Чого хочуть чоловіки різних знаків Зодіаку

Чого хочуть чоловіки? Мабуть, всі здогадалися, що буде найбільш очевидною відповіддю, і так, чоловіки, як і жінки, потребують його. Але яким би приголомшливим він не був, цього замало, щоб зв’язати пару назавжди. На додаток до здорових статевих відносин пару об’єднують спільні цілі, інтереси та кохання, адже всі ми маємо емоційні потреби.

Давайте дізнаємося, чого насправді чекає від вас хлопець, відштовхуючись від його знака зодіаку.

Овну потрібне прийняття

Овни настільки сповнені впевненості та енергії, що вам і в голову не прийде думка про їхній страх бути відкинутими. Якщо Овен буде на 100% впевнений, що ви приймаєте його таким, яким він є і ніколи не відвернетеся від нього, ваші стосунки перейдуть на якісно новий рівень.

Телець хоче надійності

Телець може бути впертим і рішучим, але під цією ширмою ховається хлопець, який прагне безпеки. Покажіть йому, що ви завжди встанете на його бік, і що він може розраховувати на вашу підтримку, навіть якщо він не має рації. Повірте, він відчинить вам своє серце.

Близнюкам підійде чудовий співрозмовник

Мозок Близнюків прискорюється за частку секунди, вони можуть думати так само швидко, як і говорити. Близнюки сповнені ідей та гумору, і люблять ділитися ними з людьми. Якщо ви можете встигати за ними і бути не тільки чудовою співрозмовницею, а й фантастичною слухачкою, вважайте, що він у вас у кишені.

Раку потрібна терплячість

Рак може бути примхливим, а все тому, що він зазнає бурі емоцій. Такий чоловік потребує терплячої партнерки, яка слухає його з відкритим серцем і не засуджує. Головне – піклуватися про Рака і спокійно його вислуховувати, не думаючи при цьому про список покупок або підбір сукні до вечірньої вечері.

Леву треба проявити себе героєм

Лев любить бути у центрі уваги. Йому потрібен хтось особливий, готовий оцінити його хоробрість, мужність та силу. Якщо ви змусите Лева почуватися непереможним, він ласкаво згорнеться біля ваших ніг і буде вірно любити вас до кінця життя.

Діві необхідна подяка

Діва може бути банальною та вимогливою. Чоловіки цього знака люблять, щоб усе було так, як і годиться. Якщо ви вирішите почитати одну з його книг, виставлених на полиці в алфавітному порядку, обов’язково покладіть її на місце, інакше скандалу не уникнути! Коли Діва вирішує проблему для вас, нехай він знає, що ви вдячні за це.

Терези не виносять упередженості

Хоча Терези – масштабний знак, вони не виносять, коли їх судять. Все, що їм потрібно – безумовне кохання та знання того, що ви не покинете їх. Однак не давайте їм розслабитися і мати погані звички. Все добре в міру.

Скорпіонові потрібна чесність

Так, він багато не просить, просто бути чесною з ним. Скорпіони можуть збрехати з будь-якого приводу і воліють, щоб поряд знаходився не такий страшний брехун. Якщо ви покажете Скорпіонові свою любов до правди, вони довіряться вам та спланують довгострокові стосунки.

Стрілець залежить від відкритих можливостей

Якщо ви закриті та не зацікавлені у розширенні кордонів, ви не підходите Стрільцю. Їм необхідні постійні зміни та партнер з таким самим ентузіазмом для подорожей та зустрічей з новими людьми. Якщо покажете Стрільцеві, наскільки ви відкриті до новизни, вони будуть упевнені, що знайшли споріднену душу і не захочуть розлучатися з вами.

Козоріг бажає зрілу половинку

Козороги не ладнають із людьми, які відмовляються привести своє життя до ладу і рости над собою. Козоріг вважає, що партнер їм потрібен, коли у вас одні цінності та життєві цілі на двох. Ви повинні бути фінансово стабільним, але водночас усвідомлювати важливість сім’ї. Покажіть Козорогу, що ви рівні у всіх сенсах, і вони, безумовно, побачать у вас дружину.

Водолій потребує незалежності

Якщо ви з когорти тих людей, яких не хвилює, що думають інші, і живете у власному ритмі, ви сумісні з Водолієм. У чоловіка-Водолія яскрава індивідуальність, він впевнений у собі і здатний піклуватися як про інших, так і про себе. Ви вразите Водолія своєю оригінальністю та непередбачуваністю.

Риби жадають милосердя

Риби – творчі та безкорисливі особистості. Вони завжди допоможуть у біді, і, якщо ви опинитеся спорідненою душею, готовою прийти на допомогу і піклуватися про інших, Риби будуть впевнені, що зустріли свою другу половинку.

Оригінал