Гороскоп бізнес-леді

Жінок заведено вважати слабкою статтю. Проте життя показує, що з цих ніжних та тендітних створінь часом виростають справжні «акули бізнесу». Звідки в милих панночках стільки твердості та сили волі?

За словами астрологів, знаки Зодіаку наділяють кожного з нас певними властивостями незалежно від статі. І багато жінок, які нарівні з чоловіками можуть відкривати бізнес або керувати великою компанією. А що говорить про ділові якості ваш знак Зодіаку?

Овен

Під знаком Овна на світ з’являються вольові та сміливі жінки, які відрізняються сильним характером та незалежністю. Вони люблять ризикувати і нерідко працюють наодинці, тому що звикли сподіватися тільки на себе і не надто довіряють оточуючим. Жінки-Овни – чудові організатори, жорсткі, вибагливі, але справедливі керівники. Їхня головна мотивація – високі амбіції, які вони намагаються задовольнити протягом усього життя.

Максимально виявити свої ділові якості такі жінки можуть у торгівлі та логістиці, а також у виробництві, де в основному залучені чоловіки.

Телець

На відміну від Овнів, представниці знаку Телець не люблять ризикувати, віддаючи перевагу тихому поступовому розвитку та стабільності. Панянки цього знака прагнуть матеріальної забезпеченості, тому всіма силами намагаються забезпечити собі стійкий дохід, а не сподіватися на коханого чоловіка.

Жінки, народжені під знаком Тельця, чудово розуміються на тому, що пов’язано з бухгалтерією та фінансами. Однак у цих сферах вони рідко стають управлінцями, скоріше заступниками чи найкращими працівниками. Їхньою ідеальною сферою є продаж меблів, творів мистецтва та всіляких товарів для дому.

Близнюки

У жінок, народжених під знаком Близнюка, завжди багато цікавих ідей, які вони готові здійснювати, але тільки за наявності підтримки. Без надійних партнерів такі дими активно не розвиваються.

З жінок знака Близнюки виходять чудові торговці. Вони можуть знайти себе у дипломатичній сфері, де потрібно домовлятися та укладати контракти. Ви можете зустріти таку жінку, яка веде навчальні семінари або дає юридичну консультацію. А ще з них виходять виняткові фахівці з ревізії та контролю. Бентежить лише те, що невгамовний характер таких бізнес-леді не дозволяє їм довго сидіти на одному місці.

Рак

Народжені під знаком Рак жінки не надто пристосовані для бізнесу і займаються ним швидше з вини обставин, наприклад, якщо отримали спадщину або продовжують справу своїх батьків. Це чуйні і дуже ніжні панянки, створені для кохання і домашнього затишку, що не звикли ризикувати і не бачать себе на чолі великої компанії.

Однак якщо чоловік не забезпечує свою дружину, така дама цілком може проявити свою ділову хватку, відкривши кафе або пекарню, ветлікарню або зоомагазин, антикварну лаву або приватний дитячий садок. Якщо вже Раки чимось займаються, роблять це з натхненням та повною відповідальністю.

Лев

Жінки Левиці народжуються гордими, незалежними та самодостатніми. Любов до грошей у них у крові, а тому протягом життя вони роблять все, щоб не просто забезпечити себе, а й увійти до елітарних кіл. Це необхідно для їхньої високої самооцінки. Щоправда, Левиці зовсім не вміють економити, воліючи жити на широку ногу і оточуючи себе предметами розкоші.

В оточенні Левиць завжди є впливові особи, які допомагають їм у просуванні свого бізнесу. А найкращим способом виявити свої ділові якості стає індустрія розваг, торгівля прикрасами та дорогоцінними металами, азартні ігри, а також гра на біржі.

Діва

Ці панянки віддають перевагу поступовому стабільному розвитку, а не різним ризикованим заходам, які можуть як збагатити, так і обнулити їх. Причому заради власної безпеки прагматичні Діви прораховують все до дрібниць: вивчають тенденції ринку, знайомляться з можливостями конкурентів, складають бізнес-план і лише потім починають похід за славою та збагаченням.

