Як обманюють жінки різних знаків Зодіаку

Гороскоп може розповісти багато про що. Наприклад, представники кожного знаку дурять по-своєму. Що називається – зі своєю «родзинкою». Природно, що гороскоп – не звіт приватного детектива, але певна частка правди у ньому є.

Овен

Представниці цього знака дуже організовані та зібрані. Форс-мажори – це не їхній формат. Тому якщо жінка постійно спізнюється і не може приділяти вам достатньо часу, це підозріло. Швидше за все, вона приділяє його комусь іншому.

Телець

Жінки, народжені під цим знаком, дуже відкриті та товариські. Їх хлібом не годуй – дай поговорити та розповісти партнеру про все на світі. Також вони завжди виявляють своє кохання: обіймають, кажуть ласкаві слова, цікавляться справами коханого. Якщо жінки-Тельці стають закритими і холодними – настав час бити на сполох. Швидше за все, вони знайшли більш «вдячного співрозмовника» і дуже непогано проводять з ним час.

Близнюки

Вони люблять гуляти. Жінки цього знаку готові щодня блукати вулицями, ходити в кафешки, театри, філармонії та інше. Найбільше покарання для них – сидіти вдома. Тож якщо ваша обраниця несподівано виявляє бажання залишитися вдома, коли ви кудись йдете – це більш ніж підозріло. Не те щоб вона зраджує, але щось тут не так…

Рак

Жінка-Рак обманює рідко. Але, як кажуть у народі, рідко та влучно. Дива ще трапляються! Перша ознака невірності – депресивний настрій. Представницям цього знака дуже нелегко брехати (це суперечить їхній природі), тому вони негайно впадають у «сум і смуток».

Лев

Представниці цього знаку починають приділяти надто багато уваги своєї зовнішності. Нова зачіска в комплекті з модним манікюром і карколомною сукнею – тривожний дзвіночок. Він може свідчити, що в неї з’явився новий шанувальник. Крім того, жінка-Лев стає занадто товариською і базікає без перестанку, що для неї, як правило, не дуже характерно.

Діва

О, ця жінка надто чутлива, щоб дурити без рефлексій. Швидше за все, зраджувати Діва буде дуже обережно та ретельно замітаючи сліди, але все одно видасть себе. Як? Підвищеною нервозністю. Брехня для неї – протиприродна, тому вона почуватиметься не у своїй тарілці.

Терези

Найбільше представниці цього знаку бояться, що їхній обман розкриють. Тому вони будуть дуже гостро реагувати на найбезневинніші питання і впадати в паніку щоразу, коли їм здасться, що «всі про все давно здогадуються».

Скорпіон

Вичислити ошуканку, народжену під цим знаком, непросте завдання. Річ у тому, що по життю вони завжди дуже загадкові і двозначні. Тому, якщо помітили, що ваша партнерка стала ще загадковішою, наприклад, встановила чотири паролі на телефон – у неї точно з’явилася ще більш симпатична «таємниця», ніж ви.

Стрілець

Вона знає, що винна і дуже переживає з цього приводу. Хоча робить це досить своєрідно: вибухає і сердиться на свого партнера. Так, ніби він винен у тому, що їй доводиться… дурити його.

Козоріг

Така жінка постійно відчуватиме провину. А як же по іншому? Адже вона надзвичайно серйозна та відповідальна. Щоб якось «відбілити» своє сумління – стане надмірно ніжною та уважною до партнера. Тож якщо представниця цього знака стала підозріло «доброю» – це не просто так.

Водолій

Подружки для Водолія – це все. Але про свого коханця, звичайно, вони їм не розкажуть. До пори до часу. Щойно друзі щось запідозрять і спитають – жінка-Водолій викладе все як на духу. Отоді все і розкриється, адже якщо знаю подружки – знає весь світ.

Риби

Жінки-Риби всесвітом не замислювалися зрадницями та ошуканцями. Але якщо вже «карта лягла» – так і бути, здаються. Але при цьому дуже соромляться. Тому якщо ваша партнерка уникає дивитися вам у вічі, бентежиться і стала ще більш чутливою – значить знайшла в «глибинах океанів» нову рибку.

Оригінал