Що найкраще рятує ваш знак Зодіаку від ліні

Усі люди періодично страждають від ліні або нею насолоджуються. Щоб подолати лінь, яка стоїть на шляху до успіху, треба враховувати деякі особливості представників Зодіаку. Зрозуміло, що кожна людина унікальна, але, знаючи її знак зодіаку, можна знайти формулу активізації сил та енергії.

Овен

Налаштувати Овна на активну діяльність допоможе музика. Для прослуховування потрібна особлива музика, яка пробуджує настрій і бажання рухатися до поставленої мети, налаштовуючись на правильну робочу хвилю. Такий енергетичний заряд чудово мотивує “баранчиків”.

Телець

Цілком зважений і розумний підхід до ліні у Тельців. Їм необхідно частіше бувати на природі, наприклад, щодня гуляти в парку. Піші прогулянки піднімуть настрій і позбавлять Тельців не тільки ліні, а й зайвих кілограмів. Таке проведення часу допомагає для багатьох проблем знайти правильні рішення.

Близнюки

Оригінальний спосіб боротьби з лінню у Близнюків. Повітряному знаку показана ароматерапія. Особливу увагу слід приділити хвойним ароматам. Ці “ліки від ліні” пробудять сплячу енергію Близнюків.

Рак

Вразливі Раки проженуть лінь, переглядаючи фотографії з приємними моментами свого життя. Позитивна підзарядка енергетикою знімків дасть поштовх для майбутніх звершень.

Лев

Левам перебудуватися на робочий лад допоможе медитація. У такий спосіб “вогняні кішки” без зайвої метушні та енергетичних втрат зможуть очистити свій розум від другорядного і почнуть розуміти, що треба робити, як і коли. Левам треба знайти внутрішню гармонію.

Діва

Діви успішно виженуть власну лінь тренуванням мозку. Для цього їм треба, наприклад, вирішити кілька кросвордів. Це допоможе Дівам відволіктися від рутини, сконцентруватися, трохи заспокоїтися і для кожної думки знайти свою нішу в пам’яті.

Терези

Для Терезів важлива краса. Вони готові самовіддано працювати в боротьбі за щось прекрасне. Лінь нахабно поневолює цих повітряних представників Зодіаку тоді, коли вони впевнені в марності й неможливості щось змінити-покращити. Тому бадьорість і позитивне мислення принесе Терезам будь-який хенд-мейд. Наприклад, заняття живописом – гарний спосіб знову віднайти прагнення діяти. На картинах краще зображати власне бачення щастя.

Скорпіон

Скорпіон лінується тоді, коли відчуває себе непотрібним і непотрібним на роботі або в сім’ї. Саме брак цих відчуттів штовхає людей цього водного знака до апатії. Врятувати від неї Скорпіонів може зустріч із друзями.

Стрілець

Стрільцям для активізації треба постійно вести записи планованих справ. Це дуже стимулює і бадьорить зодіакальних воїнів.

Козоріг

Сон або хороший відпочинок – найкращі ліки від ліні для Козорогів. Не бездумне проведення часу перед телевізором, а саме хороший відпочинок (але все добре в міру) здатний додати їм сил і відновити працездатність.

Водолій

Водоліям врятуватися від нудьги і побороти лінь допоможе читання книг. У хорошій книзі він знайде безліч корисних ідей для себе, прикладів із життя героїв, які зорієнтують його подальші дії.

Риби

Рибок врятує від ліні зміна обстановки і нові враження. Наприклад, екскурсія до музею може навіяти Рибам різні ідеї і дасть масу позитивних емоцій. А коли Риби одержимі якимись новими ідеями, їхній ентузіазм вихлюпується через край. Лінь у цьому випадку не просто відступає, а тікає, виблискуючи п’ятами.

Є час лінуватися і працювати. Головне щоб кожна людина могла регулювати ці питання у своєму житті.

Оригінал