Знаки Зодіаку: які жіночі якості відштовхують чоловіків

Жінки та чоловіки тягнуться одні до одних, але природа розпорядилася так, що чоловіків завжди тягне до жінок сильніше. Однак, є деякі риси характеру, які можуть відштовхнути будь-якого чоловіка.

Жіночий характер часто не піддається логіці або якимось розумним поясненням, хоча це часом є позитивною рисою всієї слабкої статі. Незважаючи на це, представниці будь-якого знаку Зодіаку мають деякі якості, які відштовхують чоловіків. Саме про них йтиметься у нашій статті. Це чудовий шанс побачити себе з боку, зрозуміти свої слабкі та сильні сторони.

Овен

Жінка-Овен поєднує в собі всі риси жіночого характеру, необхідні для успішного зваблення чоловіка, проте представниці цього вогняного знака Зодіаку надто багато базікають. Вони невгамовні, тому часто грішать балакучістю навіть під час інтимного зв’язку, що сприймається позитивно небагатьма чоловіками. Чоловіки не люблять говорити надто багато, а від жінок-Овнів виходить величезна кількість слів – їм тільки дай волю, вони зможуть поговорити на будь-яку тему в будь-якій ситуації. При знайомстві це теж іноді відштовхує чоловіків, тому що вони сприймають це як нав’язливість, а не товариськість.

Телець

Жінки, народжені під знаком Тельця, — найревнивіші з усіх. При цьому вони переходять усі межі власництва. На початкових етапах відносин це проявляється дуже слабо, але потім ревнощі починають стрімко зростати. Ці жінки здатні звести з розуму будь-кого, хто захоче з ними вільних відносин. Грубо кажучи, ви або належите дівчині-Тельцю повністю, або ваше життя перетвориться на пекло. Жінки-Тельці ще дуже люблять грати почуттями чоловіків, які в них закохані. Можливо так вони відіграються за свої образи.

Близнюки

Ненадійність – це основне прокляття всіх Близнюків жіночої статі. У відносинах, які не вимагають зобов’язань, жінки-Близнюки здатні творити чудеса, але як тільки ви намагатиметеся створити з ними сім’ю, вони можуть розчарувати вас своєю легковажністю, безтурботністю і навіть брехнею. Близнюки роблять те, що хочуть, а якщо їм це забороняють обставини, вони починають брехати. Через влюбливість і постійну спрагу яскравих емоцій Близнюки легко можуть захопитися іншою людиною. Звичайно, так буває не завжди і не з усіма, але ніхто не знає, коли це почнеться навіть самі жінки-Близнюки.

Рак

Проблема дівчат-Раків у тому, що вони надто багато віддають. Іноді буває так, що тобі роблять стільки добра, що стає навіть ніяково. Це саме той випадок. Ще чоловіків відштовхує надмірне бажання жінок-Раків розпочати серйозні стосунки чи вийти заміж. Тут як «пощастить» — або вони відразу захочуть вас звабити і змусити одружитися з ними, або ж до них не підступитися взагалі ніяк. Вони можуть відшивати всіх поспіль просто через те, що їм так хочеться, без приводу. Це розлючує багатьох чоловіків, адже всім потрібна причина відмови, а її просто немає.

Лев

Жінки, які були народжені під знаком Лева, – емоційні та ревниві. Часто це відштовхує чоловіків, тому що Леви люблять показати свій характер та незалежність. Вони пишаються своїми здобутками, тому часто вказують чоловікам на їхні недоліки. Ще ці жінки завжди сперечаються, відстоюючи навіть невірну думку, засновану на повній суб’єктивності. Поза стосунками у Левиць майже не буває свого особистого життя. Тому вони вимагають від свого чоловіка того самого. Це підходить не всім.

Діва

Діви намагаються змінити свого чоловіка та бояться вступати у стосунки з тими, хто їм хоч у чомусь не підходить. Люди завжди мали і будуть якісь недоліки, а Дівам потрібен принц на білому коні, тому більша частина всіх представниць цього знака Зодіаку має проблеми з пошуком коханої людини. Багато Дів дуже швидко розчаровуються в чоловікові і абсолютно не вміють фліртувати, кокетувати. Знайомитись з ними важко. Чоловіки не люблять таких складнощів.

