6 знаків Зодіаку, у яких є проблеми з довірою

Вам важко вірити людям через травму, яку ви зазнали в попередніх стосунках? Якщо це так, ви можете бути одним із цих шести знаків зодіаку з проблемами довіри – і з поважної причини. Такий страх називається пістантрофобією, і деякі люди можуть сильно через нього страждати. Ви оберігаєте і захищаєте себе, намагаючись бути завжди напоготові. Якщо ви й наважитеся довіряти комусь, то це не відбувається в одну мить, а займає дуже багато часу.

Телець

Тельці висловлюють своє небажання довіряти, ревнуючи до всього. Якщо його потенційний обранець не дає Тельцю зрозуміти, що той є головним пріоритетом, то в Тельця зароджуються ірраціональні та всепоглинаючі ревнощі.

Він розуміє, що його потенційний партнер має своє власне життя, і що весь його світ не обертається довкола Тельця, але він все ж таки хоче відчувати, що він надзвичайно важливий. Не смійте нехтувати Тельцем, інакше він перестане вам вірити.

Рак

Раку важко повірити словам і діям його потенційного партнера. Річ не в тому, що Рак думає, що йому брешуть, він просто хоче постійних запевнень, що його люблять, цінують і взагалі жити без нього не можуть.

Крім того, всі Раки – власники, і вони вимагають від партнера постійно бути на зв’язку, відповідати на їхні дзвінки та повідомлення і ділитися з ними всіма своїми думками. В іншому разі, Рак позбавить його своєї довіри.

Діва

Якщо Діва постраждала від попередніх стосунків, їй буде неймовірно складно вибудувати нові та здорові стосунки. Діва стане ретельно аналізувати минулі помилки і придумувати всілякі теорії про те, чому це було так жахливо. Результати аналізу полягатимуть у тому, що Діва перестане довіряти навіть самій собі, не те що оточуючим, вважаючи за краще залишатися на гордій самоті.

Терези

Терези, які були спустошені невдалим минулим досвідом, вельми цікаво будують потенційні нові стосунки: вони прискорюють процес. Вони одразу починають очікувати надто багато, і коли їхній партнер не справляється з цим, Терези закінчують із такими стосунками.

Це схоже на те, що Терези настільки захищають себе від болю, що звалюють усю провину на свого обранця, перш ніж він навіть усвідомлює, що сталося. А Терези продовжують вдавати, ніби вони несприйнятливі до болю.

Скорпіон

Проблеми з довірою у Скорпіона полягають у тому, що він рідко вірить людям, а потенційним партнерам тим більше. А якщо Скорпіон не може довіряти людині, то його стосунки ніколи не будуть просуватися вперед і розвиватися.

Цей знак дуже недовірливий і підозрілий і в усьому очікує підступу й обману. Усі люди для нього апріорі в чомусь винні, і такого поняття, як презумпція невинності, для нього не існує.

Риби

Якщо Риби постраждали в минулих стосунках, переживати і перетравлювати вони це будуть дуже довго. Вони стануть розповідати всім, що хороших людей дуже мало, і довіряти нікому не можна. Вони збудують навколо себе таку високу стіну, яку майже неможливо подолати. Риби вразливі й чутливі, і їм дуже не хочеться, щоб їхнє серце знову постраждало.

Оригінал