Гороскоп підступності: на яке злодійство ти насправді здатна?

Ми всі, звичайно, милі котики і дівчатка-лапочки. Зовні. Але всередині у нас палає пекельне полум’я підступності. І, якщо нас як слід довести, що ми здатні багато на що. Та що там, на справжнє злодійство ми здатні.

Хочеш дізнатися, наскільки підступна ти? Читай наш гороскоп!

Овен

Панянки-Овни вкрай рідко бувають підступними, тому що зазвичай вони розуміють: ну не дав їм всесвіт таланту підступності, не дав. Це по-перше. А по-друге, в Овнів просто не вистачає витримки. На щастя. Тобто, навпаки, до нещастя. Підступні плани панянки Овна волочиться за нею, як парашут за Штірліцем, тому уберегти себе від її віроломства простіше простого. А от якщо дівчина-Овен вирішить діяти прямо і відкрито (як вона зазвичай і діє) — то вам царство. Небесне.

Телець

Підступність Тельця — у раптовості. Дівчина-Телець дуже хоче бути гарною дівчинкою, і, по суті, нею і є. А ще вона розумна і сильна. Тобто двожильна. Тому навколишні безсоромно влазять на її могутню шию і з комфортом там розташовуються, а дівчина-Телець всіх їх на себе тягне. Мовчки. Типу так і треба. Але в один прекрасний день вона вирішує, що з неї досить. І тоді проливається кров. У кращому випадку. У гіршому — все навколо перетворюється в радіоактивну пустелю. Ті, кому вдалося вижити, потім довго ходять до психоаналітика і скаржаться: як же, мовляв, так? Попередила б хоч! О, яка підступність!

Близнюки

Підступність Близнюків в тому, що вони ніколи не замишляють ніякого підступу. Дрібні капості Близнюки підступністю не вважають, тому що, правильно, це занадто дрібно. А якщо зловити панночку-Близнюка на втіленні дійсно чорних задумів, вона, не кліпнувши оком, скаже: «Це не я!» І, дійсно, не вона. Просто одна з її підступних субособистостей. І треба розуміти, що субособистість ця не просто підступна, а ще й брехлива. Намеле сім мішків вовни зверху, потім не відмиєтесь. І найприкріше — не зі зла це все, не зі зла. Просто куди ще Близнюкам розум свій дівати, свій непомірний інтелект? Розминають ось його, вигулюють. На щастя, рідко. Підступна субособистість у них тільки одна. Здається.

Рак

Тонкий маніпулятор. Панночку-Рака ніхто і ніколи не запідозрить в підступності, тому що близьких людей вона дуже любить, а далекі їй абсолютно байдужі, то з чого б вона стала замишляти проти них яке-небудь зло, так? Вірно, не стане. Все найкраще — самим близьким: якщо дівчина-Рак когось полюбить, то стане йому рідною матір’ю. І все. Нікуди від неї не дінешся. Бо як, як можна образити цю святу жінку? Вона для тебе стільки зробила, як можна змусити її страждати?! Загалом, зв’язався з Раком — до кінця днів будеш танцювати під її дудку. Біля її спідниці.

Лев

Підступність Левиць — найчесніша у світі підступність. Левиці не мають ні найменшого бажання когось принижувати, чужі страждання не доставляють їм задоволення, а мстити, на їхню думку, дрібно і взагалі фу. Левиці хочуть тільки одного – підняти свій трон ще трішки вище. Тому підступна Левиця намічає перспективну жертву, наближає до себе, вводить у вище суспільство і люб’язно там обертає, угу. І як тільки жертва чогось досягає, Левиця миттю присвоює собі всі її заслуги. І навіть не можна сказати, що незаслужено, ось у чому підступність!

Діва

Юдин поцілунок? Ні, не чули. Для Діви це занадто просто. Діва — не просто хитрий єзуїт, Діва — досвідчений ляльковик. В її голові зберігається безліч сценаріїв, за якими повинні жити всі навколишні люди. Діва тонко їх спрямовує і непомітно насолоджується результатами. Ті, хто розуміє, в чому справа, визнаються непридатними ляльками і підлягають вибракуванню. Але зазвичай ніхто не розуміє. Бо Діва маніпулює оточуючими не заради вигоди, а для задоволення. Ну подобається їй.

