Де знакам Зодіаку шукати свою другу половинку

Пошук другої половинки – важка, але неймовірно захоплива гра, повна приємних зустрічей, чуттєвого флірту та спроб дізнатися один одного якнайкраще. Переможцю в цій грі дістається головний приз – любов і вірність людини, з якою є всі шанси прожити життя душа в душу. Щоправда, у процесі пошуку доля раз у раз зводить нас з абсолютно невідповідними людьми, лише віддаляючи від бажаної мети.

Але як знайти свою другу половинку? Якщо вірити астрологам, зустріч можна наблизити, якщо заручитися підтримкою небесних тіл. Спробуйте знайти свою долю, керуючись своїм знаком Зодіаку. А ми розповімо вам, як це зробити.

Овен

Як би банально це не звучало, найбільші шанси зустріти своє кохання у представників знака Овен у громадських місцях. Це може бути нічний клуб або галаслива вечірка, вечір у ресторані чи відпочинок на морському пляжі. Вуличне кафе або лава в парку, хай меншою мірою, але теж підійдуть для подібного знайомства.

Ідеальним партнером Овна може стати представник знаку Водолій. Цю людину, вільну від рамок та забобонів, можна зустріти на курсах підвищення кваліфікації, семінарах та політичних дебатах, у галасливому офісі, загалом, скрізь, де відбувається щось значуще та цікаве. До речі, у цих місцях любить бувати і Овен.

Телець

Ті, що віддають перевагу затишку і тиші, особистості знака Телець намагаються уникати великого скупчення людей, а значить, навіть вирушивши в подібне місце, практично не мають шансів на знайомство. Їм до душі лава в парку або затишне кафе, в якому підопічний Венери, як правило, є завсідником. Окрім улюбленого затишного закладу, Телець може знайти свою другу половинку на виставці сучасного мистецтва, а то й на дачі, адже ці особи люблять возитися у землі.

Ідеальним партнером для Тельця може стати представник тієї самої стихії Землі, наприклад, Діва. Представники даного знака «мешкають» буквально скрізь, але не марно проводять час і не сидять задумливо в очікуванні знайомства, а працюють. Ловити їх «на гачок» краще торкаючись професійної сфери.

Близнюки

Шанувальникам всього незвичайного, Близнюкам, краще знайомитися в нетривіальних місцях. Наприклад, любов може чекати на вас у місцях, пронизаних екстримом, таких як туристичний похід або аероклуб, пейнтбольний майданчик або футбольний стадіон. Скрізь, де можна повеселитися і полоскотати нерви, Близнюки можуть зустріти людину зі схожими пріоритетами та життєвими цінностями.

Водночас буйний характер Близнюка ідеально врівноважується спокійним та розважливим характером представника Терези. Цю людину ви навряд чи знайдете на байкерській тусовці. Натомість представника знаку Терези легко відшукати на вернісажах чи розпродажах ексклюзивних речей, на лекціях в інституті чи кінотеатрі на черговій прем’єрі.

Рак

Раки – відомі домосіди, які, якщо й зустрінуть свою другу половинку, то лише у рідних та добре відомих місцях. Це може бути знайомство у власному будинку або зустріч у будинку родичів. Часто Раки знаходять свою долю під час сімейних урочистостей. А ще для цих особистостей нічого не варто завести чуттєве знайомство у мережі Інтернет. Іноді зі звичайного листування та відеозв’язку виростають справжні любовні стосунки.

Хорошим варіантом для Рака може стати партнер зі знаком Риби. Зустріти його можна в близьких до водойм місцях, наприклад, в аквапарку або на березі річки. Крім того, відомі інтелектуали, Риби, можуть чекати вас у книгарні або на заняттях йогою.

Лев

Леви – непередбачувані особи, які можуть знайти свою другу половинку будь-де. Але найчастіше це відбувається на природі: під час ранкової пробіжки або прогулянки парком, у подорожі або навіть поряд з будинком, вигулюючи собаку. Все що пов’язане з живою природою чи тваринами, те саме відвідування зоопарку значно підвищує шанси представників стихії Вогню на знайомство.

Особлива хімія може виникати в союзі Лева з Водолієм. Підопічного Урану можна зустріти в найнесподіваніших місцях, починаючи від галасливої ​​вечірки та закачуючи автобусною зупинкою у дощовий день. Леву навіть не потрібно вибирати для цього особливе місце. Потрібно просто робити те, що хочеться, і сама доля знайде його.

Діва

Особистостей даного знаку ви навряд чи зустрінете у нічному клубі. Та й масові скупчення людей Діви намагаються уникати. Ці особистості багато працюють, але в цьому є плюс – серед колег та співробітників вони нерідко знаходять того, хто стає їхнім вірним супутником життя. І навіть вирушаючи у справах фірми в закордонне відрядження, у Діви набагато більше шансів зустріти свою долю, ніж удома чи на березі моря.

