Гороскоп на 4 листопада

Овен ♈

Ваша уява отримає величезний імпульс, коли Місяць і Юпітер з’єднаються, щоб вплинути на Вашу підсвідомість, інтуїцію і мрії. Сьогодні Вашій творчій енергії знадобиться вихід, а ця планетарна комбінація допоможе Вам із цією справою. А ще дасть змогу з оптимізмом дивитися на будь-який емоційний багаж, який Ви щосили намагалися вивільнити. Зцілення Вашої душі тепер відбуватиметься в кількох формах і на кількох рівнях. А Ви почуватиметеся чудово!

Телець ♉

Приділіть особливу увагу людям, чиє товариство вам подобається найбільше. Місяць, що впливає на дружбу, з’єднується з Юпітером, створюючи чудову атмосферу, що дозволяє наводити мости. Це дасть вам змогу звільнитися від виснажливих шаблонів і випробувати щось нове. Можливо, ви навіть знайдете споріднену душу, у товаристві якої вирушите в захопливу подорож.

Близнюки ♊

Якщо останнім часом вам здавалося, що професійно ви не ростете, тепер це може змінитися. Місяць і оптимістичний Юпітер з’єднуються, щоб принести хвилю надії і натхнення, пов’язаних із кар’єрою. У якийсь момент вам навіть може здатися, що вас штовхає вперед попутний вітер. Хай там як, не втрачайте цю унікальну можливість і йдіть уперед – назустріч людині або події, яка все змінить.

Рак ♋

Обмеження зникають, і уявні кайдани, що заважали Вашим авантюрним планам, спадають. Місяць і Юпітер з’єднуються, щоб посилити плани і мрії, що розширюють кругозір. Це може бути подорож, навчання або і те, і інше. Але із зони комфорту вам теж доведеться вийти, тож озбройтеся сміливістю і кмітливістю і вирушайте назустріч незвіданому.

Лев ♌

Ваше життя стає куди більш цікавим і різноманітним. Місяць і Юпітер з’єднуються, щоб принести потужну хвилю перетворення у Ваш світ. Вам слід особливу увагу приділяти всьому, що потрапляє під визначення “трансформація”, тож не втрачайте пильності. Дуже скоро все зміниться. Народиться щось нове, що зараз лише чекає від вас сигналу.

Діва ♍

Чутливий Місяць і захоплений Юпітер об’єднують зусилля, щоб впливати на стосунки у Вашому житті. Тож чекайте змін на краще в цій сфері і пам’ятайте, що зараз світила не просто несуть вам щось нове, а й зміцнюють старі зв’язки, які можуть вийти на безпрецедентний рівень. А разом із ним прийде все нове, до чого ви, можливо, навіть не були готові.

Терези ♎

Ваша робота або повсякденна рутина можуть значно постраждати, але це тільки на краще! Місяць і Юпітер співпрацюють, щоб переключити Вашу увагу на щось більш високе, пов’язане, зокрема, з Вашою професійною діяльністю. Завдяки впливу світил на вас чекає успіх, але для того, щоб домогтися гарних результатів, вам слід вийти із зони комфорту. І, до речі, не забувайте, що тільки в здоровому тілі живе здоровий дух. Тримайте себе у формі.

Скорпіон ♏

Якщо у Вашому житті зараз бракує веселощів і сміху, значить Вам пощастило, адже саме сьогоднішній зв’язок між Місяцем і Юпітером може забезпечити і те, і інше. Місяць і планета оптимізму й удачі сприяють відпочинку та задоволенню, тож позитивних емоцій у вас буде більш ніж достатньо. Життя стане менш нудним, зокрема, в романтичній сфері. Тож не зволікайте.

Стрілець ♐

З’єднання Місяця і Юпітера привнесе у Ваш світ максимум безпеки, про яку Ви раніше й мріяти не могли. Зокрема, це стосуватиметься Вашої сім’ї та дому. Однак це не означає, що поза рідними стінами небезпека чекатиме на Вас за кожним кутом. Будьте відкриті стосовно людей. Це дасть Вам змогу вийти на новий рівень самовираження, який згодом порадує Вас дивовижними, обнадійливими і вражаючими результатами.

Козоріг ♑

Життя може стати більш зайнятим. Річ у тім, що Всесвіт підштовхує Вас до більшої активності, не тонко натякаючи, що Ви можете домогтися чогось вражаючого і надихаючого. Ви і так годинами можете працювати, працюючи на результат, але сьогодні будь-які Ваші зусилля окупатимуться подвійно і, на додаток, приноситимуть задоволення, а не втому. Загалом, Ви не будете заперечувати проти таких подарунків.

Водолій ♒

Хоча грошовим питанням може бути приділена значна увага, Вам, можливо, доведеться проявити стриманість під час купівлі предметів розкоші. Сьогодні Місяць і Юпітер з’єднаються, щоб висвітлювати й роздмухувати бажання витрачати, але ви все ж повинні прислухатися до голосу розуму. Це допоможе вам здійснити чудову угоду. Щоправда, Юпітер може зайти занадто далеко в плані розтрати коштів, і з якоюсь сумою вам таки доведеться розпрощатися.

Риби ♓

Сьогодні Ви опинитеся в центрі уваги. Місяць і щасливий Юпітер об’єднуються у Вашому знаку, даючи Вам прилив ентузіазму й оптимізму, які Ви можете спрямувати на свої найзаповітніші прагнення і мрії. Сумніви і песимізм за такої космічної підтримки навряд чи приживуться у Вашому серці. Тож робіть упевнені кроки до того, що Вас надихає. І пам’ятайте, що Ваша віра в себе небезпідставна.