Гороскоп на 2 березня

Овен ♈

Вас сьогодні так і підмиває гарненько посміятися. Насправді Ви прагнете тільки одного, і тільки одне зараз Вам підходить: компанія, яка змусить Вас сміятися, поки боки не заболять. Ви точно знаєте, кому слід зателефонувати і що сказати, щоб зібрати таку компанію. Зберіть усіх разом і оголосіть, що серйозних розмов сьогодні не буде.

Телець ♉

Ваш розум жадає спілкування, причому зовсім не такого, яке зазвичай відбувається щодня вдома або на роботі. Вам хочеться серйозних обговорень, суперечок про політику, релігію та інші теми, про які зазвичай не заговорюють за обіднім столом. Тож пошукайте людину, з якою можна про все це поговорити. Подумайте, де можна знайти відповідну компанію.

Близнюки ♊

Навіть не намагайтеся стримати свій ентузіазм у нинішній ситуації. Немає абсолютно нічого поганого в тому, щоб почуватися щасливою людиною, якими б не були обставини. Можливо, у Вашому занепокоєнні винне надмірно суворе виховання? Подумайте про це. Ви зовсім не обурили громадськість, а просто викликали задоволені посмішки на обличчях деяких людей. Розслабтеся.

Рак ♋

Ви й самі розумієте, що час розваг закінчився і час повертатися до серйозних справ. У Вас уже накопичився список завдовжки з Вашу руку, і все це необхідно зробити сьогодні. На щастя, зірки вирішили надіслати до вас помічників, тож із вами працюватиме доброзичлива й працьовита команда. Беріться за справу!

Лев ♌

Останні кілька днів Ви були не в змозі мислити тверезо. А можливо, це тривало і довше, ніж кілька днів. Усю Вашу увагу було поглинуто однією людиною. Вам пощастило, тому що він або вона відчуває такий самий інтерес до Вас. І зараз настав час проявити сміливість і поговорити про ваші взаємні почуття відверто. Вам обом час вилити одне одному душу.

Діва ♍

Ви надто довго вважали когось зі свого оточення просто знайомим і не надавали стосункам іншого забарвлення, окрім платонічного, і тепер Ви ніяк не можете звикнутися з думкою, що цю людину можна перенести в іншу категорію, особливо романтичну. Що ж, Вам усе-таки варто спробувати, і що швидше, то краще. Адже якщо те, як ця людина останнім часом на Вас дивиться, щось означає, то у Вас буде серйозна перевага.

Терези ♎

Ви готові зробити паузу. Звісно, Ви, як і інші, не з чуток знаєте, що таке стрес, але останнім часом напруга триває надто довго. Чому б не прикинутися, що сьогодні неділя? Зберіться разом із друзями та поговоріть про серйозні речі – про життя, кохання та стосунки. Хоча таку тему, як стосунки (а також політика, релігія або навіть спорт), краще виключити зі списку, заради загальної безпеки.

Скорпіон ♏

Такого Ви не очікували, чи не так? І навіть на секунду не допускали такої думки. Зазвичай Ви чудово розумієте попереджувальні сигнали, але той настрій, у якому Ви перебували останнім часом, не сприяв цьому. На щастя, сюрприз, що наздогнав Вас, належить до розряду приємних, і Ви можете щосили насолоджуватися новинами і хорошою компанією. До речі, якщо Ви збиралися з кимось серйозно поговорити, то зараз саме час.

Стрілець ♐

Ви все ще прямо говорите все, що думаєте? Що ж, тим краще. І після цього Ви чудово почуваєтеся, чи не так? Однак Вам варто знати, що якщо Ви так само поводитиметеся наступні пару днів, то Вашу прямолінійність краще приправити неабиякою кількістю гумору. Ваші друзі, які інколи втомлюються від Вашої поведінки, будуть приємно здивовані і зможуть зітхнути з полегшенням.

Козоріг ♑

Ви можете відчути небажання що-небудь робити. Що ж, час від часу всім потрібен відпочинок. Тому ввечері не піддавайтеся бажанню взяти роботу додому або попрацювати за комп’ютером. Вимкніть усі електронні пристрої, крім телевізора, місце розташування якого Ви вже встигли призабути, і подивіться який-небудь фільм. Ви зможете це зробити. Це саме те, що деякі люди називають “розслабленням”.

Водолій ♒

Вам спаде на думку, що Ви вже дуже давно нічого собі не купували. Але ж останнім часом Ви трималися молодцем навіть у найважчих ситуаціях. То чи не час побалувати себе шопінгом? Тільки перш ніж Ви вийдете з дому або зайдете на сторінку Інтернет-магазину, пообіцяйте не купувати нічого, що Вам не підходить. А тепер починайте діяти.

Риби ♓

Озирніться і зверніть увагу на те, що всі навколо перебувають у життєрадісному настрої. Усе ніби просякнуте радістю. Схоже, небеса вирішили влаштувати чудовий день для всіх і кожного. Найкраще для Вас те, що будь-які Ваші почуття будуть не просто добре сприйняті іншими, а й принесуть їм задоволення. Тож дійте сміливо і дивуйте оточуючих!