Насправді Діва може зайнятися будь-яким бізнесом, і немає сумнівів, що ця людина доб’ється свого, адже у неї завжди все під контролем. Однак ці панянки, які не люблять метушні і не терплять конкуренції, частіше віддають перевагу роботі бухгалтера або фінансиста в державних компаніях та установах.

Терези

Терези мають різноманітні інтереси, і, здається, могли б проявити себе в будь-якій сфері бізнесу. Однак для цього їм необхідна підтримка колег та добрих друзів, які мають схожі погляди. Особливо гармонійні ділові союзи Терези утворюють з Дівами, Козорогами та Тельцями.

При всьому різноманітті сфер діяльності, найбільшого успіху Терези досягають в індустрії краси, наприклад, відкриваючи SPA-салон або перукарню, а також займаючись виготовленням сувенірів, прикрас та аксесуарів. Торгівля витворами мистецтва, мабуть, найкраще, на чому можуть зробити кар’єру жінки-Терези.

Скорпіон

Скорпіонами управляє Плутон – планета, що символізує достаток та збагачення. Напевно, тому жінкам Скорпіонам досить просто вдається очолити велику компанію або відкрити власний бізнес. Ці леді бізнесмени до мозку кісток. Їхній рішучості та авантюрному складу розуму можуть позаздрити чоловіки, а вміння притягувати до себе людей і нав’язувати їм свою волю і є унікальним. Правда, Скорпіони дуже безтурботні, а тому такі панночки можуть, як швидко розбагатіти, так і відразу стати банкрутами.

Призначення таких жінок – банки та кредитні агенції, ресторанний бізнес або похоронне бюро. А ще вони легко можуть відкрити магічний салон або заробляти на вірі людей в нетрадиційну медицину.

Стрілець

Дівчата Стрільці мають високий рівень соціальної взаємодії, завдяки чому легко знайомляться з людьми і входять у довіру. Ця особливість зумовила їм такі сфери розвитку, як туризм чи ресторанний бізнес, міжнародна торгівля чи дипломатія. Жінка-Стрілець може стати звичайним учителем, а може очолити видавництво чи стати успішним юристом.

Потрібно лише зауважити, що ці представниці прекрасної статі легко розвиваються разом із чоловіками, тоді як із партнерами-жінками спільну мову їм знайти досить важко.

Козоріг

Бажання здобути матеріальну незалежність штовхає жінок Козорогів у сферу бізнесу. До речі, для розвитку у них є всі якості, насамперед самодисципліна і неймовірна завзятість, холодна голова і математичний склад розуму.

Такі риси характеру можна назвати чоловічими. Напевно, тому жінки-Козороги процвітають у «чоловічих» сферах розвитку, таких як промисловість, будівництво, а також робота з нерухомістю. Водночас жінка-Козоріг може відкрити стоматологічну клініку, зайнятися фармакологією або надавати нотаріальні послуги.

Водолій

З Водоліїв фінансисти нікудишні, а все тому, що цим знаком управляє Уран. Проте дівчата цього знаку – справжні генератори ідей, які беруть своє шляхом оригінальності та можуть стати «паличкою-виручалочкою» для будь-якого підприємства.

Водоліїв приваблює все нове та ультрасучасне, а тому вони можуть чудово проявити себе в IT-сфері та комп’ютерних технологіях, можуть відкрити бізнес в інтернеті або організувати торгівлю електроприладами та побутовою технікою. А ще Водолії успішно розвиваються у фітнес-індустрії, зокрема, у продажу спортивного харчування та продуктів для схуднення.

Риби

Риби – ще один знак, далекий від світу фінансів. Він, швидше, пов’язаний із шахрайством, розрахунком на удачу, та здатністю пристосовуватися до наявних обставин. Проте жінки-Риби мають неймовірну інтуїцію, що дозволяє вибирати саме ту сферу розвитку, яка принесе їм успіх і процвітання. Важливо лише, щоб поряд завжди був надійний партнер, який допомагатиме Рибці у розвитку бізнесу.

Панночки цього знака можуть відкрити приватну клініку, стоматологічний центр або масажний салон, проводити психологічну консультацію або стати успішним адвокатом.

Оригінал