Що заважає вам знайти своє кохання згідно зі знаком Зодіаку

Якщо ви ставите питання, що не дає зустріти хлопця або дівчину вашої мрії, гороскоп готовий надати відповідь…

Овен

Овни дуже самовпевнені. Спочатку це може здаватися привабливим, але зрештою ця риса стає тягарем для партнера. Ось чому знайти щастя в особистому житті їм заважає їхній егоїзм. Навчіться ставити на перше місце свого партнера і йти на компроміси, тому що це єдиний спосіб побудувати міцні стосунки. Овни часто поспішають, що теж може бути причиною проблем у стосунках.

Телець

Стабільність стосунків призводить до того, що Телець перестає піклуватися про себе. Народжені під цим знаком почуваються добре, тому починають занадто багато їсти і пити, не звертаючи уваги на свій зовнішній вигляд. Водночас вони стають занадто ледачими, щоб пам’ятати про мінімально необхідну романтику, приймаючи партнера як належне. Упертість Тельця теж є проблемою. Ці люди схильні пригадувати коханій людині всі її помилки, затіваючи через це одні й ті самі сварки.

Близнюки

Головний недолік Близнюків полягає в тому, що поруч із ними їхній партнер не почувається впевнено. Представники цього знака люблять фліртувати з іншими людьми, а це завжди неприємно для їхньої другої половинки. Близнюки не створюють відчуття стабільності та надійності, через що їхній партнер відчуває, що не може на них покластися. Схильність до частої зміни думки та різких перепадів настрою не можна назвати привабливими рисами характеру, адже ніколи не знаєш, яку личину Близнюків побачиш перед собою через хвилину.

Рак

Раки це емоційні особистості. Кохання відіграє важливу роль у їхньому житті, тому вони з самого початку стосунків стають залежними від партнера. Але занадто ранні розмови про шлюб і спільне життя можуть злякати кого завгодно. У стосунках партнер Рака стає центром його всесвіту, через що часом йому стає складно дихати. Водночас Рака досить легко образити, оскільки він дуже чутливий.

Лев

Ви повинні вміти впоратися з великим его Лева. Досить складно жити з людиною, яка ображається на все підряд і готова через це кілька днів не розмовляти з партнером. Лев завжди ставить себе на перше місце, що з часом стає великою проблемою. Він не визнає своїх помилок і любить фліртувати, тому його партнер іноді почувається невпевнено.

Діва

Дівам складно демонструвати свої справжні почуття, навіть у стосунках. Деякі люди вважають це проблемою, оскільки не знати, що насправді відчуває ваш партнер, непросто. Крім того, Діви дуже скрупульозні та дріб’язкові, критичні та трохи жорсткі. Спільне життя з ними не можна назвати простим. Їхня одержимість чистотою і здоров’ям теж може бути стомливою.

Терези

Терези часто обирають собі партнерів, які є емоційно недоступними. У стосунках вони нерішучі й постійно гадають, чи є їхній партнер тим самим єдиним. Їхня схильність фліртувати зводить людей з розуму. Терезам не подобаються сварки, тому вони готові сказати все, що хоче почути їхній партнер, що з часом може стати проблемою, оскільки основою будь-яких успішних стосунків завжди є чесність.

Скорпіон

Емоційні та пристрасні Скорпіони часто і швидко втрачають самовладання. Вони ревниві та владні, що сильно обтяжує їхніх партнерів. З іншого боку, ці люди дуже потайливі і постійно щось недоговорюють, чим змушують партнерів страждати від почуття, що їхня друга половинка не до кінця з ними чесна. Скорпіони мстиві й ніколи нічого не прощають, регулярно перетворюючи дрібні суперечки на тривалі конфлікти, сповнені звинувачень і спроб емоційного маніпулювання.

Стрілець

Стрільці часто, але несвідомо завдають болю своїм коханим. Вони живуть заради гострих відчуттів і постійного руху, а тому їм швидко все набридає. Партнер Стрільця відчуває, що має бути постійно йому цікавим, а це створює напругу. Найбільша проблема представників цього знака в романтичних стосунках полягає в їхній потребі в повній свободі та веденні окремого соціального життя, що не влаштовує багатьох його партнерів.

Козоріг

Перш ніж вступити з кимось у стосунки, Козоріг повинен переконатися в тому, що може повністю довіряти цій людині. На це може піти чимало часу і навряд чи сподобається потенційному партнеру Козорога, оскільки жити з тим, хто не показує свої емоції, досить непросто.

Водолій

Люди, народжені під знаком Водолія, часто здаються відстороненими через свою любов до індивідуальності та свободи. А це може стати проблемою для їхніх партнерів, які часом відчувають, що для Водолія важливіший хтось інший. Насичене соціальне життя змушує багатьох партнерів ревнувати, що є незрозумілим для Водоліїв. Кохана людина завжди знає, про що думає Водолій, але не має жодного уявлення про його почуття, тому що розмови про емоції у стосунках з ним не вітаються.

Риби

Риби часто ідеалізують свого партнера, але їхні нереалістичні очікування рідко бувають задоволені. Представники цього знака регулярно опиняються у стосунках із людьми, які на них не заслуговують або заводять інтрижку на стороні. Як правило, у Риб складне особисте життя. Через свою звичку жертвувати собою вони готові брати на себе занадто багато, а це дозволяє партнерам Риб використовувати своїх коханих і поводитися з ними нешанобливо. Рибам потрібно усвідомити, що любов означає не тільки віддавати, а й приймати у відповідь.

Оригінал