Як ти поводишся в гніві згідно з твоїм знаком Зодіаку

Є речі, які нас дуже сильно дратують, причому настільки, що може вивести нас зі звичайного стану. Хтось починає кричати, хтось поводитися неадекватно, хтось плакати… Кожен в гніві індивідуальний. Але завдяки астрології можна передбачити, як чи інакше поведеться людина в стресовій ситуації.

Овни можуть наговорити багато чого зайвого, а потім пошкодувати про це

Будучи знаком Вогню, Овни неймовірно запальні. Вони швидко дратуються і грубо реагують. Заспокоївшись, вони починають шкодувати про те, що сказали зайвого і повелися надто емоційно.

Телець ніколи нічого не забуває і будьте впевнені, він завжди знайде спосіб нагадати вам про неправильний вчинок

Доведеться дуже сильно постаратися, щоб розсердити Тельців. Але якщо ви бачите, що вони раптом стали тихими й усунутими, то знайте, це затишшя перед бурею. Коли вони нарешті вибухнуть, то вам пригадають все те, чим ви їх хоч раз образили. І навіть коли вони заспокояться, то ще не скоро забудуть про це. Тельці люблять ображатися.

Крик – єдиний аргумент Близнюків

Коли Близнюки зляться, то це відбувається дуже шумно. На вас повалитися шквал криків і уїдливих зауважень. Але це лише з одного боку. З іншого ж, вони можуть бути спокійні з вами, але не упустять шансу, щоб діяти нишком. Вони перетворяться в холодних і розважливих садистів, які будуть постійно нагадувати вам про ваші помилки і слабкості.

Раки будуть дутися, поки ви не звернете на них увагу

Раки надзвичайно чутливі і в гніві вони перетворюються на дорослу дитину. Раки ненавидять бути недооціненими. Добре звичайно, що вони не накидаються на інших з криками і кулаками, але є ймовірність того, що вони потонуть у своїх сльозах. Буде потрібно чимало часу і зусиль, щоб повернути їх у попередній стан.

Леви будуть гарчати і, можливо, навіть кинуть у вас тим, що першим попадеться їм під руку

Лев є знаком Вогню, і, як правило, люди-Леви неймовірно запальні. Вони надзвичайно горді і навряд чи визнають свою провину (хоча в глибині душі усвідомлюють, що таке може бути). Якщо Лев сердиться на вас, то вам не варто перебувати з ним в одній кімнаті. Вони голосно кричать і навіть будуть кидатися речами. Однак, все це відбувається недовго і вони швидко заспокоюються.

Діва може з легкістю викреслити кривдника зі свого життя

Діва є одним з найбільш терплячих знаків. Ви не побачите, як вони вибухають, як Лев або Овен. Замість цього вони вгамують свій гнів і почнуть діяти неприязно стосовно кривдника протягом декількох місяців або ж просто викреслять його зі свого життя, як ніби його ніколи й не існувало.

Терези завжди залишаються спокійними

Не варто очікувати від Терезів злості, криків і всепоглинущої люті. Ви, можливо, навіть ніколи не дізнаєтеся про те, що зачепили їхні почуття. Вони є миротворцями і зазвичай намагаються уникати конфліктів. Але, якщо ви опинитеся в суперечці з Терезами, не думайте, що перемогти буде легко. З Терезів виходять відмінні юристи, які завжди можуть виправдати свою позицію.

Скорпіони глибоко зненавидять вас, і навіть подумки представлять вашу смерть

Остерігайтеся жала Скорпіона. Якщо ви розізлили Скорпіона, то вам варто бути обережнішими. Вони не схильні до гніву і навряд чи покажуть вам свої справжні емоції, оскільки володіють приголомшливим самоконтролем. Коли вони засмучуються, то найчастіше вибирають тишу в якості зброї. У гніві вони будуть поводитися як озлоблені змовники. Перебувати поруч з ними буде неймовірно важко і навіть трохи моторошно.

Стрільці будуть удавати, що не знають вас

Будучи в гніві, Стрільці не поспішають приймати рішення. Вони поводяться спокійно і відкрито висловлюють свою точку зору. Найчастіше такою поведінкою вони доводять свого кривдника до сліз, а після удають, що не знайомі з ним.

Козороги закриваються в собі і стають мовчазними

Козероги відомі тим, що вони працьовиті і зазвичай об’єднують людей. Важко викликати емоційний вибух у Козорога, оскільки вони – люди, які зберігають самовладання. Однак, якщо їх все ж вдається зачепити, то можна очікувати, що вони вразять вас своєю разючою словесною атакою. Вони також, ймовірно, скажуть вам, що ви їх розчарували. І це навіть набагато болючіше, ніж просте мовчання.

У гніві Водолії можуть додати вас у свій список людей, яких вони ігнорують

Як знак Повітря, Водолії часто бувають холодними і складними. Якщо вам вдалося їх засмутити, не дивуйтеся тому, що вони припинять спілкування з вами, поки не зможуть охолонути і обдумати те, що сталося. Якщо Водолій у гніві, то краще залишити його на самоті, щоб він заспокоївся.

У гніві Риби перетворюються у вправних маніпуляторів

Риби є надзвичайно вразливими і емоційними істотами. Вони не з тих, хто приймає конструктивну критику. Навіть якщо вони глибоко емоційні, вони навряд чи будуть поводитися драматично в гніві. Замість цього Риби зможуть приборкати свою злість. Вони будуть дутися і грати у гру “Бідні маленькі риби”. Вони навіть намагаються маніпулювати вами. Вони змусять вас випробувати почуття провини за те, що ви заподіяли їм біль.

Оригінал