Відмінне взаєморозуміння та спільні інтереси проглядаються у Діви з Козорогом. До того ж для їхньої зустрічі не доведеться відвідувати галасливі бари концерти. А ось у хорошому ресторані, де можна смачно поїсти, або в ранковому кафе за філіжанкою кави і свіжою пресою, якраз може причаїтися ваша кохана людина.

Терези

Терези люблять красу природи і відрізняються любов’ю до подорожей. Тому особи даного знака цілком можуть знайти свою долю на екзотичному курорті, в залі очікування аеропорту, а то й прямо в літаку. Та й звичайний виїзд у кемпінг на берег річки може закінчитися доленосним знайомством. До речі, до Терезів дуже часто звертаються за допомогою або порадою. Потрібно уважніше ставитись до таких прохань, адже вони можуть стати приводом для приємного знайомства.

Особливо теплі відносини можуть виникнути між Терезами та Левом. Навіть якщо Лев ведучий заходу або запрошена зірка, Терези легко зможуть звернути його увагу на себе доречним жартом або вчасно зробленим компліментом.

Скорпіон

Скорпіони легко сходяться з людьми, але легко розлучаються з ними, швидко втрачаючи інтерес до партнера. Щоб по-справжньому захопити цю людину, шукати свою другу половинку варто у тих місцях, де вона займається улюбленим хобі. Якщо це спорт, то долю варто шукати серед партнерів по команді чи серед суперників, якщо це клуб собаківників, то й тут обов’язково знайдеться представник протилежної статі, який залишить слід у душі Скорпіона.

Підопічні Марса нелегко сходяться з людьми, але із представниками своєї стихії Води нерідко вибудовують гармонійні стосунки. Тому, будь то діловий сніданок чи катання на роликових ковзанах по парку, якщо ваш несподіваний співрозмовник виявиться Раком або Рибами, негайно починайте справляти враження і не забудьте обмінятися телефонами.

Стрілець

Азартна і захоплива натура, Стрілець може зустріти свою другу половинку будь-де. Але щоб зустріч напевно закінчилася стосунками, краще, щоб вона відбулася на трибуні стадіону, на заняттях з екстремальних видів спорту, або в екзотичних місцях, куди вас занесла жага нових відкриттів. Вам не доведеться довго добиватися такого партнера. Це буде кохання з першого погляду!

Стрільці тяжіють до сильних партнерів, а тому особлива «хімія» виникає у них із Левами та Овнами. Щоб знайти таких особистостей, достатньо відвідувати розрекламовані заходи, модні тусовки та інші місця скупчення людей. Там ви заведете знайомство, яке стрімко переросте у щось більше.

Козоріг

Представників даного знака відрізняє підвищена гордість та високий рівень самоповаги. Можливо тому Козороги рідко першими йдуть на знайомство. Але з’явившись у потрібному місці в потрібний час, вони можуть створити ситуацію, при якій фатальна зустріч все ж таки відбудеться. Ідеальним вибором для цього стануть лекції з саморозвитку, заняття йогою чи латиноамериканськими танцями. При цьому найчастіше Козоріг зав’язує знайомства, приходячи на допомогу незнайомій людині.

Маючи складний характер, Козоріг зможе вжитися не з кожним. Але з Тельцями у цих людей чудовий чуттєвий зв’язок. З цими людьми їх може звести спільна робота, або знайомство може відбутися, коли Телець звернеться за консультацією до мудрого Козорога.

Водолій

Маючи неабияке мислення і потяг до творчості, Водолії частіше зустрічають близьких за духом людей на тематичних вечірках, на презентаціях новинок автопрому або модних показах. При цьому для Водолія важливим є не місце знайомства, а те, наскільки глибокою та цікавою особистістю виявиться співрозмовник. Якщо зірки зійдуться, і Водолій відчує справжній інтерес, він уже не відпустить близьку за духом людину.

Найчастіше взаємний інтерес у Водолія проявляється у спілкуванні з Овном. Водолій обов’язково зверне увагу на визначну людину, яка очолює змагання, проводить збори або розповідає оточуючим, як змінити своє життя на краще.

Риби

Чуттєві Риби люблять тишу та усамітнення. Тому зустріч, яка може статися на березі водойми, в бібліотеці, на екскурсії історичними місцями, здасться Рибам неймовірно романтичною і навіть доленосною. Проте за вдачею це скромні особистості, які навряд чи зроблять перший крок для знайомства. А ось на ваш заклик до знайомства відгукнуться із задоволенням.

Ідеальний союз у Риб може вийти зі Скорпіоном. Ця людина має риси лідера, а значить, у підопічних Нептуна з’являється бажання доповнювати такого партнера і йти за ним хоч на край світу. Головне, першим виявити свій інтерес, і Риби у відповідь почнуть розкриватися, виявляючи свої найкращі якості.

Оригінал