Як легко помиритися з чоловіком? Враховуючи його знак Зодіаку

Не існує ідеальних відносин. Завжди у них є місце для спорів, конфліктів та непорозуміння і це нормально. Це доводить, що Ваші відносини живі та Вам обом ще потрібно докласти багато сил, щоб поліпшити їх, зробивши більш гармонійними. Для цього є багато методів, щоб звести недомовки та образи до мінімуму. Ми пропонуємо Вам найшвидший варіант знайти взаєморозуміння з Вашим чоловіком. Зверніться до його знака Зодіаку. Він Вам і підкаже, як помиритися з Вашим коханим.

Овен

Темпераментним і впертим чоловікам-Овнам досить складно першими піти на примирення і визнати свою неправоту, тому вам доведеться взяти себе в руки та зобразити покірність, навіть якщо в суперечці його аргументи звучали не зовсім переконливо. Крім того, представники цього знака дуже люблять відчувати себе потрібними та всезнаючими, тому відмінним приводом для закінчення сварки може послужити ваше прохання про допомогу, причому це може стосуватися навіть банальних побутових питань на кшталт заміни перегорілої лампочки.

Телець

Емоційні Тельці дуже легко дратуються, тому перш ніж почати миритися зі своїм чоловіком, дайте йому можливість охолонути. Якщо ви відчуваєте, що він вже трохи відійшов від конфліктної ситуації, просто почніть спілкуватися з ним як ні в чому не бувало.

У тому випадку, якщо Телець зрозуміє, що поводився не зовсім гідно, чекайте, що він сам підійде і попросить вибачення за свої слова. Якщо ж справи йдуть з точністю до навпаки, то приготуйте своєму коханому романтичну вечерю і приправте її своїми щирими вибаченнями.

Близнюки

Оскільки Близнюки дуже вразливі й уразливі, не доводьте конфлікти до точки кипіння, оскільки це може спровокувати у представників цього знака затяжну депресію та апатію. Після сварки постарайтеся оточити його турботою та увагою — так він швидше відійде від того, що сталося і перестане зациклюватися на проблемі.

Рак

Кращий спосіб налагодити стосунки з Раком — в черговий раз зізнатися йому в любові. Представники цього знака зодіаку, як ніхто інший, потребують підтримки та безмежної відданості з боку партнера. І не чекайте від чоловіків-Раків визнання своєї провини — їм це дається з великими труднощами. Єдиний шанс довести йому, що він не прав, — чітко пояснити свою позицію, і тоді, можливо, він все ж подивиться на ситуацію інакше.

Лев

Під час сварки чоловіки-Леви бувають дуже агресивні. Часом здається, що вони спеціально підбирають такі фрази, щоб зробити своїй другій половині боляче. Але, повірте, це все відбувається не зі зла. Просто Леви, представники вогненної стихії, не завжди можуть стримати свої емоції. Замість криків і докорів спробуйте спокійно пояснити йому свою позицію і вказати на те, що його образи сильно зачіпають ваше самолюбство, а оскільки для Левів вкрай важливо бути захисниками своєї другої половини, він зробить все, щоб згладити конфлікт.

Діва

Сварка через дрібниці з представниками цього знака практично неможлива, бо чоловіки-Діви зазвичай не надають особливого значення дрібним побутовим конфліктам. Але якщо ви все ж стали лаятися зі своїм коханим, значить, на це є дуже вагома причина.

Швидше за все, ваш обранець вже давно незадоволений ситуацією, але зважився заговорити про неї лише зараз. Постарайтеся проявити терпіння і вислухати всі його претензії, а потім покірно з ними погодитися. Тільки так ви зможете уникнути подальшого розвитку конфлікту.

Терези

Кожна сварка для Терезів — це ціла трагедія, тому вони будуть до останнього стримувати хвилю звинувачень на адресу свого партнера. Але якщо конфлікт усе-таки стався, постарайтеся просто щиро вибачитися перед своєю другою половиною, особливо якщо ви були не зовсім праві. Адже для представника цього знака будь-яке непорозуміння — привід задуматися, наскільки ці відносини йому потрібні та чи підходять вони під його уявлення про ідеальну пару.

Скорпіон

Чоловіки-Скорпіони володіють відмінною пам’яттю, тому не дивуйтеся, якщо під час сварки він пригадає вам минулі «заслуги». Єдиний спосіб змусити представника цього знака заспокоїтися — повністю визнати свою провину і переконати його в тому, що ви ніколи більше не будете пред’являти йому претензій.

Стрілець

Представники цього знака ніколи не зляться всерйоз. Так, вони можуть висловлювати своє обурення, але точно не будуть мітити своєму партнерові в саме серце колючими звинуваченнями.

Крім того, чоловіки-Стрільці завжди готові вступити в конструктивний діалог, вислухати свою другу половину і визнати помилку. Правда, не факт, що в такому випадку вони вчинять так, як хотілося б вам. Стрільці дуже цінують свободу і не люблять жити за чиєюсь вказівкою.

Козоріг

У конфліктах з Козорогами важливо відразу визначити, хто правий, а хто винен. Адже представник цього знака готовий визнавати свою помилку і першим піти на примирення.

Головне — не квапити його з цим, а дати можливість зважити всі «за» і «проти». Якщо ж призвідником сварки стали ви, то єдиний шанс знову повернути прихильність чоловіка-Козорога — планомірно довести словами та вчинками свою безмежну любов.

Водолій

Не чекайте від чоловіків-Водоліїв першого кроку, після сварки він буде занадто занурений у свої переживання, щоб думати про примирення. Дайте йому трохи подумати та «поваритися» у сформованій ситуації, а потім візьміть ініціативу у свої руки та влаштуйте незабутнє романтичне побачення для свого коханого. Бо єдине, що може вивести Водолія зі стану апатії, — нові позитивні емоції.

Риби

Представникам цього знака після конфлікту необхідно якийсь час побути на самоті. Дайте йому таку можливість і не нав’язуйтесь з розбираннями. Але як тільки ви відчуєте, що ваш партнер почав остигати, не нехтуйте компліментами та словами схвалення на його адресу, оскільки Рибам дуже важливо бачити захоплення в очах коханої. Дивись, і конфлікт вирішиться сам собою.

Оригінал