Ви впевнені, що на своєму місці? Професії знаків Зодіаку

У світі безліч професій – від найзвичайніших до найнезвичайніших. І це тільки ускладнює вибір – на якій зупинитися, а чи та вона, чи моє це місце? І всі ці питання дуже важливі, адже від правильності вибору багато в чому залежить не тільки кар’єра, а й усе подальше життя…

І в цьому питанні – вибору професії – для різних знаків Зодіаку притаманні характерні риси, залежно від яких можна говорити про найбільш підходящий вид діяльності.

Овен

Овни – природжені лідери та координатори. Їм важливо, щоб усе було правильно, чітко, структуровано. І при цьому вони обожнюють вчитися і вчити інших. Вони апріорі мають рацію в усьому і завжди, тому їм краще обирати ті сфери діяльності, в яких можна проявити свій кипучий характер, мати змогу вести за собою “трудові маси” і постійно отримувати нові навички та свіжу інформацію.

Багато Овнів успішно реалізуються через спорт, а також на політичній ниві. Їм цікаво там, де є боротьба, конкуренція, де можна показати себе і довести, що вони – найкращі. Овни рішучі, не бояться діяти жорстко і нестандартно, їм чужі рефлексії та сумніви. Вони без страху відсікають усе зайве – чи то уражений хворобою орган, чи то підлеглий, який гальмує розвиток компанії.

Бажані професії: адміністратор у готельному та туристичному секторі, інженер, адвокат, прокурор, правозахисник, хірург.

Основні сфери та напрями: юриспруденція, військова справа, політика і політологія, педагогіка, машинобудування. Крім того, успішна кар’єра чекає на Овнів-винахідників, новаторів, начальників будь-якої ланки, підприємців.

Телець

Тельці, як жоден інший знак Зодіаку, притягують до себе гроші, тому найуспішніше вони реалізуються у фінансових сферах і взагалі скрізь, де можна швидко “сколотити капітал”. Вони наполегливі у своєму русі до соціального і матеріального успіху, не бояться ризикувати, але тільки тоді, коли чітко впевнені, що їхні дії принесуть їм прибуток.

Але при цьому “ніщо людське їм не чуже”, тож їм легко підкоряється і “світ прекрасного”, щоправда, лише ті його сфери, які роблять життя оточуючих красивішим, багатшим, смачнішим. Можна сказати, що Тельці із задоволенням працюють на статус – виготовляють прикраси (а також годинники, парфуми, дорогі тканини) або торгують ними, відкривають шикарні ресторани чи косметичні салони, будують або продають елітне житло.

Тельцям подобається мати до розкоші хоч якийсь стосунок. Цікаво, що такий підхід рано чи пізно робить із них по-справжньому забезпечених людей.

Бажані професії: фінансист, геолог, ювелір, флорист, менеджер із продажу дорогих товарів.

Основні сфери і напрямки: комерція, гірничодобувна промисловість, парфумерна індустрія, ресторанний бізнес, агрономія, нерухомість.

Близнюки

Близнюки – віртуози слова. Їхнє красномовство здатне творити чудеса, а їхня внутрішня переконаність у правдивості того, про що вони говорять, може перетворити будь-яке сумнівне висловлювання мало не на істину в останній інстанції. Представникам цього знака Зодіаку вірять, за ними йдуть, їм поклоняються. Усе, що Близнюки доносять до оточуючих за допомогою усного мовлення або друкованого тексту, дуже добре продається.

Крім того, вони настільки багатоликі, що їм немає рівних на театральних підмостках, як вербувальникам і агітаторам, переговірникам, психологам і царедворцям. Близнюки здатні перевтілитися в того, кого в цей момент хоче бачити людина, для якої вони розігрують свій маленький, але обов’язково геніальний спектакль. А їхня найпотужніша чарівність допомагає їм знайти спільну мову практично з будь-яким індивідуумом. Тому найуспішніше вони реалізуються там, де є можливість прямого впливу на “клієнта”.

Бажані професії: актор, письменник, оратор, лектор, психолог, продавець-консультант, проповідник, теолог, журналіст (кореспондент), фахівець зі зв’язків із громадськістю (PR), прессекретар, політик, ресторанний або театральний критик.

Основні сфери і напрямки: будь-яка публічна діяльність, журналістика, мистецтво, словесність, психологія і психоаналітика, суспільствознавство.

Рак

Раки досягають неймовірних кар’єрних висот, якщо їхня професія повністю збігається з їхнім світосприйняттям і дає відчуття того, що вони перебувають на своєму місці. До того ж представникам цього знака Зодіаку дуже важливо бути корисними, допомагати людям або нести їм світло, знання, добро і радість.

Ракам подобається опікати слабких, підтримувати сильних і при цьому мати можливість проявляти фантазію, потурати своїй уяві (особливо в першу половину життя). Вони чудово справляються з тими обов’язками, які дозволяють створювати нехай і миттєвий, але затишок. А ще їм часто імпонують спеціальності, які не займають весь їхній час, а залишають місце для сім’ї та домашнього господарства.

Бажані професії: учений, лікар, письменник, зодчий, викладач, стюардеса, гувернантка, соціальний працівник, дизайнер з інтер’єру.

