Рейтинг надійності знаків Зодіаку

Якщо розподіляти знаки зодіаку за рівнем надійності, то насамперед варто подивитися, хто найстриманіший, хто запальний, а хто вважає за краще діяти згідно з логікою – нерідко це теж впливає на вміння нести відповідальність і зрілість характеру. Перевірте себе, наскільки на вас можуть покладатися люди?

Козоріг

Козоріг однозначно є найнадійнішим з усіх знаків зодіаку. Він дотримає свого слова, незважаючи ні на що, чи то збереження секрету, чи то обіцянка допомогти. Козоріг дуже практичний і в усьому шукає сенс, створюючи для себе безліч правил. Для нього дуже важливо усвідомлювати, що він іде правильним шляхом і все робить правильно. Невиконана обіцянка – це порушення всіх його принципів.

Рак

Рак посідає друге місце в списку надійності, оскільки він повністю розчиняється у стосунках зі своїми близькими людьми, заради яких він готовий на все. Раки далеко не слухняні за своєю природою, але водночас вони мають чітке уявлення про погане і хороше, намагаючись поводитися максимально чесно. Крім того, вони завжди дотримуються вказівок і виконують усе належним чином, поки вірять у те, чим займаються.

Терези

Терези можуть здатися схильними до пліток і постійної жаги до уваги, але це тільки доти, доки ви не пізнаєте їх ближче. Оскільки вони народжені під знаком кохання, кохання для них – це не просто флірт, а зобов’язання і взаємна довіра. Терези дуже принципові в цьому питанні люди.

Скорпіон

Скорпіон має чималу кількість рис, які можуть відштовхнути, наприклад, грубість. Але в ненадійності його звинувачувати вже точно не доведеться. Скорпіони – найвідданіші з усіх знаків і віддадуть останнє тому, кого люблять. Ви можете бути впевнені в тому, що Скорпіон пройде з вами через усі негаразди і ніколи не кине. Але такий рівень довіри вибудовується дуже довго.

Діва

Діви завжди поводяться як стурбовані й турботливі батьки, на яких завжди можна покластися. Вони постійно хвилюються про те, чи все добре в тих, хто їх оточує, і не знайдуть собі місця, поки в цьому самі не переконаються. Діва може не особливо за вас переживати тільки в тому разі, якщо ви їй абсолютно байдужі.

Овен

Овну можна сміливо довіряти. Це чесна і щира людина, яка завжди дотримується того, у що вірить. Але проблема в тому, що його поняття про погане і хороше можуть змінюватися, як і його думка з того чи іншого приводу. Овен не лукавий, він просто завжди оберігає свої інтереси і потреби, а тому віддає пріоритет саме їм.

Телець

Що змушує нас довіряти Тельцю, так це його відданість. Це люди, які готові на все заради близької людини. Але водночас у Тельця є і темний бік. Він дуже впертий і ніколи не піде на те, з чим не згоден. Тельці – чудові друзі, але все ж якщо справа торкнеться їхніх особистих інтересів, найімовірніше, Телець зробить вибір на користь них.

Водолій

Водолії дуже практичні й розважливі. Здебільшого ви можете покладатися на них хіба що в справах, пов’язаних із роботою. У них особливий склад розуму, вони здатні мислити глобально, але їм складно бути уважними до деталей. А ще Водоліями найчастіше рухає его, яке може стати на заваді у встановленні щирих дружніх стосунків.

Близнюки

Близнюки часто суперечать самі собі. Їхня думка щодо певних речей може змінюватися занадто часто і швидко, що не характеризує їх як дуже надійних людей. Не можна сказати, що вони зовсім вже не заслуговують на довіру, проте їхня спонтанність часто заважає їм тримати своє слово.

Лев

Якщо ви розповісте Леву секрет, ви можете бути впевнені, що це залишиться між вами. Проте, завжди пам’ятайте, що Леви часто діють у своїх особистих інтересах. Якщо в питаннях збереження своєї репутації ви можете повністю покластися на Лева, то прийти з проблемою і поплакатися в жилетку – навряд чи.

Стрілець

Стрільці абсолютно заслужено перебувають у кінці списку. За натурою вони дослідники, які жадають побільше досвіду, нових людей і незвичайних пригод. Цей знак іноді дійсно може бути безкорисливим, але тільки в тих рідкісних випадках, коли на час забуває про свої власні інтереси.

Риби

Риби – найбільші мрійники зодіаку, і це заважає їм мислити більш логічно, слідувати планам і стежити за тим, що відбувається в їхньому житті. Саме тому Риби зазнають труднощів у плані власної обов’язковості. Їхня увага занадто розсіяна і нестійка, щоб на них можна було покладатися.

Оригінал