Гороскоп на 27 грудня

Овен ♈

Конфлікт тільки і чекає можливості розгорітися, тому не жартуйте з вогнем. Слідкуйте за мовою, щоб нікого не зачепити за живе. Стриманість і терпіння окупляться, а ще Ви надихнете інших людей вести себе так само.

Телець ♉

Певні страхи зараз можуть прийняти величезні масштаби, але все ж важливо відволіктися від похмурих переживань. Робіть те, що Вам нерви заспокоює, але не вдавайтеся до допомоги штучних стимуляторів. Нагадайте собі про недавні досягнення. Позитивний погляд на речі прокладе шлях до успіху. У підсумку все буде добре.

Близнюки ♊

Ризик зараз лякає Вас сильніше, ніж коли-небудь раніше. Ви охочіше зосередитеся на можливі втрати, ніж на ймовірні виграші. Так, так буває. Але Вам вирішувати, чи робити сміливий крок. Якщо Ви відчуваєте себе спокійніше, відкладаючи його, нехай буде так. Обережність принесе свої плоди. Поки що просто чекайте і спостерігайте.

Рак ♋

Напруга на сімейній і домашньому фронті не радує, особливо якщо рідні просто нічого не хочуть слухати. Чутливому Раку не позаздриш. Вам весь час буде здаватися, що Ви повторюєте одне і те ж. На щастя, у Вас є союзники. Ваші емоційність і їхня логіка складуть відмінний тандем.

Лев ♌

Розмови зараз можуть бути особливо захоплюючими, але трохи стриманості в певних темах не зашкодить. Пам’ятайте: “базіка – знахідка для шпигуна”. Стриманість у виразах виявиться дуже до речі, коли з’ясується, що співрозмовник чує тільки те, що сам хоче чути, а все інше ігнорує.

Діва ♍

Стрес може довести до нестабільного емоційного стану. Легко думати про те, чого Вам не вистачає, а не радіти всьому тому, що у Вас є – комфорту, любові, унікальності. Зараз Вам потрібно повірити в себе, щоб усвідомити власний добробут, який Ви більше ніж заслужили.

Терези ♎

Якщо хтось почне просувати абсолютно чужий Вам погляд на речі, без конфлікту не обійдеться. З іншого боку, ситуація може підсвітити ті риси цієї людини, яких Ви раніше не помічали. Ви опинитеся у вигідному становищі, коли зрозумієте, що людина ця не така впливова і освідчена, як гадалося.

Скорпіон ♏

Ви будете налаштовані дуже сентиментально, але надмірний фокус на минулому нічого не вирішує і не змінює тут і зараз. Краще дивіться вперед, відкривайте нові горизонти, розширюйте кругозір. Зосередьтеся на цілі, яка захоплює Вас і мотивує. Минулого не існує, але Ви самі будуєте власне майбутнє – тут і зараз!

Стрілець ♐

Напружена енергія потребує акуратного обігу і шукає собі виходу. Ви будете схильні надмірно бурхливо реагувати на будь-яку дрібницю, а це не корисно, і не здорово. Спокій і стриманість допоможуть направити надлишок ентузіазму в потрібне русло. Покладіться на власну уяву.

Козоріг ♑

Ви більш ніж налаштовані досягти поставлених цілей, але як це позначиться на стосунках з людьми? Постарайтеся тверезо оцінити, що означає успіх будь-якою ціною в порівнянні з щасливим особистим життям. Зрозуміло, що цілеспрямованість – важлива якість. Але не менш важливо стежити за тим, щоб Ваші найдорожчі люди не відчували себе обділеними.

Водолій ♒

Ваша впертість може хіба що на деякий час відвернути від існуючої проблеми. Щоб реально вирішити її, постарайтеся знайти спільну мову з людьми. Навіть якщо Ви повністю впевнені в своїй правоті і їхній омані, спокійне обговорення ситуації все одно виявиться корисним, причому для обох сторін.

Риби ♓

Інтенсивні емоції можуть підживити як оптимістичний настрій, так і песимістичний – вирішувати Вам. Чужі вчинки можуть викликати гнів і обурення, але якщо Ви проявите щедрість, то збережете собі і час, і нерви. Відчувши, що закипаєте, запитайте себе, чи цього Ви хотіли. Вибір як і раніше за Вами.