Яких жінок обходять стороною чоловіки різних знаків Зодіаку

Чоловіки за своєю природою велелюбні. Але навіть вони звертають увагу далеко не на всіх представниць прекрасної статі. І справа тут зовсім не в зовнішності. Просто з перших днів спілкування чоловік розуміє, що дівчина йому зовсім не підходить. Відносини з нею ні до чого доброго не приведуть, і залишать, швидше, шрами на душі, ніж приємні спогади.

Звідки народжується така впевненість, і яких жінок намагаються уникати чоловіки? Виявляється у представників різних знаків Зодіаку свої уявлення про те, з якими дамами будувати відносини, а яких не можна підпускати до себе на кілометр. Детальніше розповімо про це в даній статті.

Овен

Овен – один із найбільш перебірливих чоловіків. Він представник сильної статі, з яскраво вираженим чоловічим стрижнем, а тому не терплять поряд з собою феміністку, а також даму, яка буде надто люто відстоювати свою позицію, не погоджуючись з коханим чоловіком. Постійні суперечки та сварки швидко приведуть Овна до розуміння того, що йому потрібна інша жінка. При цьому підопічний Марса хоче бачити поруч із собою активну і самодостатню леді, яка має ділову хватку. З «бляклою амебою», яку абсолютно не буде цікавити активна діяльність Овна, цьому чоловікові буде просто нецікаво.

Телець

Тельці за своєю природою статичні й осілі чоловіки, які не люблять зміни в житті та взагалі воліють тихий сімейний затишок. Природно, з ексцентричною і неврівноваженою жінкою вони довго не протягнуть. Якими б не були почуття, Телець не стане жити з істеричною особою. Не підходять представнику стихії Землі нерозважливі та легковажні дівчата, які постійно зникають з дому, не вміють і не бажають підтримувати в ньому затишок. Безгосподарність ставить хрест на можливості створення пари з Тельцем, а якщо жінка при цьому ще й не вміє берегти гроші, їй навіть знайомитися з таким чоловіком не варто.

Близнюки

Контактні й безтурботні Близнюки мріють бачити поруч із собою таку другу половинку, яка буде легко ставитися до життя. З депресивною та плаксивою дівчиною, у якої відсутнє почуття гумору, Близнюкам явно не по дорозі. Якщо панянка нетовариська, якщо вона не може цілі ночі безперервно спілкуватися зі своїм коханим Близнюком про все на світі, довго вони не будуть разом. Підопічний Меркурія просто розчарується у своїй подружці. Взагалі, головний критерій вибору для такого чоловіка – з жінкою не повинно бути нудно. Якщо дівчина не відповідає даній вимозі, якщо у неї відсутній авантюризм і вона «важка» на підйом, нехай краще підшукує собі такого ж депресивного партнера.

Рак

Раки в душі дуже ніжні та чутливі чоловіки, яких досить легко образити. У зв’язку з цим їм варто триматися подалі від егоїстичних і грубих жінок, від дам, які звикли тільки вимагати, нічого не даючи на заміну. Якщо друга половинка не любить ніжності, холодна до пестощів і поцілунків Рака, а сама не прагне демонструвати свою ніжність, цей чоловік знайде собі іншу, більш податливу партнерку. Чоловікові Раку і самому хочеться піклуватися про свою жінку, адже поруч з такою панночкою він відчуває себе справжнім чоловіком. Природно, незалежну даму, яка почне пригнічувати свого Раку, цей чоловік тут же видалить зі свого життя.

Лев

Ці представники стихії Вогню шукають для себе еталонну жінку у всіх сенсах. Тому Леви не потерплять поруч незграбну і несимпатичну дівчину, дівчину від якої не віє граціозністю та елегантністю. Якщо супутниця Лева не вміє тримати себе в суспільстві, якщо вона неосвічена і поводитися зухвало, їй не місце поряд з таким чоловіком. Лев буде уникати дівчат, які не мають смаку, погано доглядають за собою, не вміють готувати та не здатні підтримувати вдома порядок. Для цих чоловіків вкрай важливо пишатися своєю жінкою, ставити її на п’єдестал, і якщо п’єдесталу вона не заслуговує, не заслужить і місця поруч з Левом.

Діва

Педантичні та делікатні чоловіки знака Діва не потерплять поруч з собою неохайну даму, дівчину, яка спокійно сприйме хаос в будинку, яка не стане готувати своєму коханому, і не буде звертати уваги на свій зовнішній вигляд. Практичні Діви не стануть будувати стосунки з жінками, не здатними контролювати сімейний бюджет, з тими, хто не знає ціни грошам і готовий витрачати на себе шалені суми. Якщо представниця прекрасної статі не вміє заробляти, якщо вона не здатна забезпечити себе, чоловік Діва не збудує з нею гармонійну сім’ю. Такій панночці краще відразу сказати «ні»!

