Як поводяться чоловіки різних знаків Зодіаку, коли вони закохані

Найчастіше ми уявляємо собі закоханих чоловіків галантними й уважними. Але на ділі закоханий чоловік нерідко стає невинним і розгубленим, як дитина. Давайте розберемося, як поводяться чоловіки різних знаків зодіаку, коли вони закохані.

Овен

Чоловіки-Овни здебільшого відкриті й прямолінійні, тому якщо Овен закохався, то мовчати про це не стане. Але не чекайте від нього довгих залицянь і листів із зізнанням у коханні. Звичайно, він не полінується на перше побачення купити розкішний букет троянд і запросити вас у дорогий ресторан. Але якщо він не почує від вас виразного “так”, то, недовго думаючи, переключиться на нове кохання.

Телець

Чоловіки-Тельці, коли закохуються, стають нерішучими і навіть дещо сором’язливими. До свого вибору другої половини вони ставляться вкрай відповідально, тому, коли знаходять її, намагаються справити на неї гарне враження. Закоханий чоловік знака зодіаку Телець завжди одягнений охайно і зі смаком, від нього обов’язково приємно пахне. Щоб сподобатися коханій дівчині, Телець, безсумнівно, дістане свої заощадження і відведе її в гарний ресторан.

Близнюки

Коли чоловік-Близнюк хоче сподобатися жінці, він починає демонструвати свої знання і таланти. Він не соромиться бути нав’язливим і легко може збентежити вподобану даму недоречними жартами. Нерідко трапляється, що чоловік цього знака після близького знайомства з обраницею розчаровується в ній, після чого вирушає на пошуки нової музи.

Рак

Закоханий чоловік-Рак, на перший погляд, може здатися боязким і нерішучим. Так відбувається, тому що чоловіки цього знака зодіаку не звикли приймати поспішних рішень. Вони діють повільно, але впевнено. Швидше за все, закохавшись, чоловік-Рак спочатку постарається краще пізнати вподобану даму, щоб зрозуміти, чи підійде вона йому в особистому житті. Переконавшись, що вона саме та сама, Рак почне ніжно і дбайливо огортати її своїм коханням, увагою і турботою.

Лев

Чоловік-Лев, без жодних сумнівів, продемонструє об’єкту обожнювання свою силу, могутність і успішність. Лев не з боязкого десятка. Він не стане чекати місяцями, поки його обраниця погодиться піти з ним на побачення. Він сам приїде до неї під будинок на розкішному авто і з великим букетом троянд. І не важливо, що авто може бути орендованим, а квіти куплені на останні заощадження. Головне для Лева – справити враження. А далі хай буде, що буде.

Діва

Чоловік-Діва, перш ніж запросити обраницю на побачення, збере про неї повну інформацію. Він має переконатися, що ця дівчина добре освічена і вихована. Її коло спілкування та інтереси для нього також будуть важливими. Крім того, бажано, щоб обраниця не мала шкідливих звичок і вміла грамотно розпоряджатися фінансами. Якщо Діва переконається, що ви підходите під усі критерії, він стане найуважнішим і найкмітливішим кавалером.

Терези

Чоловіки-Терези, як правило, не мають проблем з увагою представниць протилежної статі. Вони чарівні та галантні, з ними цікаво спілкуватися і на них приємно дивитися. Закоханий чоловік-Терези, скоріше за все, намагатиметься проводити більше часу зі своєю обраницею. Він буде зачаровувати її цікавими історіями і розповідями про своє життя. Чоловіки-Терези неквапливі і трохи нерішучі, що допомагає їм розтягнути цукерково-букетний період на довший термін. Вони не скажуть вам прямо, що від вас у них зносить дах. Чоловік-Терези буде витончено натякати, що ви викликаєте у нього симпатію.

Скорпіон

Чоловік-Скорпіон за натурою переможець. Він звик будь-якими шляхами домагатися бажаного, тому вподобана дама рано чи пізно обов’язково стане його, як він вважає, власністю. Скорпіон прямолінійний і наполегливий, він не буде мучити вас очікуваннями, а відразу ж на першому побаченні скаже, що закоханий і не прийме відмови. Якщо дівчина поводитиметься холодно, Скорпіон почне задаровувати її подарунками і діставати дзвінками, поки обраниця не здасться.

Стрілець

Стрілець – це типовий чоловік-мисливець. Він спочатку обирає собі найскладніше досяжну жертву і докладає всіх можливих зусиль, щоб її роздобути. Чоловіки-Стрільці зазвичай відкриті, тому по них одразу видно, коли і в кого вони закохані. Щоб домогтися взаємності від своєї обраниці, Стрілець постарається виконати всі її мислимі і немислимі забаганки. Домігшись взаємності, він, цілком можливо, може різко охолонути.

Козоріг

Чоловіки-Козороги цінують у жінці стриманість і освіченість, а також для них важливо, щоб в обраниці була незаплямована репутація. Закохані Козороги зазвичай не поспішають зізнаватися в коханні. Для них стан закоханості в принципі є слабкістю, вони намагаються всіма силами її придушити. Якщо впоратися зі своїми почуттями не вдалося, Козоріг буде повільно, але впевнено йти до своєї мети. Не бійтеся просити в Козорога багато, він робитиме все можливе, щоб завоювати серце коханої.

Водолій

Чоловіки-Водолії здебільшого неординарні у своїй поведінці та виборі супутниці. Обраниця Водолія напевно буде істотно відрізнятися від інших жінок. І підкорювати її серце Водолій теж буде неординарно. Він не стане дарувати їй банальний букет або вести в дорогий ресторан, а напевно підготує оригінальну розвагу, щоб обраниця точно зробила вибір на його користь.

Риби

Чоловіки-Риби за натурою великі мрійники. Вони закохані й чуттєві, але сором’язливість часто не дозволяє їм розкрити свої почуття перед обраницею, через що вони нерідко страждають від нерозділеного кохання. Закоханий чоловік-Риби неймовірно ввічливий і ніжний. До коханої жінки він ставитиметься, як до дитини – цікавитиметься її самопочуттям, апетитом і настроєм. З таким чоловіком затишно і тепло.

Оригінал