“Старі душі” по знаку Зодіаку

Хто такі старі душі? У цьому посібнику ми розглянемо всі дванадцять знаків Зодіаку під лупою і оцінимо їх з точки зору того, наскільки ймовірно, що вони набагато зріліші, ніж їхній реальний вік.

Старі душі демонструють високий рівень емоційного інтелекту, зрілості або серйозності. Їм можна довіряти, і в них є мудрість, яку важко не помітити. У цій статті, коли ми говоримо про старі душі, ми говоримо про тих, хто здається мудрим не по роках. Ми не говоримо про душі, які пережили багато реінкарнацій.

Овен

Овни погано контролюють свої емоції і часто почуваються (і діють) неврівноважено. Їх легко вивести з себе, вони надмірно драматичні, нетерплячі, а деяким навіть здається, що їм бракує емпатії. Найгірше те, що коли Овен дорослішає і чує, як інші люди називають його “вибуховим”, “важким” або “настирливим”, він починає сприймати цей наратив як те, ким він є насправді. Потім вони будуть використовувати ці ярлики як виправдання замість того, щоб працювати над собою.

До емоційної зрілості їм треба пройти довгий шлях, і багато хто просто не бажає цього вчитися.

Телець

Тельцям потрібно захищати свою гордість і самолюбство, що може призвести до незрілих, невтішних вчинків.

Вони не терплять невдач і при перших же ознаках труднощів або невдач можуть повністю зірватися. Однак Тельці вперті і можуть впоратися з цими проблемами. Проводити час з Тельцями може бути неприємно, якщо вони роздратовані. Вам доведеться бути обережними і ходити по яєчній шкаралупі, щоб не дати їхньому гніву виплеснутися назовні і викликати неприємну реакцію.

Близнюки

Близнюки відомі своєю дволикістю і незрілістю. Вони люблять драму і процвітають у хаосі, який з нею пов’язаний. Коли у них з’являється можливість “збовтати кашу”, Близнюки неодмінно це зроблять. Крім того, Близнюки імпульсивні, пасивно-агресивні і ворожі до людей, які їм не подобаються.

Хоча Близнюки піклуються про інших людей, вони можуть сказати і зробити багато образливих речей іншим, навіть тим, кого вони люблять найбільше.

Рак

Раки – сильні люди, вдумливі, інтуїтивні та незалежні. Це вільнодумці, які цінують свій світ і хочуть його покращити. Їх вразливою стороною є їх падіння – вони погано сприймають критику і не мають сильного почуття самосвідомості. Здебільшого Раків можна прийняти за старі душі, які мають високий емоційний інтелект і легко приймають виклики.

На жаль, їхнє незріле альтер его піднімає свою потворну голову щоразу, коли Рак відчуває загрозу, приниження, неповагу чи непотрібність. Як не дивно, Раки цілком здатні взяти себе в руки і заступитися за інших, а також забезпечити безпечний простір, щоб поговорити, виговоритися або вислухати.

Лев

Леви вважають себе головними героями і поводяться відповідно. Левам властиво ставити під сумнів, чи є інші люди живими істотами, чи просто пласкими і нудними другорядними персонажами. Леви навіть більш драматичні, ніж Овни, і вони не бояться це показати.

Левам не вистачає внутрішнього спокою, який їм потрібен для того, щоб створити власне визнання і любов. Через це вони вимагають уваги, любові та схвалення від інших людей. Ці чарівники знають дещо про харизму і налагодження зв’язків з іншими людьми, тому це одна з сильних зрілих рис, якою вони володіють.

Діва

Діви здивують вас своєю поведінкою. Хоча вони можуть залишатися напрочуд спокійними, холоднокровними і зібраними під час найгарячіших і найнезручніших ситуацій, вони абсолютно розсипаються, а потім тануть, коли найменша, найдрібніша проблема завдає їм незручностей. Вони запаковують свої великі проблеми в пляшку, змушуючи себе вивергатися через найдрібніші проблеми. Проте Діви мудрі і відкриті до всього нового, тому в них, безумовно, є кілька рис старої душі.

Скорпіон

Скорпіони, навіть з дитинства, мають певний рівень впевненості, спокою і передбачуваності, який є привабливим і близьким до старої душі. Вони розуміють, що чужа думка може мати рівно стільки ваги, скільки вони самі собі дозволяють, і тому рідко беруть на себе тягар чужої критики.

Стрілець

Стрільці завжди мандрують, слухають і вчаться. Їх присутність здається давньою, майже потойбічною і дуже мудрою. Вони гнучкі, чутливі та емпатичні. Якщо проводити час з ними віч-на-віч відчуваєш себе напружено і майже занадто інтимно. Вони настільки сильні, що ви можете чітко сказати, що це зріла стара душа, яка по суті знає багато таємниць всесвіту, і є надійним другом і довіреною особою.

Терези

Терези, вірні своїм стереотипам справедливості та рівності, люблять підтримувати порядок у світі. Вони майстри зберігати неупереджену перспективу в будь-якій ситуації. Вони психічно стійкі, врівноважені, усвідомлюють свої слабкі та сильні сторони і готові працювати над собою, щоб стати кращими людьми. Вони знаходяться в гармонії зі своєю духовною стороною і, здається, розуміють, що цей світ – тимчасове випробування. Ці люди лояльні і майже однаково заступаються за близьких і зовсім незнайомих людей, які потребують допомоги.

Козоріг

Козороги інстинктивно знають, що все вийде, і тому дозволяють собі розслабитися і насолоджуватися життям на Землі. Козороги володіють хорошим емоційним інтелектом і роблять фантастичну роботу, захищаючи людей, яких вони люблять. Козороги хочуть зробити цей світ правильним, і це стає очевидним після того, як ви проведете з Козорогом хоч трохи часу.

Водолій

Водолії – одні з найбільш довірливих і надійних людей на планеті. Якщо вони взяли на себе зобов’язання, особливо в професійному сенсі, вони зроблять все можливе, щоб дотримати свого слова. З точки зору моралі Терези не тільки бачать світ у чорно-білих тонах, але й не створюють сірих зон для особистого розвитку. Вони емоційно зрілі, терплячі і відкриті. Вони не дозволяють своєму его заважати їм жити.

Однак у Водоліїв є і безладна сторона, і коли їхній світ починає відчувати себе занадто невизначеним, Водолій розпадається на частини.

Риби

Хоча Риби легко засмучуються і можуть розплакатися через дрібниці, вони є зрілими людьми зі здоровою духовною стороною. Вони глибоко знають, хто вони є, і приймають себе. Вони збирають мудрість з певною метою і заради простої радості пізнання. Вони не ідеальні, але вони роблять все можливе, і це дійсно видно.

Оригінал