Основні сфери і напрямки: медицина (всі професії, крім хірургії), педагогіка, історія та археологія, мистецтво (у найширшому сенсі – поезія і живопис, акторська майстерність і архітектура, література і музика).

Лев

Левам просто необхідно блищати і керувати. Якщо їм це вдається, вони щасливі і можуть стати справжніми трудоголіками. Їхня завищена самооцінка потребує постійної похвали, тож вони здатні “перевернути світ”, аби тільки їх помітили й оцінили.

Тож найвдаліші для представників цього знака професії – це ті, в яких є “аудиторія”, тобто люди, що увесь час бачитимуть результати Левової діяльності та захоплюватимуться ними. Тому не варто обирати спеціальності, які передбачають роботу “в тіні”. Без овацій і визнання або хоча б без підвищеної уваги до своєї персони Леви чахнуть, їм здається, що всі їхні зусилля марні. І тоді продуктивність їхньої праці падає. А ще їм обов’язково має бути цікаво – це запорука успішної кар’єри.

Бажані професії: фінансист, візажист, перукар, телеведучий, журналіст розважального жанру, літературний діяч (малі форми).

Основні сфери і напрямки: шоу-бізнес, словесність, акторська майстерність, політика, дизайн, ювелірна промисловість (як художники і продавці). Крім того, Леви успішно реалізують себе на керівних постах і на адміністративних посадах.

Діва

Діви – педанти, їм важливі дрібниці й деталі, будь-який безлад їм не до вподоби, а свобода в професії, скоріше, лякає, ніж радує. Представники цього знака Зодіаку найуспішніше реалізують себе там, де не треба нічого вигадувати, а потрібно дотримуватися чіткого розпорядку, певних формул і правил.

У Дів є свої амбіції, але при цьому вони вважають за краще грати роль “сірого кардинала”, тобто спрямовувати оточуючих, а не відповідати за наслідки. Вони із задоволенням нададуть іншим право бути на виду, а самі заглибляться у виконання своїх службових обов’язків. І зроблять це дуже якісно, просто тому, що по-іншому не вміють. Найбільше їм підходять спеціальності, які дають змогу створити схему, докопатися до суті, виокремити головне, і водночас виконати все гарно, акуратно і точно в строк.

Бажані професії: соціолог, слідчий, фінансовий аналітик, керуючий банком, дипломат, коректор, редактор, постачальник, медик і фармацевт.

Основні сфери і напрямки: будь-яка наукова і господарська діяльність, філологія, медицина, бухгалтерія, аналітика, банківський і фінансовий сектор, видавнича справа.

Терези

Терези неймовірно різнобічні. Вони з легкістю знаходять себе в найвіддаленіших одна від одної сферах, причому часом це трапляється практично одночасно. Їм усе цікаво, і багато що вдається. Однак при цьому в них настільки розвинене почуття справедливості, що вони ніколи з власної волі не стануть порушувати закон або займатися тим, що завдає болю оточуючим.

Терезам незатишно там, де багато страждань, тож їм варто триматися подалі від медицини. Не найкращий вибір для представників цього знака і фінансова сфера. З грошима в них складаються складні стосунки, і що більше вони з ними “спілкуються” по роботі, то менше мають у своєму особистому розпорядженні.

Зате там, де треба домовитися, Терезам немає рівних. Вони завжди знайдуть компроміс, який влаштує всі сторони, заспокоять незадоволених, потішать самозакоханих і підтримають тих, хто сумнівається. А ще вони чуйно відчувають колір, смак і настрій; і ось на цьому можуть зробити пристойний капітал і чудову кар’єру.

Бажані професії: дипломат, кухар, актор, дизайнер (одягу, приміщень, ювелірних прикрас), художник, письменник, музикант, косметолог, фотограф.

Основні сфери та напрямки: весільна індустрія (від нареченої до власника салону для молодят), ресторанний бізнес, юриспруденція, усе, що пов’язано з красою.

Скорпіон

Скорпіони – великі містики. Причому вони успішно і створюють таємниці, і розкривають їх. Їм подобається знати про людей все – страхи, інтимні секрети, дрібні і великі грішки, рух думки. Тож із представників цього знака виходять неперевершені психологи і психоаналітики (зокрема й ті, що володіють гіпнозом), детективи, працівники та агенти силових і владних структур.

У зв’язку з тим, що у Скорпіонів немає великої любові до людей, їм підходять професії, в яких жалість – заважаючий і непотрібний фактор; наприклад, хірургія, криміналістика, митна сфера. Успішно реалізуються вони і там, де можна спостерігати, робити висновки і використовувати отриману інформацію для власного блага і збагачення.

Скорпіони не бояться ризикувати, особливо тоді, коли їм треба докопатися до суті якогось явища або знайти першопричину будь-яких подій. Тому вони можуть зробити чудову кар’єру на ниві природничих наук, аналітики, журналістики.

Бажані професії: працівник відділу кадрів, хірург, прокурор, страховий агент, кримінальний журналіст, натураліст, найманий солдат, письменник, який творить у містичному або в детективному жанрі.

