Сильні сторони знаків Зодіаку. У чому ваш потенціал?

Буває, що ви опиняєтеся в положенні, коли люди не бачать вашого потенціалу? Якщо це так, то сам факт може сильно вас засмучувати та навіть знижувати самооцінку. Але ж ви знаєте більше про себе, ніж будь-хто інший. Тільки ви розумієте на що здатні, не забувайте про це, коли не одержуєте реакції, якої заслуговуєте. А астрологи, в свою чергу, поспостерігавши за знаками Зодіаку, виявили їхні найсильніші сторони. А ви здогадуєтеся в чому ви сильні, як ніхто інший?

Овен (21 березня – 19 квітня)

Люди асоціюють вас з Альфа-самкою (самцем), ніби це погано. І хоча часом ви можете бути трохи агресивними, ви щиро співчуваєте всім, хто потрапив у біду. Ви навіть можете проявити справжній героїзм, і зважитися допомогти комусь в жахливому стані. А до того, що ви Альфа – кому яке діло!

Телець (20 квітня – 20 травня)

Ваш знак Зодіаку – знак важкої роботи та рутини, але іншим слід двічі подумати, перш ніж ставити під сумнів вашу здатність розслаблятися. 

Як любитель мистецтва, ви – душа вечірки на танцполу. Ви вмієте відпустити на якийсь час всі свої турботи та відірватися по повній. Потім вам звичайно доведеться знову входити у звичну колію і можливо, навіть підраховувати необачні витрати, але яке ж це задоволення відпочити ні про що не переживати.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

У вас багато різних сторін особистості, ви дуже багатогранна натура, яку нікому в цьому не переплюнути. Ви занурюєтеся практично в усе, що вас цікавить, тому що можете і хочете. 

Інші можуть порахувати це неспокійним, а вас назвати імпульсивним і невизначеним, але насправді ви досить вмілі та досвідчені, щоб зосередити свою енергію на важливих речах. Ви майстер на всі руки та експерт в багатьох областях!

Рак (21 червня – 22 липня)

Раки зазвичай отримують погану репутацію через те, що вони «надмірно примхливі» або «занадто чутливі», хоча ваша гіперчутливість надає велику послугу іншим у важкі часи. У вас є турботлива і материнська енергія, яка дозволяє людям приходити до вас, щоб знову відчути себе в безпеці та цілісності. З вами дуже добре і тепло.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Які сильні сторони у Лева? – «Та всі», дадуть самі Леви. Але давайте на чистоту. Всі дивляться на вас, дорогий Лев, і ви – природний магніт для уваги. Через ваше надзвичайно симпатичне личко і благородний характер ваша тяга до влади не завжди очевидна. Але, вона у вас є та ще й яка. Виявляється, про вас мало що знають, і багато хто вас дуже недооцінює, а даремно.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Люди вважають, що ваша здатність чіплятися до дрібниць є результатом засудження, але це далеко від істини. Ви прагнете до досконалості та просто хочете, щоб інші також реалізували свій найвищий потенціал. Ви всього лише хочете їм допомогти, такий собі добрий самаритянин.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Люди бачать вашу чарівну натуру і приймають вас за наївну і самовіддану людини. Але ви дуже добре знаєте, як маневрувати та отримувати те, що хочете (за умови, що це не саботує інших людей в процесі). Головне, щоб всі залишилися задоволені в результаті.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада).

Ви – знак Зодіаку, якого найчастіше неправильно розуміють через вашу загадкову і приховану натуру. Хоча ви можете здаватися стриманими, люди рідко усвідомлюють вашу палку і пристрасну енергію до тих пір, поки їх не спровокують. Вас точно не варто недооцінювати.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Ваша жага пригод неймовірна, і не дарма. У вас волелюбний характер, і ви ненавидите почуття, коли вас «пов’язують» або обмежують будь-яким чином. Ви можете піти на все, щоб захистити цю свободу, навіть якщо для цього доведеться відпустити деяких людей.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

З  вашим прагненням до досягнення цілей потрібно рахуватися. У той час як інші можуть встановлювати цілі на початку кожного нового року, ви, ймовірно, будете встановлювати для себе нові цілі щомісяця (і дотримуватися їх)! Ви дуже амбітна людина.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

У той час як інші можуть бачити вас емоційно відстороненим і зазнають дискомфорт в близькості, в душі ви справжній гуманіст. Ви цінуєте почуття спільності та є рушійною силою, яка в кінцевому підсумку об’єднує людей.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Хоча ви любите регулярно занурюватися у свій наповнений фантазіями світ, ви розумієте, як важливо залишатися на землі, коли це необхідно. Ви любитель мріяти, але при цьому досить гнучкі щодо змін, і ви опанували мистецтвом пристосовуватися до потреб в будь-якій ситуації. Це велика рідкість і ваш особливий дар.

Оригінал