Гороскоп на 7 жовтня

Овен ♈

Бажання дистанціюватися від якоїсь конкретної людини або навіть цілого світу може істотно посилитися сьогодні. Ймовірно, Вам зараз не хочеться мати жодної справи з реальністю, але вибору особливо немає. Тому постарайтеся навести ментальний порядок у голові та оцінити, що для Вас найважливіше. Таким чином, у Вас з’явиться шанс набути душевного спокою. Ви його заслуговуєте!

Телець ♉

Ви можете опинитися в дуже цікавій ситуації, яка передбачає тісне спілкування з колегами та взаємовигідну співпрацю. Сьогодні у пошані буде командна робота, а це означає, що спілкування з людьми опиниться на першому місці. Особливо хорошим вийде тандем або тріо, якщо у вас усіх спільні цілі та прагнення. Кожен із вас зробить маленький крок окремо, а ось спільні зусилля приведуть до величезного стрибка.

Близнюки ♊

Зараз ідеальний час, щоб нанести останні штрихи на завершення поточних проєктів і викреслити кілька пунктів зі списку важливих справ. Ви вже показали всім свою працездатність і ефективність, а це означає, що настав час пожинати плоди своєї праведної праці. Віддайтеся життєвим насолодам, щоб закінчити день на яскравій і позитивній ноті.

Рак ♋

Навіть якщо у Ваших планах є веселе проведення часу з друзями чи близькими, Вам варто відсунути подібні витівки убік. Річ у тому, що Місяць вимагатиме від Вас зайнятися питаннями кар’єри, а не розваг, тож, хоч би як це не було сумно, подумайте про щось серйозне. І вже зараз накидайте в щоденнику список ділових зустрічей, які Ви маєте організувати найближчим часом.

Лев ♌

Якщо ритм життя здається Вам занадто напруженим або Ви займаєтеся мимоволі справами, яких раніше всіляко уникали, не засмучуйтеся – це ненадовго. Річ у тому, що іноді Вам просто необхідно зосереджуватися на поточних обов’язках, інакше все, чого Ви досягли може накритися мідним тазом. Та й допомагати оточуючим теж потрібно, хоча Вам іноді це зовсім не до вподоби. Тож просто трохи потерпіть, і все минеться.

Діва ♍

Сьогодні у Вас знову виникне питання про встановлення власних кордонів. Ця проблема Вам, як і кожній Діві, давно відома, і час від часу проявляється в невідповідний момент. Однак зараз у вас є всі шанси позначити ваш рубікон і вказати комусь, що він явно вдерся на чужу територію. Ваша зона комфорту – Ваш кордон та Ваші правила. А думка інших щодо цього Вас зовсім не повинна хвилювати.

Терези ♎

Ви демонструєте високі показники ефективності, але це вимагає від Вас неабиякої концентрації та сили волі. Будь-які, навіть найскладніші завдання Ви розгризаєте як білка горішки, а Ваші досягнення у професійній сфері дуже суттєві. Однак в особистому житті залізна дисципліна вам не потрібна і навіть протипоказана. Коли Ви повертаєтеся додому або йдете в гості до друзів, усі робочі питання Ви повинні залишати на вулиці і не нести туди, де відпочиваєте і розумом, і душею.

Скорпіон ♏

Сьогодні Вас може захлеснути хвиля позитивної енергії. Все завдяки Місяцю, який посилає потужний стимул відпочинку та розслаблення, а також нагадує Вам, що потрібно розважатися, доки є така можливість. Через кілька днів цей легковажний настрій зміниться чимось набагато відповідальнішим. Тому, як кажуть, куй залізо, поки що гаряче!

Стрілець ♐

Життя може здатися Вам якимось приземленим і навіть прісним, але це не означає, що воно позбавлене задоволень. У найближчі кілька днів Ваше почуття обов’язку може посилитися, але відразу ж після цього Всесвіт буквально змусить Вас відпустити все на самоплив і вдатися до життєвих насолод. Головне, Ви повинні вірити, що здається нині суто буденністю, дуже скоро зміниться тим, що змусить Вашу душу тріумфувати.

Козоріг ♑

Необхідність завершити всі справи вчасно змушує Вас почуватися як муха в окропі. Втім, це не привід впадати у відчай. Тримайте темп і буквально за пару днів все надумається, а список справ у Вашому щоденнику стане істотно меншим. Життя знову потече повільно та розмірено. І Ви нарешті знайдете можливість зайнятися своїм улюбленим хобі, попиваючи сік у себе вдома. Але це буде нагорода за працю і не інакше.

Водолій ♒

Сьогодні Ви будете сповнені рішучості навести лад у Ваших фінансах. Правда, проблема полягає в тому, що майже при кожному підрахунку цифри у Вас будуть суттєво розходитися, і дебет із кредитом ніяк не зводитимуться. Але не засмучуйтесь. Незабаром Ви відчуєте приплив інтелектуальної енергії, яка дозволить Вам розібратися з цим складним завданням. І при цьому ви знайдете кілька нових цікавих підходів до фінансових питань.

Риби ♓

Якщо Ви постійно зосереджуєтесь на своїх потребах, а не на бажаннях оточуючих, цьому можна тільки порадіти. Місяць закликає Вас подивитися на себе і зрозуміти, чого Ви хочете насправді. Тому не соромтеся протягом наступних кількох днів розмірковувати про те, хто Ви і чого хочете досягти. Космос дає Вам добро та час на виконання своїх бажань.