Гороскоп на 30 травня

Овен ♈

Вам вирішувати, як реагувати в ситуації, що склалася, але краще бути вищими. Поступіть благородно. Інший варіант – віддатися негативу – лише продовжить процес, який нікому не потрібен. Успіх залежить від правильного погляду на речі. Важливо розуміти, що Ви – більше, ніж це випробування.

Телець ♉

Тривогу можна приборкати продуктивним і конструктивним чином. Якщо у Вас є звична творча віддушина, зробіть позбавлення від напруги своїм пріоритетом. Приємні заняття нагадають про те, що Ваші потреби важливі – навіть якщо інші ставлять на перше місце свої власні. А якщо Вас хвалять, то будьте впевнені – це від душі.

Близнюки ♊

Дуже неприємно не одержати подяки або похвали, коли ми впоралися. Часто люди впевнені, що ми все зробимо ідеально, і коли ми не підводимо – інші задоволені, нехай і мовчать. Не вважайте це мовчання знаком невдячності. Просто у Вашій надійності ніхто не сумнівався.

Рак ♋

Хочеться робити одне, а доводиться інше? Така ситуація знайома кожному. Але Ви-то прагнете до чогось більшого, може, навіть грандіозного! Всесвіт підтримає Ваші починання. Доведеться почекати результатів, але перші проби вже не за горами.

Лев ♌

До якоїсь ситуації слід наближатися як до коня на лузі – без зайвих рухів і зі шматочком цукру. Якщо відразу піднімете шум, тварина просто втече, але якщо діяти потроху і поступово, Ви завоюєте її довіру. Терпіння і турбота – два ключових інгредієнти успіху.

Діва ♍

Ви будете сповнені позитивної енергії, яка допоможе легко впоратися з будь-яким негативом. Щоб не впасти у зневіру, просто намагайтеся більше піклуватися про себе. Покачайте образ або ще якось побалуйте себе – все це однозначно підніме Ваш бойовий дух. У Вас є можливість відчути себе краще. І цей позитив вже точно не пройде непоміченим!

Терези ♎

Оточуючим очевидно, що Ви вірите в себе, але якщо додати трохи щирості, Ви знову опинитеся в центрі уваги і залучите послідовників і союзників. Прямо і чесно сказавши, що поки ще не всі зрозуміли самі, Ви додатково зацікавите інших людей. Але в першу чергу, звичайно, вони купляться на Вашу харизму!

Скорпіон ♏

Корисно буває зануритися в вигаданий світ і віддатися творчим заняттям. Такі починання корисні і в тому випадку, якщо Вам потрібно опинитися подалі від людей. Але важливо контролювати ступінь власного занурення. Загубитися в мріях і не знайти виходу – дуже легко!

Стрілець ♐

Вам дійсно є чим пишатися, тому не ховайте свої досягнення від людей і не зменшуйте їх. Так, часом важко буває розповісти про свої успіхи без хвастощів. Але сам себе не похвалиш – ніхто не похвалить! Привернути до себе увагу, якщо Вам і правда є що запропонувати, – розумний хід.

Козоріг ♑

Грошові питання повинні опинитися в центрі Вашої уваги. Але втрачати Вам нічого, зате є що придбати; сьогодні нескінченно актуальна стара приказка, яка говорить, що ми жнемо те, що сіємо. Змістіть фокус на питання менш матеріальні. Щедро діліться часом, увагою, любов’ю, і вони повернуться до Вас сторицею.

Водолій ♒

Ви зробите все, щоб розумом і талантом підняти свій статус в чужих очах, привернути загальну увагу. Але більш міцної позиції вийде добитися проявами щедрості і уваги. Всі знають, що Ви круті. Пора показати, що Ви також людяні.

Риби ♓

Іноді можливості самі повинні знаходити нас, а не навпаки. Життя часом підкидає нам приємні і дуже своєчасні сюрпризи; проте ми просто не помічаємо зусиль, які вклали в “несподівану” можливість, створивши ефект доміно. Ви можете отримати нагороду за минулі праці (які Ви встигли списати з рахунків) найближчим часом.