Як знаки Зодіаку, самі того не бажаючи, псують своє життя

Спробуйте зробити правильні висновки та змінити ситуацію.

Овен

Ви потопаєте у своєму власному негативі і тим самим псуєте собі життя. Ви часто потрапляєте в неприємності через свою запальність і впертість. Ви живете у світі негативу і ніхто з оточуючих не захочете стати його частиною.

Телець

Ви псуєте своє життя тим, що відмовляєтеся взяти від нього максимум. Ви маєте потребу контролювати все і всіх у своєму житті. Коли щось йде не за вашим планом, ви зриваєтеся на близьких. Найскладніше, що вам доведеться усвідомити – ви неспроможні контролювати оточуючих, і в житті не завжди все буває гладко. Просто прийміть це. Саме все незаплановане у нашому житті робить його таким захопливим.

Близнюки

Ви псуєте своє життя тим, що з усім миритеся. Ви змирилися зі своїми стосунками, бо не знаєте чого хочете. Ви змирилися зі своїм життям, бо боїтеся змін. Ви змирилися зі своєю роботою, тому що тримаєтеся за те, що не робить вас щасливими.

Саме тому ви часто дуже сильно раните оточуючих. Ви не можете прийняти твердого рішення щодо свого власного життя, і оточуючі страждають від вашої нерішучості. Але одного разу у вашому житті з’явиться людина, і ви будете впевнені в тому, що хочете зробити її частиною свого життя. Коли ви зустрінете таку людину, то в жодному разі не давайте їй причини піти, тому що за законом карми весь негатив повернеться до вас і в такому разі саме вам завдадуть такий біль, який ви собі не могли і уявити.

Рак

Ви псуєте своє життя тим, що ставите інших вище за себе. Ви дуже емоційна людина і легко губитеся у власних почуттях до оточуючих. Іноді вам здається, що ви зустріли свою людину, і ви починаєте ставити її вище за себе і любити сильніше, ніж варто було б. Дуже легко загубитися в коханні, тому будьте обережні і не загубіть самих себе.

Лев

Ви псуєте своє життя тим, що закриваєтеся та ховаєте свої емоції. Ви самі заважаєте собі, вважаючи, що вразливість – це ознака слабкості. У вас добре виходить здаватися безсердечними і вдавати, що вас нічого не хвилює. Як людині, яка не ставить свої емоційні потреби в житті на перше місце, вам слід бути обережними і повністю не закриватися в собі, тому що в іншому випадку ви відчуєте себе самотніми. Емоції не змушують вас здаватися слабкими, а от заперечення того, що вони у вас є, якраз навпаки.

Діва

Ви псуєте своє життя тим, що надто суворо ставитеся до себе. Ви ставите інших вище за себе. З одного боку, це є проявом самовідданості, і оточуючі захоплюються вашим добрим серцем, але з іншого боку, ваша здатність любити інших зовсім не є відображенням того, як ви ставитеся до себе. Ви найперші починаєте критикувати себе і вказувати собі на свої ж недоліки. Ви є своїм власним ворогом, і вирішити цю проблему під силу тільки вам.

Терези

Ви псуєте своє життя тим, що занадто сильно намагаєтеся догодити оточуючим, при цьому не запитуючи себе, що ви хочете і що потрібно саме вам.

Попри те, яка ви добра людина і як вас люблять оточуючі, вони все одно користуються вами і витирають об вас ноги. Ви ховаєте свої емоції, намагаючись бути безкорисливими, але згодом вони накопичуються всередині вас і коли все-таки виходять назовні, то ви вже не здаєтеся такими милими та добрими. Іноді ви навіть завдаєте біль своїм коханим та близьким, тому що стримуєте свої емоції та не хочете визнати свої проблеми.

Скорпіон

Ви псуєте своє життя, вважаючи, що не заслуговуєте на любов і що вам буде краще одним.

З вами найскладніше порозумітися серед усіх знаків зодіаку. Ви неймовірно вперті і вам дуже складно прощати. Ваше серце непросто завоювати, але якщо комусь це таки вдасться, то вони отримають вашу любов і відданість до кінця життя. Ваш головний недолік полягає в тому, що ви трохи егоїстичні і можете заподіяти біль тим, хто піклується про вас, намагаючись стати номером один.

Стрілець

Ви псуєте своє життя тим, що боїтеся. Ви так боїтеся невдач, що нічого не робите і залишаєтеся стояти на одному місці. Попри те, що у вас дуже багато хороших ідей, іноді ви в них губитеся. Ви не можете сфокусуватися і зробити хоч щось. Спробуйте зосередитися спочатку на одній задачі, а потім дійте далі.

Козоріг

Ви псуєте своє життя, вважаючи, що постійно змагаєтесь з іншими. Ви занадто тиснете на себе, замість того, щоб просто насолоджуватися життям. Ви надто суворі до себе і часом надто зосереджені. Ви постійно кудись біжите і чимось зайняті, але не забувайте час від часу зупинятися і просто жити, а то пропустите щось важливіше, ніж ваші цілі.

Водолій

Ви псуєте своє життя тим, що дозволяє минулому впливати на ваше майбутнє. Ви все тримаєте в собі і є власним ворогом. Ви не прощаєте собі свої попередні помилки і дозволяєте їм впливати на ваше майбутнє. Ви тягнете весь цей непотрібний багаж на собі. Ви відштовхуєте хороших людей, тому що вважаєте, що вам буде краще одним, ніж з кимось ще, навіть якщо вам добре разом.

Риби

Ви псуєте своє життя тим, що вибираєте неправильних людей. Ви робите свій вибір на користь токсичних людей та звичок. Як людину, мабуть, із найдобрішим серцем серед усіх знаків зодіаку, вас тягне до поганих людей, які забирають ваше світло і спустошують вас. Що стосується звичок, то ви справляєтеся з болем найгіршими способами. Ви з кожним разом все більше раните себе, оскільки вважаєте, що заслужили на це.

Оригінал