Терези

Творчі та неймовірно гармонійні чоловіки знаку Терези не стануть терпіти поруч із собою неврівноважену панночку, яка буде порушувати їхній спокійне і гармонійне життя. Якщо супутниця Терез погано одягається, якщо вона не має почуття такту і позбавлена смаку, їй з таким чоловіком не по дорозі. Терези не знайдуть спільної мови з дівчиною, яка байдужа до культури, не любить кіно, театр, не відвідує виставки та взагалі позбавлена тяги до прекрасного. Терезам просто не буде про що поговорити з такою дамою. А ще підопічні Венери відкидають депресивних жінок, тих, які постійно щось вимагають або просять.

Скорпіон

Чоловіки Скорпіони не шукають легких шляхів, а тому їм прийдеться до вподоби жінка «міцний горішок». Якщо ж дівчина виявляється занадто простою, надто передбачуваною, і сама готова кинутися Скорпіону на шию, він кине її після першої ж ночі. Домохазяйка, яка марить пранням і прибиранням, такому чоловікові явно не по душі. Не потерпить він і панночку, яка буде провокувати Скорпіона, погрожуючи зрадами або зіштовхуючи лобами з іншими чоловіками. Крім того, представник стихії Води не зможе жити з жінкою, яка не задовольняє його в сексі. Тому дами, які соромляться свого тіла і не готові йти на шалені експерименти, пропоновані Скорпіоном, краще хай не знайомляться з ним!

Стрілець

Якщо ви «сіра мишка», якщо вам нема чим здивувати та шокувати оточуючих, і ви не змушуєте оточуючих чоловіків обертатися вам услід, значить вам нема чого робити поруч зі Стрільцем. Такі чоловіки люблять фатальних жінок, за яких борються інші чоловіки, а самотні невпевнені в собі та нікому не потрібні дами нехай дістаються іншим. Якщо дівчина не готова залишати рідну домівку заради того, щоб завжди бути поруч з коханим чоловіком, вона не пара Стрільцеві. Домосідки, в принципі, не підходить чоловікам даного знака, а якщо така жінка почне висловлювати Стрільцеві претензії за те, що їй некомфортно, вона швидко відправиться в комфортні умови, але вже без коханого чоловіка.

Козоріг

«Марнувальниці життя», а також ті, хто не вміє рахувати гроші та не бажає збирати їх, можуть навіть не дивитися в бік Козорога. Цей чоловік любить стабільних, урівноважених і самодостатніх жінок, які добре заробляють і можуть себе забезпечити. Безпорадні леді, які сподіваються виключно на Козорога і норовлять сісти йому на шию, він відправляє додому вже в перший місяць знайомства. Ще один фактор, що відштовхує жінок від Козорога – жіноча непередбачуваність. Якщо підопічний Сатурна не знає, чого очікувати від своєї обраниці, він віддасть перевагу іншій, простішій і зрозумілішій особі.

Водолій

Ви приземлена матеріалістка? Вас цікавлять гроші та затишний побут? Можливо, ви шукаєте стабільності? Тоді забудьте думати про Водолія! Для нього ваші бажання як червона ганчірка для бика! Якщо жінка не має мрії та ні до чого не прагне, вона не знайде спільних тем для спілкування зі своїм чоловіком. Якщо вона не любить філософствувати, якщо у неї немає своєї думки з будь-якого питання, про яку душевну близькість з Водолієм можна говорити? Цей чоловік зникне з її життя раніше, ніж вона встигне почати будувати плани на спільне життя. Нарешті, підопічний Урану ніколи не стане будувати стосунки з жінкою, яка буде його контролювати та надзвонювати по 300 разів на день.

Риби

Чуттєві чоловіки Риби шукають в супутницях життя ніжність і турботу, а тому байдужі, холодні дами відразу йдуть повз. Представнику цього знака дуже важливо бути максимально відкритими один перед одним, разом мріяти та будувати спільні плани на життя. Скритна дівчина в цю концепцію не впишеться. Риби – справжні романтики, вони обожнюють дивувати своїх коханих романтичними вчинками, віршами та серенадами під вікном. І якщо дівчина не оцінить чуттєвих поривів підопічного Нептуна, їм краще відразу розлучитися, щоб не мучити один одного. Нарешті, Риби ніколи не стануть будувати відносини з дівчиною, у якої відсутня фантазія. Це ключовий критерій вибору для Риб.

Оригінал