Основні сфери і напрямки: приватний розшук, психоаналітика, теологія, астрологія, філософія.

Стрілець

Стрільці чудово ладнають із тваринами, тому їм немає рівних у будь-яких сферах, що мають стосунок до зоології. Крім того, ці вічні непосиди чудово почуваються в далеких країнах, серед людей чужих культур і мовних груп. Взагалі, представникам цього знака Зодіаку чудово дається вивчення іноземних мов, іноземних обрядів, історії. Головне, щоб їм було цікаво, тоді і кар’єра складатиметься успішно, і з фінансами проблем не виникне.

А ще Стрільці люблять ризик. Почуття небезпеки стає для них тим самим допінгом, який здатен надовго прив’язати їх до одного місця роботи або до єдиної на все життя професії. А ось осілих і рутинних спеціальностей їм краще уникати. Нудьга заважає їм робити кар’єру, вони підсвідомо провокують якісь події, що розбурхують душу, і не затримуються довго в жодній організації.

Бажані професії: ветеринар, дресирувальник, жокей, рятувальник, перекладач, журналіст-міжнародник, гід, промисловий альпініст, спортсмен, дослідник нових земель, берейтор, кінолог, посол, аташе.

Основні сфери і напрямки: дипломатія, місіонерство, видавничий бізнес (словники, іноземна література), туристичний сектор, бібліотекарська справа.

Козоріг

Козороги – заручники свого світогляду, вони завжди прагнуть мати тільки найкраще, тому їм апріорі варто уникати професій, у яких не передбачено кар’єрного зростання і матеріальних заохочень. Неможливість досягти високого соціального статусу робить із представників цього знака пасивних обивателів, які “опускають руки” і перестають боротися. Тому в них обов’язково має бути стимул у вигляді гарантії того, що своєю працею вони рано чи пізно доб’ються запаморочливого успіху. І тоді Козороги в змозі “звернути гори”.

Утім, як правило, вони з самого раннього дитинства знають, чого хочуть від життя взагалі, і від своєї спеціальності зокрема. І починають своє сходження до намічених вершин у тому віці, коли їхні однолітки ще й не замислюються про те, де працюватимуть. Така тактика, помножена на завзятість і честолюбство, приносить свої плоди і дає змогу досягти успіху в будь-якій обраній сфері – а спектр їх надзвичайно широкий.

Бажані професії: політик, режисер, продюсер, літературний агент, видавець, менеджер з продажу, приватний підприємець, лікар вищої категорії.

Основні сфери та напрями: владні структури, наука, банківська сфера, промисловість і комерція, медицина, спорт, а також усе, що пов’язано з камінням, золотом та іншими природними матеріалами.

Водолій

Водолії багатогранні й непередбачувані у виборі професії. Вони можуть усе дитинство посилено й успішно займатися музикою, бути лауреатами всіляких юнацьких премій, а після школи вирушити до економічного інституту або виїхати волонтером на якусь війну. Внутрішні переконання представників цього знака Зодіаку часом сильніші за здоровий глузд, а настрій і своєрідна впертість часто провокують “вибір всупереч”.

І водночас у Водоліїв настільки сильне почуття обов’язку, що вони можуть за потреби піти проти мрії “всього свого життя” і віддати перевагу професії, яку їм нав’язують батьки, або роботі, на якій платять стільки, скільки треба, щоб прогодувати сім’ю. І при цьому вони обожнюють усе нове, їм цікаво в тих галузях, які постійно розвиваються, бо це дає можливість особистісного вдосконалення. А ще їх вабить краса.

Переважні професії: антиквар, винахідник, психолог, соціолог, кінооператор, фотохудожник, економіст, бухгалтер.

Основні сфери і напрямки: інновації, філософія і суспільні науки, сфера культури і мистецтва, дизайн (зокрема й автомобільний).

Риби

Риби – творці мимоволі. Вони просто не в змозі жити з відчуттям дисгармонії, тому прагнуть успіху навіть у тих галузях, які їм нецікаві і в які вони потрапили практично випадково. Часто в дитинстві за них роблять вибір батьки, і представники цього знака Зодіаку погоджуються, щоб не засмучувати близьких людей, а потім жорстоко від цього страждають. Але при цьому вони все одно намагаються домогтися досконалості в тому, чим їм доводиться займатися.

Проте їм все ж краще самостійно шукати свій життєвий шлях, оскільки саме в цьому разі вони здатні досягти неймовірних успіхів на обраному терені і забезпечити собі міцну матеріальну базу.

Риби чудово вміють рахувати гроші, а якщо врахувати, що вони при цьому ще й скупуваті, то їм немає ціни там, де треба “зберегти і примножити”. А ще Риби – натури креативні, тому їм добре в тих професіях, де можна проявити свій творчий потенціал і свою приголомшливу інтуїцію.

Переважні професії: аудитор, фінансист, логістик, психоаналітик, приватний детектив, співак, професійний мандрівник, артист, художник.

Основні сфери і напрямки: банківська справа, готельний і ресторанний сектор (як працівник середньої ланки), педагогіка, будь-яка галузь, пов’язана з водою.

Оригінал