Гороскоп на 1 січня

Овен ♈

Ваша кар’єра може бути на підйомі. І все завдяки Місяцю, що впливає на Вашу роботу та обов’язки, який з’єднується із Сонцем, що також впливає на професійні заняття. А це означає, що вам слід бути готовими буквально до стрибка кар’єрними сходами. Це чудовий час, щоб звернутися до впливових людей і повідомити їм, що ви можете і готові зробити внесок у спільну справу. Використання таких слів, як “ми” і “нас”, теж було б гарною ідеєю.

Телець ♉

Всесвіт підтримує відхилення від второваної стежки. Сонце висвітлює пригоди і дослідження, з’єднуючись із Місяцем у Вашому знаку. При цьому слідувати за натовпом настійно не рекомендується, хоча у Вас, ймовірно, і виникне спокуса це зробити. Подумайте про те, що Ви хотіли, але весь час відкладали. Можливо, ця річ заслуговує на увагу просто зараз.

Близнюки ♊

Вашу вроджену цікавість можна буде застосувати по-новому. Сонце і Місяць об’єднуються, щоб спонукати Вас копати ще глибше, щоб дістатися до найдрібніших подробиць того, що відбувається насправді. Якщо є якась таємниця, яку Ви хочете розгадати, думайте як детектив. Будьте готові ставити запитання або досліджувати. Щось цікаве тільки й чекає, щоб Ви його знайшли.

Рак ♋

Здається, кохання витає в повітрі! Всесвіт прагне привнести щось більше, ніж краплю спонтанності, у веселощі, легковажність і спілкування. Звісно, Ви маєте бути обережними як завжди, але Всесвіт спонукатиме Вас піти на прогнозований ризик, імовірно, амурний. Тож закличте собі на допомогу трохи бравади і подумайте про те, що в цьому випадку Ви зможете виграти значно більше, ніж втратити.

Лев ♌

Ваші просування в кар’єрі отримають підтримку Всесвіту. Ви можете отримати хороші новини, якщо намагалися справити враження на сильних світу цього або просто були з головою занурені в робочі справи. Але при цьому Ви маєте розуміти, що дуже багато залежить від того, наскільки комфортно Ви себе почуваєте в тому, що робите. Якщо Ви будете впевнені в собі і своїх силах, а також Вам подобатиметься Ваша робота, результат не змусить себе довго чекати.

Діва ♍

Не бійтеся – головне кредо цього дня. Це чудовий час, щоб щохвилини нагадувати собі, що Всесвіт винагороджує лише тих, хто робить сміливі кроки та ризикує, а не тих, хто не вилазить із зони комфорту та грає обережно. Що б Ви не робили зараз, робіть це з великим напором та ентузіазмом. Переборщити в цьому разі у вас просто не вийде, а ось істотна активізація ваших зусиль може привернути до вас потрібну увагу.

Терези ♎

Сонце, що впливає на особисте життя та емоційні основи, з’єднується з Місяцем, що впливає на загадковість і таємниці. Таким чином, Ви, ймовірно, будете більш продуктивні, якщо усамітнюватиметеся, а також зможете займатися тим, що робить Вас задоволеними і щасливими. Якщо Ви відчуваєте бажання провести розслідування або зайнятися детективною роботою, Ваші зусилля можуть відкрити щось інтригуюче.

Скорпіон ♏

Сонце впливає на комунікацію і водночас взаємодіє з Місяцем, що впливає на особисті зв’язки. Таким чином, основна увага приділятиметься партнерству або, можливо, колективній роботі. Будь-яке спільне підприємство, створене зараз, приречене на успіх! Але в будь-якому разі у Вас є робота, яку потрібно зробити, і результат не прийде відразу. У Вас є шанси досягти своєї мети, але з часом.

Стрілець ♐

Маленькі кроки можуть стати засобом досягнення якоїсь великої й амбітної кар’єрної мети. Утім, Ваш неспішний і методичний підхід може стати об’єктом нападок з боку скептиків. Можливо, вони думають, що нові креативні методи будуть кращими, ніж те, що пропонує Ваша мудрість, заснована на досвіді. Тож тепер Ви просто зобов’язані довести, що саме Ви маєте рацію, а результати Вашої роботи говоритимуть самі за себе. Тож вірте собі і рухайтеся вперед.

Козоріг ♑

Сьогодні Вам варто послабити пильність і зробити вибір на користь повного розкриття інформації. Можливо, йдеться про те, що на Вашому амурному фронті намітяться якісь зміни, пов’язані з Вашими спробами чесно сказати комусь про свої почуття. У такому разі Вам варто згадати, як Ваша оборонна позиція завадила колись наблизитися до Вас, хоча ця людина була Вам вельми цікава. Вихід емоцій схвалений Всесвітом, тож не гайте часу.

Водолій ♒

Сьогодні таємне може стати явним, і всі скелети з шафи раптом посиплються назовні. Але торкнеться це не тільки оточуючих людей, а й вас. У кожного є, що приховувати, і нічого дивного в цьому немає. Утім, Вам, можливо, варто скинути з себе якийсь емоційний тягар, який давно заважає Вам жити. Однак будьте обережні в плані того, кому саме Ви хочете довірити свій секрет. Ретельно обирайте, і щойно Ви зможете виговоритися, одразу ж відчуєте полегшення.

Риби ♓

Можливо, Ви захочете обговорити з кимось плани на майбутнє, навіть якщо Ви не впевнені в тому, що Ваші задуми хоч колись будуть втілені в життя. Нічого страшного в цьому немає, тож поговорити з ким-небудь про справи насущні – це цілком нормально. Можливо, завдяки цій розмові Вам навіть вдасться укласти свого роду союз. Але перш ніж братися за справу, Ви маєте в найдрібніших деталях пояснити, яким Ви бачите майбутнє і результат Ваших дій.