Терези

Терези взагалі не підступні. Зовсім. Тому що Терези надто благородні, по-перше, а по-друге — занадто емпатичні. Першим ділом панночка-Терези ставить себе на місце можливої жертви злих задумів, уявляє всю ситуацію в найдрібніших подробицях і відчуває всю гаму почуттів, покладену несправедливо відданим: всю образу, весь біль, всю жалість до себе. І вирішує, що це занадто жорстоко. Але якщо вже панночка-Терези вирішується на підступність, то вона у неї абсолютно чиста і дитяча: «Не бери мої іграшки і не пісяй в мій горщик!» Це — максимум. Ось всі б так, правда?

Скорпіон

Підступність панянки-Скорпіона народжується раніше неї, це факт. Вона навіть не замишляє нічого такого, вона просто так живе. Підступні плани, витончені багатоходівки, хитрі маніпуляції — все це не зло, це просто такий спосіб розслабитися. Можна не звертати уваги, тому що куди ви дінетесь? Той, хто попався на гачок панянки-Скорпіона, приречений бовтатися на ньому до кінця своїх днів. Але це, звичайно, не найстрашніше. Найстрашніше — перейти Скорпіону дорогу. Тому що в цьому випадку вроджена підступність панянки-Скорпіона посилюється іншою вродженою якістю. Безжальністю. Ну, як кажуть, амінь.

Стрілець

Підступність панянки Стрільця — у відкритості. Якщо вона раптом вирішить когось підступно зрадити, то першим ділом розкаже про це всім своїм друзям. Бо це ж так цікаво обговорити! Разом будувати хитрі плани, прокачувати вміння лукавства, відточувати деталі каверз. Власне, на цьому панночка-Стрілець зазвичай і заспокоюється, тому що раптом розуміє, що підступність — це несолідно, і взагалі їй лінь. Проблема в тому, що численні друзі панянки-Стрільця цього не розуміють. І з ім’ям Стрільця на вустах виходять на стежку. І це, треба сказати, гігантська армія. Загалом, шансів немає.

Козоріг

Підступність панянки-Козорога в тому, що ніхто не чекає від неї підступу. І, загалом, справедливо: на такі дурниці у неї просто немає часу, тому вона їх і не планує. Воно виходить саме. Наприклад, Козороги дуже підступні в любові. Якщо дівчина-Козоріг вирішить, що їй потрібен чоловік, вона швиденько напише план зі 100 пунктів, які допоможуть його завоювати. І почне виконувати. Але в той момент, коли нещасний зрозуміє, що жити без неї не може, дівчина-Козоріг раптово зверне проєкт. Тому що нерентабельно. І хоч з мосту при ній стрибай — не розжалобиться. Померла так померла.

Водолій

Підступні Водолії — це валізи з потайним дном. Дівчина-Водолій — сама доброта, сама милота і сама легкість: здається, що ніщо не здатне її зачепити, що вона ніколи не ображається і нікому не бажає зла. Насправді вона все пам’ятає. Все! Просто дівчина-Водолій – натура, яка тонко відчуває, вона вміє вибирати правильну ситуацію. Ось, наприклад, образили ви Водолія і забули про це, а тут раптом вам «Оскар» вручають. Червона доріжка, оплески, журналісти. Хто їм розповість про вас? Правильно, Водолій. І треба розуміти, що розповість вона страшне. Ту саму Ганебну Таємницю. А потім лясне оченятами і скаже: «А що такого?»

Риби

Риби — найпідступніший знак зодіаку. Генії зла, єзуїти 80 левела, Макіавеллі нервово курить за рогом. Бо панночка-Риб однаково люб’язна і з тими, кого щиро любить, і з тими, кого має намір підступно зрадити. Причому вона ніколи не дасть приводу підозрювати її в чорній підступності. Вона просто сплете майстерну мережу інтриг, і ось вже нещасний об’єкт її злодійських задумів, розбігшись, стрибає зі скелі. Тому що він раптово зрозумів, що навкруги вороги і всі його ненавидять. Одна тільки Рибка — хороша, добра людина, але цього так мало…

Оригінал