Щасливчики в коханні за знаками Зодіаку

Кохати і бути коханим – чи це не мрія кожного молодого чоловіка і кожної дівчини. Виявляється, що за успіх у коханні потрібно бути вдячними не тільки батькам, які нагородили приємною зовнішністю і лагідним характером, а й знаку зодіаку. Давайте розберемося, яким знакам зодіаку уготовано щасливе особисте життя?

Овен

Як показує практика, до представників знака Овен щастя в особистому житті приходить досить рідко. І, як правило, більших успіхів в амурних справах домагаються жінки цього знака. Річ у тім, що притаманний Овнам імпульсивний і, якщо бути відвертими, егоїстичний характер часто стає причиною невлаштованого особистого життя.

Телець

А ось Тельцям у справах амурних удача посміхається набагато частіше, ніж їхнім рогатим сусідам. Тельці, завдяки своїй дипломатичності та зговірливості, легко згладжують будь-які конфліктні ситуації ще до того, як вони встигають розгорітися. Доля за це щедро обдаровує Тельців удачею на особистому фронті.

Близнюки

Назвати людей знака зодіаку Близнюки щасливчиками в коханні складно, оскільки вони, незважаючи на своє широке коло шанувальників і шанувальниць, часто випускають із рук своє справжнє щастя. Близнюки, незалежно від статі, люблять бігти “за двома зайцями”. А така поведінка завжди тягне за собою відповідні наслідки.

Рак

Натомість представники знака Рак – це ті щасливчики, які вміють ловити удачу за будь-які частини тіла, що потрапляють їм під руку. Раки чітко знають, чого хочуть від супутника життя, і коли такий з’являється на шляху, вони просто роблять усе можливе, щоб той залишився в їхньому житті назавжди.

Лев

Леви, як відомо, вирізняються величним темпераментом і всеосяжною любов’ю до себе. А ці якості дуже рідко бувають до вподоби близьким. Виходить, що Леви не такі вже й везунчики в коханні? А ось і ні. Люди цього знака, незважаючи на свій царський характер, завжди оточені натовпами шанувальників, готових служити їм і дарувати своє кохання протягом усього життя.

Діва

Діви, як показує практика, не завжди мають успіх в особистому житті. Чому ж так відбувається. Річ у тім, що в людей цього знака завжди занадто високі вимоги до потенційних супутників життя. Звідси стає зрозуміло, що не кожен буде готовий розділити своє життя з таким суворим і вимогливим партнером.

Терези

Терези – це справжні щасливчики, особливо якщо говорити про особисте життя. Завдяки своїй гнучкості та комунікабельності, цим щасливцям вдається вибудовувати за собою натовпи прихильників і шанувальниць. Володарі цього знака рідко бувають самотніми, а якщо стосунки в них не складаються, то завжди знайдеться заміна на місце їхнього супутника життя.

Скорпіон

Якщо говорити про Скорпіонів, то їхнє особисте життя завжди прикрашене яскравими фарбами, а якщо бути точніше, плямами. Скорпіони від народження наділяються неймовірною пристрасністю і харизмою, яка дає їм змогу зачаровувати будь-кого одним тільки поглядом. Здавалося б, з такими даними можна сміливо називати себе щасливчиком. Але, на жаль, Скорпіони не можуть жити без інтриг, сцен ревнощів і розглядів, через що самі ж у результаті й страждають.

Стрілець

Найчастіше люди знака зодіаку Стрілець володіють якимись магнітними здібностями. Представники протилежної статі так і тягнуться до них. І все б нічого, але Стрільці занадто часто роблять неправильний вибір у справах амурних, що нерідко стає причиною того, що їхнє особисте життя не склалося.

Козоріг

Було б правильно, розглядаючи успіх в особистому житті, розділити Козорогів на чоловічу і жіночу половину. Так-так, парадокс полягає в тому, що чоловіки знака зодіаку Козоріг, як правило, мають успіх в особистому житті, в той час як у жіночої половини цього знака не все так добре на особистому фронті. Лідерські якості та відсутність гнучкості у жінок-Козорогів часто не дають їм побудувати гармонійні стосунки.

Водолій

У більшості Водоліїв ставлення до життя легке і невимушене. Вони просто не звертають уваги на негатив і намагаються у всьому бачити тільки хороше. Таке ставлення до життя допомагає їм притягувати до себе тільки радість і блага. Тож не дивно, що навколо таких людей завжди в’ються охочі зарядитися від них позитивом. Звичайно, такий стан речей позитивно позначається і на їхньому особистому житті.

Риби

А ось представників знака зодіаку Риби не можна віднести до щасливчиків в особистому житті. Вони, хоч і володіють тими якостями, які високо цінуються в особистих стосунках, але абсолютно не вміють створювати гармонійну обстановку в домі. Емоції Риб і їхні перепади настрою здатні віддалити від них навіть стійкого і терплячого партнера.

Оригінал