Рейтинг чоловіків за знаком зодіаку: хто найкраще підійде для серйозних стосунків

Немає жодного гарантованого способу визначити, чи є ваш шанувальник придатним для довгострокових відносин. Багато чоловіків, які здаються на перший погляд чудовими хлопцями, через деякий час показують, що їхня натура далека від ідеалу.

Дізнатися характер чоловіка допоможе як інтуїція, так і астрологія. Ось наскільки хороший молодий чоловік у відносинах згідно з його знаком Зодіаку:

Скорпіон

Надмірна інтенсивність, яка найбільше асоціюється зі Скорпіоном, може бути лякаючою, що, ймовірно, змусить багатьох подумати, ніби чоловік цього знака має стояти набагато далі у списку, але все не так страшно. За таємничістю та відстороненістю ховається любляча, віддана і чарівна людина, яка готова зробити все можливе, щоб викликати посмішку на обличчі обраниці.

Близнюки

Соціально активний чоловік-Близнюк життєрадісний і позитивний настільки, що осяює кожну кімнату, в яку входить, прагнучи принести щастя і радість кожному зустрічному, а особливо своїй дівчині. Він з радістю вислухає все, з чим ви хочете з ним поділитися і сам розповість багато цікавих історій, нехай у кожній з яких буде неабияка частка вигадки. Це любляча і дбайлива людина з багатьма інтересами. Проблема лише в тому, що деякі представники цього знака можуть несподівано розривати стосунки без видимих ​​причин.

Терези

Всі знають про бажання Терезів принести мир і гармонію в навколишній світ. Це означає, що у відносинах чоловік цього знака докладе всіх зусиль для вирішення конфліктних ситуацій. Він не з тих людей, хто стурбований своїм его – для нього важливі ви та стосунки з вами. Однак майте на увазі, що такі чоловіки найчастіше уникають суперечок, що може спричинити накопичення невдоволення як у вас, так і в нього.

Овен

Вогняна та рішуча натура чоловіка-Овна приваблює до нього багатьох жінок. Він представляє той самий образ сильного, впевненого в собі чоловіка, що захищатиме і забезпечуватиме жінку всім необхідним, пропонуючи стабільність, яку багато хто вважає привабливою. Втім, Овни вважають жінку, яка легко піддається їхньому контролю нудною і зроблять вибір на користь тієї, що кине виклик, змушуючи бути кращою версією себе.

Рак

Раки — найчутливіші та найдбайливіші чоловіки, яких тільки можна зустріти. Коли чоловік цього знака входить у стосунки, він віддає все, що має без обмежень — після розриву ж він залишається з відчуттям горя. З цієї причини чоловік-Рак може здатися обережним, але якщо ви покажете йому, що вам можна довіряти, то отримаєте віддану і чуйну людину. Чоловік-Рак не залишить сумнівів у своєму коханні, говорячи про нього і завжди роблячи невеликі подарунки.

Лев

Цих чоловіків часто називають егоїстами, оскільки вони здаються не просто впевненими у собі, а сконцентрованим на собі. Будьте певні, що для чоловіка-Лева існує не тільки його его. Вони щедрі, сповнені романтики та люблять усім серцем. Головне, що їм потрібно, – це вираження любові та лояльності від партнера, і тоді вони почуватимуться безпечно у відносинах.

Водолій

У чоловіка-Водолія немає нічого «нормального», але в цьому частина їхньої чарівності. Цей чоловік не намагається відповідати нормам суспільства, що іноді позначається на стосунках — так, він може мати свій погляд на шлюб і сімейне життя. Однак, якщо ви докладете зусиль для того, щоб зробити його адекватнішим, це окупиться. Завдяки своєму розуму Водолій може стати успішною людиною, з якою безпечно та цікаво.

Стрілець

Чоловік-Стрілець виявився так далеко у списку через його потребу у свободі. Він настільки зосереджений на пошуку пригод, подорожах та одержанні задоволення від життя, що сама ідея бути прив’язаним до чогось може розвернути його у протилежному напрямку. Вступаючи у стосунки з чоловіком цього знака, будьте готові до того, що він не готовий до рутини, яка змусить його нудьгувати. Однак, якщо вам теж до душі авантюри, ця людина може бути вашим всім.

Козоріг

Чоловіки-Козороги є здобувачами, часто дуже успішними у кар’єрі та фінансовому житті. Безумовно, такий чоловік забезпечить комфорт та безпеку, але він не завжди знаходитиме час на партнера. Не варто чекати палких зізнань у коханні чи грандіозних жестів. Такий чоловік показує свою прихильність більш практичним способом, наприклад, нагадуючи пристебнути ремінь безпеки або питаючи, що ви їли на обід. Він ніколи не стане казковим Ромео, тому, вступаючи у стосунки, не чекайте, що все зміниться.

Діва

Приготуйтеся до того, що чоловік цього знаку керується своєю натурою, яка завжди шукає ідеал. Він встановив для себе та партнера неймовірно високі стандарти – неможливо повністю відповідати його очікуванням. Найгірше те, що він цього не розуміє. Натомість такий чоловік почне засмучуватися, заявляючи, що ви недостатньо намагаєтеся стати кращою особистістю. Вступаючи з ним у відносини, приготуйтеся до критики, яка зазвичай не сприяє люблячим і продуктивним відносинам. Це буде вибоїста подорож!

Телець

Настільки низька позиція може здивувати багатьох, оскільки Телець часто розглядається як неймовірно вірний знак, але проблема у подоланні залежності, яку цей чоловік відчуває стосовно рідних. Іноді чоловік-Телець не в змозі створити достатню дистанцію зі своєю сім’єю, що необхідно для серйозних стосунків. На додачу до всього, він дуже впертий — практично неможливо зрушити його з місця в будь-якому сенсі. Переконайтеся, що ви поділяєте ті ж моральні цінності та цілі у житті, і лише потім починайте стосунки.

Риби

Відомий як найромантичніший і найталановитіший зі знаків зодіаку чоловік-Риби може витратити вічність, на створення у своїй голові казкових відносин. Найбільша проблема в тому, що його фантазії рідко перетинаються з реальністю і він ніколи не знайде принцесу, яка потребує порятунку, про яку мріє. Проблема не тільки в нереалістичних очікуваннях від стосунків — ці чоловіки люблять витати у хмарах, у скрутні моменти вдаючись до допомоги алкоголю і навіть наркотиків. Полюбивши такого чоловіка, вам слід підготуватися до великої відповідальності.

Оригінал