Найм’якші та найжорсткіші знаки Зодіаку. До яких належить ваш знак?

Хто-небудь коли-небудь описував вас як «занадто м’яка і добра людина»? Чи можливо ви самі бачите себе такими? У тому, щоб бути добродушною людиною, немає нічого поганого, але бувають випадки, коли цим дуже користуються інші у своїх корисливих цілях. Можна сказати, що більш жорсткі та нахабні люди використовують тих, хто занадто м’який.

Нумо дізнаймося, яка ви людина з цих двох варіантів: м’яка чи жорстка? Чи дозволяєте ви своїй доброті бути вашою слабкістю, чи саме ви виступаєте в ролі того, хто звик маніпулювати іншими та використовувати їхнє добросердя проти них самих.

Овен

Не чіпайте Овна, який виконує якесь завдання, якщо тільки ви не хочете відчути його гнів на собі. Кожен, хто встане на шляху до вашого успіху, стане об’єктом вашого невдоволення. Вам буде корисно спробувати випробувати на собі практику терпіння, часом ваша жорстокість може завдати шкоди вам самим.

Телець

Тельці – це добрі та чесні люди, які пишаються тим, що вони не шкідливі, як інші люди. Ви не бачите сенсу бути злісним, агресивним або підлим. Поводитеся терпляче з грубими людьми, але, як і більшості особистостей, що поважають себе, вашому терпінню є межа.

Близнюки

Товариський характер Близнюка робить його неймовірно доброзичливим і милим. Однак, ви час від часу любите попліткувати та покритикувати когось. Найцікавіше, що це вам вибирати, яким ви хочете бути, у вас є як добре, так і зле начало, що ви вибираєте темряву або світло – вирішувати вам.

Постарайтеся бути самим собою і відчувати гармонію зі своїми діями. Ви можете бути, як неймовірно м’яким, так і страхітливо жорстким.

Рак

Жінки-Раки здатні розуміти емоції інших краще, ніж свої власні. Як і Риби, люди думають, що можуть скористатися вашою доброю природою. На відміну від Риб, ви можете не знати, як постояти за себе. Було б корисно попрацювати над тим, щоб сміливо висловлювати свою думку.

Лев

Як Лев, ви володієте силою духу лева. Ви швидко заявляєте про себе, коли вам це потрібно. Однак ви також пишаєтеся своєю теплотою і дружністю, коли вважаєте це доречним.

Діва

Іноді ви справляєте враження холодної й розважливої людини. Діви, безумовно, раціональні люди, проте такий спосіб мислення може перешкодити вам брати до уваги почуття інших людей. З цієї причини, ви іноді виглядаєте жорсткими, але м’якими ви теж можете бути.

Терези

Як Терези ви жадаєте почуття рівноваги – і ви зробите все, щоб баланс зберігався. Ви – один з найприємніших знаків Зодіаку, просто тому, що хочете якомога швидше прийти до компромісу. З вами приємно спілкуватися, але ваша нерішучість – те чим користуються інші.

Скорпіон

Якщо ви залишитеся на добрій стороні Скорпіона, вони можуть стати справжніми друзями, які у вас коли-небудь будуть. Однак, якщо ви грубі зі Скорпіоном, вам краще бути обережним, адже він не побоїться вжалити вас у відповідь. І це може бути значно болючіше!

Стрілець

Попри те, що іноді ви можете бути нетерплячими, ви рідко спрямовуєте своє розчарування на інших. З вами приємно знаходитися, і вам подобається бути поруч зі своїми друзями та сім’єю, коли вони вас потребують. У вас більше доброти ніж жорсткості.

Козоріг

Козороги можуть бути настільки захоплені переслідуванням своїх цілей, що можуть випускати з уваги інші важливі речі у своєму житті, наприклад, відносини в цілому. Через це люди можуть подумати, що вам на всіх плювати. Проте ви знаєте, що це неправда. Все, що вам потрібно зробити, це приділити трохи більше часу своїм близьким, щоб вони могли побачити, наскільки ви прекрасні та милі.

Але жорстким ви теж можете бути. І той, хто перейшов вам дорогу, точно знає це.

Водолій

Водоліям просто не до грубості, їм це навіть не цікаво. Ви досить впевнені в собі та своїх здібностях, тому не відчуваєте потреби діяти проти інших.

Це не означає, що ви будете сидіти та слухати уїдливі коментарі у свою адресу, ви обов’язково покажете людям, що вони не можуть приймати вашу добродушність як належне. Водолій знає як поставити на місце свого кривдника.

Риби

Люди вашого знака відомі своєю надзвичайною співчутливістю. Риби справжні емпати та добряки, таких як ви ще пошукати треба. Через це люди можуть думати, що нехтувати вами та топтатися за вашим бажанням – це нормально. Однак ви не з тих, кого можна гнобити.

Якщо вам потрібно постояти за себе, ви зробите це найкращим способом. І той, то посмів упереджено до вас поставитися, буде приголомшений вашим відсіччю.

Оригінал