Терези

Терези – це ті самі жінки, які виявляють занадто багато експресії і дуже люблять флірт на межі зради. Чоловіків це зводить з розуму. Вони накидаються на своїх дам із криками про те, чому вони дозволяють собі розмови зі сторонніми чоловіками. Терези не розуміють цього — просто вони прагнуть уваги більше за інших. Ці жінки зроблять все, аби на них звернули увагу. При знайомстві з ними чоловіків рідко щось відштовхує, тому що дами-Терези вміють подати себе правильно.

Скорпіон

Скорпіони шукають якісь приховані знаки у кожній дії чоловіків, у кожному їхньому слові, погляді. Жінки-Скорпіони відштовхують від себе тим, що постійно намагаються знайти пояснення тому, що зробив їхній чоловік. Це неймовірно сильно дратує, особливо якщо чоловік має розвинену емпатію. Скорпіони їх вганяють у ступор своїми ревнощами та постійними зауваженнями, питаннями, докорами. Самі ж вони не помічають, як порушують ті ж самі правила, які вигадують для своєї другої половинки. Якщо у чоловіка мало терпіння, то даму-Скорпіона не вибере.

Стрілець

Дівчата-Стрільці постійно шукають якісь проблеми. Щодня вони уявляють, як чоловік їх кидає. Самі по собі Стрільці неймовірно позитивні і дарують багато позитивних емоцій людям навколо, але як тільки справа доходить до любовних відносин, їх ніби підмінюють. На ранніх етапах відносин вони практично ідеальні, але потім починають йти в негатив. Заспокоїти їх дуже просто, але робити це треба навчитися. Ще жінки-Стрільці бувають грубими, деякі чоловіки розцінюють це як великий недолік.

Козоріг

Дівчата-Козороги частіше за інших дам говорять про своїх колишніх. Це дуже дратує чоловіків, коли навіть при простому спілкуванні вони згадують про тих, хто був з ними до них. Найжахливіше, що кажуть це вони в негативному ключі – ви або маєте ті ж якості, що і їхній поганий колишній, або ж ви не володієте тим, чим повинен мати чоловік мрії. Коротше кажучи, якщо ви не Шон Коннері, то навіть не підходьте знайомитися до Козорогів. Вони найшвидше можуть перевести вас у негативний стан, причому самі того не бажаючи.

Водолій

Дівчата-Водолії роблять багато добра чоловікам, яких люблять або з якими вони у стосунках. Багатьом це не подобається, бо чоловіки люблять бачити себе сильними. Жіночий початок у цих дамах робить їх неймовірно привабливими, але вони не люблять залицянь та ніжностей, а також не переносять романтику як таку. Щоб стати ближчими до цих дівчат чи жінок, потрібно стати їм друзями. Багатьох чоловіків це відштовхує, особливо тих, які впевнені, що дружби між статями не існує. Деякі люблять комбінувати дружбу і кохання, але з цього не завжди виходить щось гідне.

Риби

Риби вітряні та мають багато шкідливих звичок. Часто жінки цього знака жорстокі, надмірно грубі та чесні. Їхня чесність переходить межі, тому що вони запросто можуть сказати чоловікові, що той погано виглядає, малий на зріст або бідний для них. Вони або говорять вам в обличчя, або, навпаки, діють потай і не можуть бути з вами відвертими. Це дуже дивна риса, але й те, й інше відштовхує чоловіків від представниць знаку Риби. В іншому ці жінки цілком терпимі і навіть приємні.

Кохання, романтика та флірт – це невід’ємна частина життя будь-якого чоловіка та жінки. Над стосунками треба працювати, адже від цього залежить наше щастя. Спробуйте переглянути свої негативні сторони та стати для чоловіків менш відразливими, або давайте можливість підібрати до вас потрібний підхід!

Оригінал