Хто зі знаків Зодіаку більше за інших схильний до помсти, скандалів та істерик

Крім хороших рис характеру, у кожного представника зодіакального кола є і свої слабкості. Сьогодні ми розповімо вам про найскандальніші та найепатажніші знаки Зодіаку. Зрозуміло, негативні риси тією чи іншою мірою притаманні кожному сузір’ю, адже в астрології не буває повністю поганих знаків, так само як і абсолютно хороших.

12 місце – Водолій

Водолії – справжні інопланетяни, які взагалі не пристосовані до земного життя. Послухавши їхні розповіді, можна подумати, що вони тільки сьогодні прилетіли з небес. Усім відомо, що Водолії ненавидять працювати, виконувати обіцянки та приймати відповідальні рішення.

Тому скандалити і закочувати істерики вони люблять рівно так само як і нести відповідальність. Їм не можна довіряти, тому що їхні слова і гроша ламаного не варті. Вони вважають за краще легковажно базікати, нестримно веселитися й уникати серйозних тем.

11 місце – Терези

У представників знака Терезів взагалі відсутній інстинкт самозбереження. Їм вкрай незручно образити людину або відстояти свої інтереси. У житті ними часто маніпулюють, тому що Терези не здатні плести інтриги.

Замість імпульсивних вчинків вони віддають перевагу старій добрій гармонії, тому чекати від них грандіозного скандалу не має сенсу. Вони обожнюють вдавати з себе миротворців і дипломатів, хоча подумки готові всіх знищити.

10 місце – Близнюки

Близнюки – великі діти, які проти того, щоб дорослішати і ставитися до цього світу серйозно. Вони залишаються дітьми на все життя. Це невгамовні базіки і погані порадники, готові годинами обговорювати кого завгодно з ким завгодно.

Близнюків навіть не бентежить, що їх ніхто не слухає, головне – процес нескінченного обміну інформацією. Вони не люблять напружуватися, тому така серйозна робота, як влаштовувати істерики – це не для них. Близнюкам потрібно лише одне – щохвилини перебувати у святковій атмосфері.

9 місце – Лев

Леви дуже скандальні за своєю природою, але випускають кігті лише тоді, коли зачіпають їхнє его. У них рази в три завищена самооцінка, а їхні королівські замашки здатні звести з розуму кого завгодно.

Водночас Левів люблять і шанують, тому скандалять Леви не більше, ніж один раз на рік. Якщо до представників цього сузір’я постійно прикуті захоплені погляди, то вони занурюються в солодку млість гармонії та любові до всього живого.

8 місце – Телець

Тельці – це дріб’язкові зануди. Вони дуже люблять гроші, тому причиною конфліктів часто стає бажання близьких людей запустити руку в сімейний бюджет. Представники сузір’я Тельця вдають із себе відвертих мучеників, які готові зробити все можливе заради щастя і процвітання сім’ї.

У гніві Тельці вселяють страх, тому не потрібно зайвий раз виводити їх із себе. Ці товариші здатні стати справжніми деспотами і зруйнувати життя близьких людей, але тільки в екстрених випадках.

7 місце – Стрілець

Оптимістичність Стрільців межує з ідіотизмом. Вони все життя радіють і веселяться без особливих на те причин, чим докучають оточуючим. У головах Стрільців від народження гніздиться купа абсурдних ідей, які вони невтомно намагаються втілити в життя. Від представників цього знака Зодіаку відверто втомлюєшся.

У суспільному житті вони можуть завдати стільки проблем, що світ почне благати Господа, аби той подарував йому хоч хвилину спокою. Але закочувати сцени і ламати комедію Стрільці не люблять: їм до душі веселитися, базікати і радіти життю.

6 місце – Овен

Овни агресивні, але примітивні. Вони вимагатимуть, кричатимуть і лаятимуться, доки запал не вичерпається, а потім підуть на таран, аби домогтися свого. Овни дуже мстиві й жорстокі щодо тих, хто їх розчарував.

