Наскільки вам властиве лицемірство за знаком Зодіаку

Ви говорите одне, а робите інше. Чи можна вас назвати лицеміром і лукавою людиною? Звісно, кришталево чесних людей, найімовірніше, не буває, але навіть нещирість виражається по-різному. У деяких випадках, ви, наприклад, можете промовчати, але не зі зловмисності чи бажання маніпулювати, а просто, щоб не викликати негатив.

Не кожен випадок лицемірної поведінки виправданий. Якщо ви завжди прикидаєтеся кимось, ким ви не є, як люди можуть впізнати вас справжнього? Іншими словами, якщо ви можете бути максимально правдивим, тим краще. Наскільки все ж таки вам притаманне лицемірство, виходячи з вашого зодіакального знака?

Овен

Вам подобається думати про себе як про дуже уважну й жалісливу людину, що поважає почуття інших, але коли ви відчуваєте необхідність висловити комусь колючу й сувору правду, ви не стримуєтеся. Куди тільки ховається ваше співчуття, коли вам хочеться бути прямолінійним?

Телець

Ви непристойно вперті, але водночас схильні засуджувати інших за жорсткість і негнучкість. Ви не поступитеся жодним сантиметром, але дивуєтеся, коли хтось не прогинається під вас. Між іншим, це подвійні стандарти, і це досить лицемірно.

Близнюки

Ви чарівні, тому думаєте, що трохи грати і прикрашати себе в соціальних ситуаціях – це нормально. Ви здатні бути милими стосовно людини, а потім безсторонньо відгукуватися про неї за її ж спиною. Ніхто не каже, що вам потрібно бути стовідсотково правдивим, але ви переходите межу, коли справа стосується нещирості.

Рак

Ви вимагаєте, щоб ваші друзі постійно вислуховували всі ваші стогони з приводу проблем, але коли мова заходить про їхні проблеми, ви надто зайняті або не хочете в них заглиблюватися. Не можна тільки брати, брати, брати до нескінченності, не віддаючи нічого натомість.

Лев

Ви любите наказувати і керувати людьми, але в той момент, коли хтось говорить вам, що потрібно робити, ви обов’язково вибухнете. Вам не подобаються вказівки і директиви, але все ж потрібно пам’ятати і про те, що ви не правитель Всесвіту.

Діва

Ви спритно вказуєте на недоліки інших людей, але якщо чуєте критику на свою адресу, то поводитеся так, ніби вас жорстоко атакують. Ви не можете вдавати з себе жертву злісних нападок і водночас цькувати людей з приводу їхньої недосконалості. Ми всі недосконалі, і це нормально.

Терези

Ви ненавидите, коли люди скаржаться, тому що це завдає вам дискомфорту, проте, ви самі обожнюєте скаржитися. Ви завжди можете вишукати якусь проблему або навіть крихітну помилку, яку будете довго і нудно обговорювати. Якщо вам не подобається чути, як люди скаржаться вам, подумайте про те, як вони почуваються, вислуховуючи вас.

Скорпіон

Ви думаєте про себе як про хорошу людину зі стійкими моральними принципами, і це так, доки хто-небудь вам не збреше або не розізлить. Хороша людина може пробачити кривдникам, ви ж нишком виношуєте план найжорстокішої помсти. Фактично, ви заручник власних образ.

Стрілець

Ви швидше вдасте, що знаєте відповідь, ніж визнаєте, що помиляєтеся. Мало того, що це лицемірно, це ще й загрожує проблемами, адже поки ви намагаєтеся зробити гарну міну за поганої гри, стає зрозуміло, що ви фальшивите.

Козоріг

Ви хочете, щоб люди ділилися з вами своїми найпотаємнішими секретами, але свої розкривати ви не маєте наміру. Коли люди довіряють вам, це надає вам сили і відчуття того, що у вас є важелі впливу на них. Це несправедливо стосовно інших, і це нечесно.

Водолій

Вам загалом подобаються всі люди, і ви заохочуєте їх бути справжніми, відкритими й невимушеними… а потім ви їх за це засуджуєте. Це просто непорядно. Якщо хтось відкрив вам своє “я”, значить, повірив у вашу щирість і вважає вас людиною безпечною, а ваші оціночні судження можуть підірвати всіляку довіру.

Риби

Ви говорите, що терпіти не можете лідерські посади, вважаючи за краще просто робити свою справу, а потім самі ж обурюєтеся, якщо вами намагаються керувати. Вам не потрібно бути ні підлеглим, ні босом – а просто впевненою в собі людиною, яка не чекає підступу з усіх боків.

Оригінал