Стереотипи, які склалися навколо різних знаків Зодіаку

Розвінчуємо міфи! Про Скорпіонів і Водоліїв в точку! У кожного знака Зодіаку є свої відмітні особливості, нюанси та… стереотипи! Сьогодні ми розвінчуємо основні міфи, які літають навколо різних знаків Зодіаку.

Овен

Міф: Овни люблять злитися і вступають в конфлікти 24 години на добу. Овни нерідко створюють враження, ніби вони отримують задоволення від сварок. Часто можна помітити, що серед тих, хто з’ясовує стосунки, — саме Овни.

Правда: якщо ви продемонструєте повагу до Овнів, вони відзеркалять ваше ставлення до них. Так вже завелося, що з дитинства Овни живуть за принципом: як ти до мене, так і я до тебе.

Телець

Міф: вони дуже ліниві. Краще проведення часу для Тельців — лежати, їсти та дивитися телевізор. Більшість вважають, що це найбільш неамбіційний знак Зодіаку.

Правда: Тельці не ліниві, Тельці просто не люблять перейматися через дрібниці. Вони немов знають, де треба напружитися, а де можна розслабитися. Між іншим, багатьом є чому у них повчитися!

Близнюки

Міф: Близнюки підступні та злі. Часто заслуговують репутацію лукавої людини. Деякі стверджують, що найменше з зодіакального кола потрібно вірити Близнюкам.

Правда: Близнюки не лукаві, а легкі. Вони легкі на підйом, легко пристосовуються до змін, легко змінюють свою думку. Вони розуміють, що світ не чорно-білий і однозначних ситуацій не буває.

Рак

Міф: Раки слабкі та беззахисні. Багато людей приймають чутливість і емоційність Раків за слабкість.

Правда: насправді, Раки дивно легко пристосовуються до різних обставин. Якщо вони в компанії інших знаків потраплять на безлюдний острів, Раки — ті, хто виживуть в першу чергу. Це вміння Раків здорово надихає і мотивує оточуючих людей.

Лев

Міф: Леви на 100% занурені в себе і думають тільки про себе. Більшість Левів переконані, що світ крутиться тільки навколо них, нарцисів. Всі люди захоплюються тільки ними.

Правда: насправді, Леви не впевнені в собі та в оточуючих людях шукають захоплення, аби таким чином підняти власну самооцінку. Такий спосіб життя сильно вимотує Левів, але вони не уявляють, як інакше існувати, якщо відкинути сутність нарциса.

Діва

Міф: найвищу цінність для Дів являє самотність. Все, про що вони мріють, — це, щоб всі їм дали спокій. Вечірки або які-небудь інші події, де присутня маса народу, — справжні тортури для Дів.

Правда: насправді, Діви дуже люблять людей. Просто їм потрібно більше часу, щоб звикнути до них і довіритися всім серцем. А коли Діви знаходять споріднену душу, то, вважайте, це назавжди (зрозуміло, з боку Діви).

Терези

Міф: багато хто вважає, що Терезам вірити не можна. Нібито вони брешуть і не червоніють. Навіть самі виховані Терези брешуть, пояснюючи це тим, що це брехня на благо.

Правда: дійсно, Терези схильні говорити неправду, але у виняткових випадках. Мова йде про моменти, коли краще збрехати, ніж сказати правду. Наприклад, дружині на питання, чи не погладшала вона, чоловік-Терези ніколи не скаже правду, якщо вона справді набрала вагу.

Скорпіони

Міф: Скорпіони всіх ненавидять. Вони завжди намагаються триматися від людей подалі, через що створюється враження, що вони відчувають себе вище оточуючих.

Правда: Скорпіони й правда цураються малознайомих людей, але причина цього суто особиста. Скорпіони, як вогню, бояться зради. Багато з них у молодості відчували розчарування, тому в дорослому віці намагаються захистити себе від болю. Через деякий час вони, звичайно, пом’якшуються і зближуються з людьми.

Стрілець

Міф: дивлячись на Стрільців, у багатьох складається враження, що вони готові бешкетувати 24 години в добу 7 днів в тиждень. Здається, ніби вони ніколи не втомлюються й у них завжди є енергія і сили. Негативні емоції — це щось чуже для Стрільців.

Правда: насправді, Стрільці майстерно вміють приховувати свої почуття. Навіть якщо вони не в дусі, про це ніхто не дізнається. Це дуже шкодить їхньому емоційному здоров’ю. Час від часу корисно вихлюпувати негатив назовні.

Козоріг

Міф: нудні товариші, які не вміють веселитися. Козерогів рідко кличуть на тусовки, тому що вони або відмовляються, або думають на вечірці про своє.

Правда: Козероги живуть за принципом “справі — час, а потісі годину”. Тому не дивно, коли Козоріг відмовляється від пропозицій повеселитися. Ймовірно, справи на цю мить для них важливіші.

Водолій

Міф: нездатні відчувати глибокі почуття та емоції. Багато хто вважає, що Водолії поверхневі. Вони не вміють співпереживати та співчувати.

Правда: насправді, чужі проблеми турбують Водоліїв. Часом навіть занадто. Якщо він не виражає емоцій, це не означає, що він вам не співчуває. Ймовірно, він обмірковує, як вам допомогти.

Риби

Міф: не від світу цього. Декому здається, що Риби — це свого роду інопланетяни. Вони дивні, божевільні, незвичайні…

Правда: вони не божевільні. Просто Риби люблять політати в хмарах. Мрії — це свого роду притулок, в якому Риби розслабляються і знаходять заспокоєння.

Про Водоліїв я можу підписатися особисто! А що ви думаєте з приводу цього гороскопу?

Оригінал