шляху, якщо вони вирішили домогтися того, хто привернув їхню увагу.

Лев

Схильний до домінування Лев настільки сповнений упевненості в собі, що йому просто неможливо чинити опір. Представники цього знака знають собі ціну, їм подобається зваблювати, і їхня персона впадає в око навіть у переповненому людьми залі. Леви позбавлені страху перед тим, щоб підійти до людини, яка їм подобається. Під час першої розмови вони будуть мало говорити про вас, але постараються зробити так, щоб ви запам’ятали їхнє ім’я і щось особливе, що стосується їхньої особистості.

Оригінал