Гороскоп на 4 серпня

Овен ♈

Чи є думки щодо того, як покращити свій персональний добробут? До 25 серпня на Вашу повсякденність та звички впливатиме Меркурій. Вас часто відвідуватимуть ідеї щодо покращення життя та підвищення власної ефективності. Якщо Ви думали про новий режим тренувань або дієту, то зараз саме час для такого починання.

Телець ♉

Відсьогодні і до 25 серпня Меркурій має завдання – і воно припаде Вам до душі! Ви будете багато думати про кохання, а планета думки і слова торкнеться справ серцевих і вираження почуттів. Крім того, Меркурій допоможе Вам більше відпочивати та вдаватися до приємного дозвілля. Просто пливіть за течією та відкривайте нові можливості.

Близнюки ♊

До 25 серпня більше уваги вимагатиме будинок. Меркурій, Ваша правляча планета, торкнеться всього, що пов’язане з побутом та родиною. Особливо планета думки та слова сприяє перетворенню Вашого житла на місце зустрічей та розмов. А якщо Ви не знаходили часу, щоб обміркувати побутові зміни, то наступні тижні принесуть безліч ідей!

Рак ♋

Як усе встигнути? Під впливом Меркурія до 25 серпня Вам доведеться мати справу із постійним потоком завдань, місць та людей, яким треба приділити увагу. З іншого боку, Меркурій допоможе Вам все ідеально структурувати. Також можливі зміни, які стосуватимуться місця Вашого проживання.

Лев ♌

Уважний та грошовий Меркурій впритул займеться Вашими фінансами до 25 серпня. Усі думки будуть про заробіток та економію, а ще виникне бажання обговорити ці питання. Упродовж наступних тижнів Ви розробите чимало відповідних стратегій. Знаючи собі ціну, Ви зможете успішніше вести переговори.

Діва ♍

Діви починають думати швидше. До 25 серпня Меркурій рухається через Ваш знак, наголошуючи на думці та слові. Від туманності та розмитості Ви перейдете до кристальної ясності; одна за одною Вас відвідуватимуть надихаючі думки, які допоможуть покращити ситуацію в будь-якій обраній галузі. Прислухайтеся до голосу серця свого; воно підкаже, як усе влаштувати якнайкраще.

Терези ♎

Починаючи відсьогодні і до 25 серпня життя дещо зменшить оберти. Меркурій впливатиме на сни та підсвідомість, і Ви більше довірятимете своїм почуттям, ніж думкам. Інтуїція відчинить двері для знаків, натяків та одкровень немов з іншого світу. Вірте в себе, і ця містична подорож виявиться неймовірно захопливою!

Скорпіон ♏

Ваше соціальне життя візьме помітний розгін. Меркурій, починаючи відсьогодні, впливатиме на дружбу та соціальні відносини, тому намагайтеся більше бувати серед людей. Тим більше, що від запрошень не буде відбою! Настав час заводити нові відносини – або відновити давні.

Стрілець ♐

Меркурій буде впливати на Ваші професійні досягнення та статус, тому краще підійти до питання амбіцій серйозно. Що потрібно, щоб отримати бажаний результат? До 25 серпня Ви можете розраховувати на підтримку світил у розробці конкретної стратегії. Нагадайте іншим, що підтримувати Вас вигідно, і підтримка не забариться.

Козоріг ♑

До 25 серпня Меркурій приноситиме Вам безліч ідей і допоможе всіляко розширити кругозір. З’являться плани на подорож. Ви отримаєте багато їжі для розуму, вирішивши розглянути ідеї та погляди, які раніше ігнорували. Зараз і наступні тижні відкритий розум – Ваш головний актив.

Водолій ♒

Життя перетворюється на серйозну фазу, оскільки Меркурій впливає на відновлення і трансформацію. Вас можуть залучати темні сторони буття, виникне бажання заглянути далі за очевидне. Стане сильнішим потяг до досліджень і відкриттів, і якщо є питання, в якому Вам давно хотілося розібратися, то світила всіляко підтримають Ваші зусилля в цьому напрямку.

Риби ♓

Відносини та спілкування з людьми будуть на першому плані відсьогодні та до 25 серпня. Уважний Меркурій впливає на зобов’язання та уподобання. Ключ до формування та зміцнення союзів – платонічних, романтичних, ділових – комунікація. А ще вам дуже допоможе активний розум!