Найкращі дружини та чоловіки за знаком Зодіаку

Вирішивши пов’язати свою долю з тією чи іншою людиною, ми намагаємося дізнатися про неї якнайбільше, щоб остаточно переконатися в тому, що вона підходить нам за своїми внутрішніми якостями. У цьому плані корисно заглянути в гороскоп і дізнатися, які представники знаків Зодіаку, на думку астрологів, є найкращими чоловіками та дружинами.

Найкращі дружини за знаком Зодіаку:

Лев – дружина-королева

Таку красуню мріє взяти за дружину кожен чоловік. Це витончена, знаюча собі ціну панночка, що має тонкий смак і неймовірний шарм. У оточуючих чоловіків дружина-Левиця викликає захоплення та заздрість. Але це не лише красива картинка. Така жінка вміє створити домашній затишок, і нехай не дуже любить готувати, прикритий нею стіл привертає увагу екзотичними та неймовірно смачними стравами. Але головна якість Левиці в тому, що вона є найсильнішим мотиватором для свого чоловіка, отже, з нею чоловік здатний розкрити весь свій потенціал.

Близнюки – дружина-загадка

Ця жінка не перестане дивувати чоловіка протягом усього життя. Насамперед, вона бачить його наскрізь, а отже, завжди знає, що відбувається в душі її коханого і чим йому допомогти. Це загадка, яка для свого чоловіка щоденно розкривається з нового, незвичайного боку. У Близнюків удома завжди порядок, а дітлахи чисті та нагодовані. Мало того, чоловікові не доводиться цікавитися, де його чисті сорочки та шкарпетки. Вони завжди лежать у певному місці та їх завжди в достатку. Можна сказати, що з дружиною-Близнюком, чоловік отримує не тільки домашній затишок, а й загадку, яку, скільки житиме, стільки і розгадуватиме.

Телець – дружина-мрія

Жінка, народжена під знаком Тельця, – це класичний варіант коханої дружини, з якою ви плануєте прожити все життя. Вона оточить вас турботою і ласкою, стане жилеткою, в яку можна поплакатися і коханкою, з якою можна не тільки зайнятися спекотним сексом, а й побути відвертим. Така дружина і сама може чудово забезпечувати сім’ю, але головна її гідність у здатності мотивувати свого чоловіка, розвиватися разом з ним та досягати загального успіху. З таким мотиватором навіть найнеперспективніший і безініціативний чоловік стане успішним.

Риби – дружина-нірвана

Якщо ви не бажаєте одружитися тільки тому, що боїтеся розбити свої почуття про суворий побут, вибирайте в подружжя жінку знака Риби. Ця панночка неймовірно жіночна і беззахисна, поруч із нею хочеться бути сильним і мужнім чоловіком, оточити її турботою та зробити щасливою. Поруч із жінкою-Рибою чоловіки виявляють усі свої найкращі якості та починають пишатися собою. Але найголовніша гідність дружини цього знака Зодіаку в тому, що поряд з нею ви ніколи не звертатимете увагу на побут і дрібні щоденні проблеми.

Рак – ідеальна дружина

Тим, хто шукає свій ідеал у сімейному житті, варто звернути увагу на жінку знака Рак. Вона довго не довіряє своєму обранцю, але якщо довіриться повністю, кращої дружини вам просто не знайти. Коханого чоловіка така дружина обдарує ласкою та турботою, до останнього захищатиме його і ніколи не стане в ньому сумніватися. Вона створить справжній затишок у будинку та найголовніше, ніколи не змінить і не зрадить. Така дружина піде за чоловіком хоч на край світу. Єдина умова для цього – щиро всім серцем любити її.

Найкращі чоловіки за знаком Зодіаку:

Діва – відданий чоловік

Чоловіків цього знака не можна назвати романтиками від Бога, зате їм властива така важлива якість, як відданість. Діви – не герої-коханці, вони шукають одну єдину, з якою готові прожити до кінця своїх днів. При цьому чоловіки даного знаку охайні, завжди готові допомогти коханій з домашніми клопотами та доглянути за діточками. Можливо, деяким панянкам такий чоловік здасться нудним і консервативним, проте ця людина націлена на створення міцної родини і завжди готова йти на компроміси заради гармонії з коханою.

Терези – романтичний чоловік

Жінки завжди тягнуться до романтики незалежно від віку. Саме тому їм слід звернути свій погляд на чоловіка знака Терези. Це він писатиме на асфальті освідчення в коханні, складатиме пісні для коханої і робитиме пропозицію руки та серця на панорамному майданчику Ейфелевої вежі. При цьому чоловіком представник знаку Терези буде одним з найкращих – дбайливим, запобіжним, тямущим. Він не буде робити замах на особисту свободу своєї обраниці, а тому скандалів з приводу ревнощів у їхній сім’ї просто не буде. Правда, сам чоловік знака Терези дуже велелюбний, а значить, дружині потрібно постійно підживлювати чоловіка і підтримувати до себе інтерес, щоб він не дивився на інших.

Телець – надійний чоловік

Надійність – одна з тих якостей, що характеризує справжніх чоловіків. Тельці володіють ними повною мірою, а тому з них виходять одні з найкращих чоловіків. Закохавшись один раз, вони проносять це почуття через все життя, причому заради збереження сім’ї готові пробачити своїй коханій дуже багато. При цьому Тельці – справжні господарі в будинку, які, за необхідності, візьмуть на себе всі турботи по дому, дозволивши коханій розвиватися як особистості. Загалом, з такими чоловіками тепло та затишно. А що ще треба для щасливого сімейного життя?

Козоріг – чоловік-підтримка

Козорогів заведено вважати замкнутими та нелюдимими особистостями. Однак це обивательська думка, яку зовсім не поділяють близькі люди. У сім’ї Козоріг – головна опора та підтримка, особливо для дружини. Для своєї жінки такий чоловік стане абсолютно всім: другом, порадником, наставником та палким коханцем. Козороги дуже цілісні особистості, енергія яких спрямована на розвиток, а це означає, що вони стимулюватимуть розвиватися і кохану жінку. Така підтримка чоловіка Козорога нерідко призводить сім’ю до процвітання.

Лев – ідеальний чоловік

Лева можна назвати ідеальним чоловіком. Такий чоловік до глибини душі обожнює кохану жінку, цінує та розуміє її, а ще оберігає та захищає від усіх бід. У Лева велике серце, він безоглядно любить свою сім’ю, і обожнює дітей. У будь-якій ситуації він залишається вірним та надійним чоловіком, справжнім главою сім’ї та вірним другом. Закохавшись одного разу, жінка ніколи не розчарується у Леві і не шукатиме любов на боці. Мабуть, Левам вдається поєднувати в собі всі найкращі чоловічі якості, і саме тому поряд із таким чоловіком улюблена дружина сама стає левицею – вишуканою, доглянутою та знаючою собі ціну. Але що ще важливіше, поряд із таким чоловіком жінка почувається жінкою!

Оригінал