Рейтинг найважчих за характером знаків Зодіаку

Овен

Цей знак Зодіаку – лідер за впертістю і незговірливістю серед інших знаків. Ось його практично нереально переплюнути в упертости і твердолобості. Не намагайтеся навіть переконати Овна – марна трата часу і сил. Неконтрольована злість і лють, різка зміна настрою – це все про Овнів. Настрій змінюється по кілька разів на день. Розсердити може будь-яка дрібниця. Важко відходять від сварок, часто прокручують конфліктні ситуації в голові.

Телець

Зайва самовпевненість – проблема Тельців. Вони впевнені, що у всьому, абсолютно в будь-якій сфері життя прекрасно розбираються. Їх неможливо в чомусь переконати. Є їхня точка зору, а всі решта – неправильні – так вважають Тельці. Намагаються нав’язати всім свою думку.

Близнюки

Здатність перекрутити все і видати це за правду – це прям «коник» Близнюків. І при чому, перекручені події та історії вони видають з таким незворушним виразом обличчя, що й самі готові в це повірити. Упертість – вважають своєю перевагою і неймовірно пишаються цим. Малоініціативні, вважають за краще відсидітися в стороні, поки інші працюють. Не командні гравці.

Рак

Занудство і ниття – вічні супутники Раків. Часто Раки – «мамині синочки», у жінках шукають риси як у своєї мами. Майбутнє з такими людьми – хитке і ненадійне. На них не можна покластися в скрутну хвилину. Постійно шукають вигоди, без цього навряд чи візьмуться допомогти. Друзів мало, навіть знайомих практично немає. Скупі на емоції і на гроші. Економлять на всьому, навіть на собі. Подорожі, дорогі речі, техніка – це все вважають марною тратою часу.

Лев

З дитинства схильні до самозамилування, не помічають нікого, крім себе. Любить розкіш, коштовності, дорогі і статусні речі. Скупий на подарунки іншим, зате себе обдаровує із завидною постійністю. При цьому самолюбство Левів легко зачепити, вони вразливі і довго пам’ятають образи. Не вміють збирати гроші, витрачають все відразу, покупки часто спонтанні і необдумані.

Діва

Нудні і буркотливі особи, обожнюють ідеальну чистоту і порядок у всьому. Вимагають того ж від інших. Спілкування з Дівами зводиться до монотонного діалогу про шкідливість продуктів, про забруднення навколишнього середовища і іншого. Малоемоційні, розважливі, неквапливі.

Терези

Вкрай недовірливі люди, важко переконати в зворотному. Легко піддаються паніці і чужому впливу. Воліють залишатися осторонь. Вигадують собі проблеми на рівному місці. Друзі є, і знайомі, але це поверхнева дружба, не справжня. За життя віддають перевагу плисти за течією, ніж йти проти системи. Бояться чогось нового, приймають всі заходи, щоб залишатися в зоні комфорту.

Скорпіон

Вкрай неприємний людина, якщо щось не по його. Сарказм, глузування, іноді знущання – це все притаманне його характеру. Запальні та емоційні, важкі на підйом. Постійно до всього прискіпується, не терпить критики на свою адресу, грубий і іноді хамовитий, якщо розізлити. Людям, що знаходиться поряд зі Скорпіоном, дуже важко в його компанії. Незважаючи на всі ці негативні якості – щедрий на подарунки. В борг дає неохоче, часто відмовляючи. Вміє накопичувати фінанси. Може зірватися на будь-яку людину, хто виявиться поруч, якщо раптом злий або роздратований. Пам’ятає завдані образи, по-справжньому мало кого прощає.

Стрілець

Від інших знаків Зодіаку відрізняється неймовірним гумором, колючі фрази і сарказм – вірні супутники Стрільців при спілкуванні з іншими. Дуже запальні люди, якщо розізлити – не контролюють жорстких слів, вкрай емоційні. Дуже віддані і вірні друзі. Якщо треба буде, віддадуть останнє, навіть на шкоду собі. Замкнуті в собі, замість галасливої компанії віддадуть перевагу самотності.

Козоріг

Таких людей вкрай складно в чомусь переконати. Як би Козоріг був неправий і як, при цьому, був би правий його співрозмовник – Козоріг ніколи не прийме його позиції. При цьому в душі він може і буде розуміти, що помиляється. Може брехати. Всім. З будь-якого приводу. Ось просто так. Честолюбство, самовпевненість – головні риси характеру Козорога.

Водолій

Завжди має сміливі плани і сміливі ідеї, але дуже рідко буває, коли задумане здійснюється. Причина всьому – неймовірна лінь Водоліїв. Покладаються тільки на себе, рідко просять про допомогу, при цьому самі допоможуть, якщо попросити. Дуже ревниві люди, від чого самі страждають.

Риби

До кінця життя залишаються дітьми глибоко в душі. На них складно покластися, дані обіцянки часто не виконують. І щиро дивуються, коли на них ображаються. Часто «витають у хмарах», у своєму світі, у Риб чудова фантазія. Живуть одним днем, не будують грандіозні плани на життя. Мають потребу в постійній турботі й опіці, оскільки можуть піти на роботу, елементарно не поснідавши, тому що задумалися, про щось інше і просто забули це зробити.

Оригінал