До життя ставляться безвідповідально і готові пропалити його на непотрібні заняття і розваги. А всім, хто з цим не згоден, Овни влаштують “райське життя”: доводитимуть, обстоюватимуть і вичитуватимуть з піною у рота, тому що ніхто не може вказувати Овну, як йому жити. В іншому представники цього знака нешкідливі, люблять прибрехати, похвалитися і пожартувати.

5 місце – Скорпіон

Скорпіони з усіма людьми поводяться однаково – зловтішно і безжально. Тож, якщо ви хочете з кимось поворогувати, заведіть собі Скорпіона. В один прекрасний день представники цього сузір’я зроблять вам якусь капость, аби потішити своє самолюбство. Заради досягнення мети Скорпіони готові пожертвувати всім, навіть своєю коханою людиною.

Ці скандальні особистості вкрай зарозумілі, але можуть бути милими, якщо їм від вас щось потрібно. Скорпіони обожнюють завдавати болю і спостерігати за тим, як від нього страждають. Іноді з тією ж метою вони роблять боляче самі собі.

4 місце – Риби

Риби – це природжені маніпулятори і брехуни. Вони люблять брехати настільки, що найчастіше самі плутаються у своїх свідченнях, але весь час намагаються захистити своє чесне ім’я. Обожнюють драматизувати, влаштовувати істерики, плести інтриги і розводити плітки, причому відразу ж відкидають від себе всі підозри.

Їм не можна розповідати щось особисте і довіряти секрети – вони неодмінно оприлюднять це. Рибки дуже допитливі і люблять чужі секрети. У розмові неодмінно блиснуть своєю ерудицією, щоб дати недосвідченим людям парочку хороших порад. Не дотягли до трійки лідерів лише тому, що дуже боягузливі і завжди самоусуваються у вирішальний момент.

3 місце – Рак

Раки – це гнані невдахи і сварливі ретрогради, які більшу частину життя ворушать свої образи на все людство. Замість панцира тягають на собі вантаж накопичених образ. Виступають призвідниками в кожній суперечці й отримують від цього райську насолоду.

За життя дуже боягузливі, але можуть завдати удару першими або дати здачі, щоправда, тільки через страх. Представники цього сузір’я можуть дуже довго прикидатися щасливими і вольовими людьми, але насправді вони просто слабкі і вразливі істоти, які відчайдушно потребують любові.

2 місце – Діва

Діви заслужено отримують срібну медаль і звання одного з найістеричніших знаків Зодіаку, тому що вони сварливі песимісти, мета яких – допікати й мучити всіх довкола через дрібниці. Ці товариші дорікають з приводу і без, тож спілкування з ним перетворюється на суцільний шквал претензій, критики і докорів.

Вони можуть вивести з рівноваги кого завгодно, навіть наймиролюбнішу людину. Діви – це вправні майстри інтриг, скандалів і пліток, тому з ними краще не сваритися. Помста цього знака найстрашніша на світі, адже розлючені Діви обачливо мучитимуть своїх ворогів, поки ті не почнуть благати про помилування.

1 місце – Козоріг

Козороги – справжні деспоти. Їм просто не дано мирно уживатися з людьми. Їхній потяг до слави і домінування над оточуючими робить їх справді холодними і жорстокими. Ці особистості задирають усіх, вимагаючи бездоганності. Козороги не вміють сміятися над собою, тому будь-який колючий жарт для них – причина для вибуху.

Представники цього знака не вирізняються ерудицією, але щиро вважають усіх людей дурними та недалекоглядними. Це, мабуть, єдиний випадок, коли в одному знаку зійшлися і манія величі, і занижена самооцінка.

Тепер ви знаєте, які представники зодіакального кола мають тягу плести інтриги і закочувати сцени. Будь обережним у стосунках з ними і не вступайте у відкриту конфронтацію, адже від любові до ненависті, як відомо, один крок.

Оригінал