Гороскоп на 23 травня

Овен ♈

Іноді бажане розходиться з можливим, як не старайся, і з бажанням допомогти – така ж історія. Ви хочете надати підтримку, але немає ні часу, ні фінансів, ні ресурсів – принаймні, тут і зараз. Дайте людині час і простір. Може, вона сам не знає, що їй потрібно. А коли розбереться і Ви будете в кращій позиції, щоб надати допомогу.

Телець ♉

Зобов’язань стає все більше, але Ви не проти змін. Новий рівень відповідальності – вірна ознака прогресу. Однак, доведеться перебудовувати звичний графік. Будьте готові змінити звичний спосіб життя на щось більш захопливе і амбітне.

Близнюки ♊

Є люди, що можуть пів години пояснювати, як приклеїти марку на конверт. Секрет простий: одну і ту ж інформацію треба повторювати на різні лади. Але наскільки ж краще, коли людина, яка пояснює, лаконічна і говорить по справі. Спілкування буде більш продуктивним, якщо Ви не будете грати словами і покажете, що чекаєте від інших того ж.

Рак ♋

Деякі процеси зараз безперечно варто сповільнити. Зовсім не варто зупинятися, але якщо витрачати сили більш економним чином, Ви краще розберетеся у своїх планах і позиції. Особливо це важливо для відносин, в яких втрачено темп і ясність.

Лев ♌

У будь-якій ситуації важливо тримати баланс позитивних і негативних рис. Але важливо розуміти, що мінус на мінус часом дає плюс не тільки в математиці. Незримі сили, які стримували Ваше просування вперед в обраній галузі, можуть раптово обернутися попутним вітром.

Діва ♍

Природа не терпить порожнечі і завжди прагне її заповнити. На перший погляд “заміна” може здатися нелогічною і дивною. Потрібен час, щоб звикнути до нового і полюбити його. Але якщо обставини Вам зовсім не до душі, важливо усвідомити, що пробіл і затишок – це тільки етап на великому шляху.

Терези ♎

Ми часто не замислюємося про те, якою страшною здається дитині собака середніх розмірів. Адже ми, дорослі, не бачимо в ній нічого загрозливого! Все залежить від точки зору. Така ж ситуація і з викликами, які нас заохочують прийняти. Якщо замість загрози побачити захопливість, все зміниться. Подумайте про це.

Скорпіон ♏

Всі потребують надійних результатів, щоб відчувати себе в безпеці. Ми шукаємо собі безпечні місця – але навіть опинившись в них, продовжуємо відчувати сумніви і скептицизм. Здається, що ми щось упустили, недогледіли. Зараз чесно оцініть свої переживання щодо ситуації, яка стабілізувалася. Вірте, що все в порядку!

Стрілець ♐

Ви можете недооцінювати власну здатність заглядати в майбутнє. Якщо здається, що Ви напали на слід чогось нового та захопливого, геть песимізм і сумніви. Зробіть сміливий крок. Чесна розмова, який прояснить ситуацію, буде і своєчасною і необхідною.

Козоріг ♑

Наше бажання всім догодити часом змушує нас забути про власні потреби. І навіть внутрішній голос, який кричить про дисбаланс, ми не слухаємо. Якщо підтримка іншої людини – якої вона, загалом-то, і не потребує – давно і міцно увійшла у Ваше життя, то тепер прийшов час з цим щось зробити.

Водолій ♒

Навіть якщо Ви поважаєте чужі думки і погляди, все ж Ви йдете своїм шляхом – і вмієте розпізнати пасивну агресію або погано приховану критику. Дайте іншим зрозуміти, що Ви цінуєте їхні поради – але свобода вибору залишається за Вами, хочете Ви того чи ні.

Риби ♓

Ви намагаєтеся, підбираєте слова, але таке відчуття, що інші навмисне Вас не розуміють. Але не думайте, що воюєте в безнадійній битві і не можете донести свою думку. Можливо, є сенс подумати, як сформулювати її інакше, простіше. Не можна виключати, що Ви переоцінили розумові здібності співрозмовників!