Дві пари знаків Зодіаку, які показують, що любов вічна

Серед представників знаків Зодіаку існує дві пари справжніх щасливчиків. Якщо вони зустрінуться і покохають один одного, то пізнають найбільшу таємницю – справжню любов. За умови, звичайно, що не будуть займатися самодіяльністю і самі все не зіпсують.

Хоча, слід зауважити, ці пари володіють таким потужним потенціалом щастя, що повинні дуже сильно постаратися, щоб не бути щасливими. Отже, зодіакальні пари, які просто приречені на щастя.

Діва, Водолій

Сумісність Діви і Водолія вже закладена зірками! Річ у тому, що вони з народження однаково ставляться до життя, сприймають і вирішують проблеми.

Самі зірки і підштовхують їх до зустрічі. Водолій не може встояти перед привабливістю саме тих, хто народжений під знаком Діви. Йому подобається їхня проникливість, мудре відношення до життя, схильність до порядку і розміреності.

До речі, і Діва знає, як поводитися з Водолієм. Головне – не висміювати, не критикувати і не лаяти цих вічних мрійників. Адже це зовсім не недолік, а навпаки – великий плюс, коли мрійник живе з більш приземленим знаком.

Так, це саме банальна і стара як світ магія: протилежності – притягуються. Крім того, Водолій і Діва обожнюють інтелектуальні дискусії. Вони цікавляться новими ідеями і концепціями, так що тем для розмов цієї зодіакальної парі вистачить до кінця життя!

Не страшні цій парі і складні періоди в житті, яких у нас вистачає. Вони обов’язково знайдуть оптимальне рішення. Правда, якщо Водолій візьметься за своє улюблене «заняття», – вчити життя, то Діва може і розсердитися. Але чи здатні такі дрібниці розділити їх? Тут вже все залежить від мудрості й виваженості кожного з партнерів. Сподіваємося, вони використовують свій шанс і стануть щасливими. Адже так вирішили зірки…

Лев і Терези

О, народжені під знаками Лева і Терезів – найцікавіша пара. Про них можна знімати кіно!

Гордий і сповнений почуття власної гідності Лев буде насолоджуватися любов’ю, на яку так щедрі Терези. Але не все так просто: у Терезів з почуттям індивідуальності і самооцінкою – теж все в порядку. Тому вони люблять не тому, що зачаровані Левом. Вони люблять тому, що так вирішили. Це їхній вибір і їхній Лев!

Представники цих знаків можуть бути дуже лагідними і ніжними. В компанії або в гостях їх очі спрямовані в одному напрямку – один на одного.

До речі, ця зодіакальна пара обожнює вечірки і гламурне життя у всіх її проявах. Вони люблять і вміють насолоджуватися товариством, увагою, красою. Так що сцен ревнощів і конфліктів не буде ніколи.

Вони володіють потужним потенціалом щастя!

Терези, як відомо, власники, і не особливо приховують цього. Але з Левом цей номер не пройде! Він сам любитель домінувати і все вирішувати, тому навіть не зверне уваги на такі дрібниці.

Найцінніше в цьому союзі полягає в тому, що і Лев, і Терези вміють і люблять спілкуватися. У цьому – головний секрет тривалості стосунків. Тому вічна любов їм гарантована: які б не виникли проблеми чи непорозуміння – вони їх швиденько обговорять, вирішать і поїдуть на вечірку!

Оригінал