Гороскоп на 28 березня

Овен ♈

В останні роки Ви напевно активно просували свою кар’єру, а не сиділи у звичному болоті. Зараз прийшов час застосувати вивчені уроки та отриманий досвід на практиці. Ви можете направити свій корабель будь-яким курсом, який оберете.

Телець ♉

Вам варто реалістично поглянути на людину, до якої Ви проявляєте любов і прихильність. Так, звучить сумно, але важливо зрозуміти, наскільки корисний і здоровий цей зв’язок. Пам’ятайте, що виявлення недоліків в людині або відносинах є природним і необхідним процесом. Якщо Ви вже в курсі, прекрасно. Якщо ні – пора розібратися.

Близнюки ♊

Повний Місяць допоможе Вам легше розуміти людей і бути зрозумілими для інших. Ви звикли, що незалежно від того, що ви говорите або як Ви це говорите, інші просто не розуміють. Що робити? Заглянути всередину. Щирість допоможе досягти іншого рівня взаєморозуміння з важливою людиною.

Рак ♋

Повний Місяць впливає на Ваші емоційні основи та почуття безпеки. Ви отримаєте нову уяву про свій будинок, сім’ю або близькі емоційні відносини. Прагніть до встановлення більш інтуїтивних і жалісливих зв’язків, а не співзалежності, породжених відчаєм. Саме так Ви зможете відчути себе в безпеці.

Лев ♌

Ви навряд чи станете говорити не подумавши, але Вам є що сказати. Якщо Ви були схильні рубати з плеча, то зараз варто задуматися про те, що правда часом ранить. Сьогоднішній повний Місяць пропонує Вам допомогу в цьому плані.

Діва ♍

Повний Місяць допоможе Вам набути впевненості в коротко- і середньострокових фінансових планах. Ви зітхнете з полегшенням. Останнім часом Вам доводилося відмовлятися від планів через відсутність фінансової впевненості, але знову знайдений оптимізм дозволить до них повернутися.

Терези ♎

“У світі, де всім все одно, будьте тим, кому не все одно”. Повний Місяць допоможе Вам відкрити в собі джерело духовності, співчуття і розуміння. Будьте готові проявляти доброту і йти на контакт. Люди можуть цього не очікувати. Здивуйте їх! У виграші залишаться всі.

Скорпіон ♏

Ми часто чуємо, як люди кажуть, що хтось “занадто великодушний”. Навіть якщо щедрість людини використовується іншими в корисливих інтересах, в кінцевому підсумку вона отримає винагороду. Але все ж якісь межі повинні бути. Не бійтеся віддалятися від тих, хто занадто користується Вашою щедрістю. Зосередьтеся на здорових і корисних зв’язках.

Стрілець ♐

Іноді ми самі створюємо собі перешкоди – і сьогодні вплив повного Місяця закликає Вас відкинути відмовки та по-справжньому зосередитися на цілі. Взаємне розуміння з друзями та спільнотами допоможе вибрати правильний шлях, але без ясності з Вашого боку нічого не вийде.

Козоріг ♑

Сьогодні повний Місяць призведе до завершення робочого проєкту або процесу. Можуть прокинутися глибинні особисті переживання, що стосуються вільного вибору кар’єрного шляху. Важливо дивитися в сторони, щоб не упустити можливість. Повний Місяць допоможе розглянути їх, особливо якщо останнім часом Ви відчували себе знесиленими та заплутаними.

Водолій ♒

Повний Місяць допоможе Вам зазирнути в майбутнє і зрозуміти, як успішно втілити мрію в життя. У фокусі виявляться Ваші амбіції, переконання, враження. Якщо Вам здавалося, що деякі проєкти так і залишаться в думках, то тепер стане ясно, що їх більше ніж можливо реалізувати.

Риби ♓

Пора прийняти зміни, що відбулися як даність. Ігнорувати їх немає ніякого сенсу. Щось змінилося, еволюціонувало, і це зовсім не порожні слова розради. Сьогодні повний Місяць впливає на трансформації та оновлення. Дуже важливо прийняти й зрозуміти, чому вони відбуваються.