Неприступні знаки Зодіаку серед чоловіків

Існує поширена думка, що не існує таких чоловіків, які здатні встояти перед фліртом і чарами чарівної і запаморочливої красуні. Однак таке судження помилкове. Насправді не так складно зустріти чоловіка, який у спілкуванні з жінками частіше думає головою, а не слідує інстинктам. Достатньо просто дізнатися, хто ваш приятель за знаком зодіаку. Отже, які знаки зодіаку найнеприступніші серед чоловіків?

Телець

Ці неприступні чоловіки славляться своїм консерватизмом і вмінням розставляти пріоритети. Звісно, такі якості анітрохи не заважають їм виділяти у своєму оточенні красивих жінок і тягнутися до спілкування з ними. Але на відміну від своїх більш розкутих зодіакальних побратимів Телець точно не дозволить собі відкрито демонструвати свій потяг до жінки і тим більше поводитися з нею розв’язно. До речі, у ситуації, коли чоловікові потрібно робити перший крок, Телець також не особливо заповзятливий. Він чекатиме до останнього, перш ніж наважиться відкрити серце своїй коханій.

Рак

Трохи сором’язливий і нерішучий чоловік-Рак часто справляє враження байдужого і відстороненого співрозмовника. Йому подобаються красиві жінки, і поруч із собою він хоче бачити саме таку. Але про це навряд чи хтось колись дізнається. Ховати очі й боятися, спілкуючись із красунями – його тема! А про рішучі кроки тут взагалі мови навіть не може йти. Тому боротися за кохану людину зазвичай доводиться не Раку, а його супутниці. Такі вже вони – боязкі й сором’язливі чоловіки-Раки.

Лев

Царствений і неперевершений чоловік-Лев – точно не той, хто боїться йти назустріч своїм мріям. Але на відміну від Рака його неприступність виростає не від сором’язливості, а скоріше від манії величі. Тож прокладати дорогу до серця цього чоловіка – заняття марне і в більшості випадків безрезультатне.

А якщо вже говорити про одруженого Лева, то зачаровувати такого і вже тим більше спробувати його переманити – безглуздо. Він занадто високо себе цінує, щоб опускатися до швидкоплинних інтрижок. Репутація – його все!

Діва

У рейтингу неприступних чоловіків Діва, мабуть, посяде лідируюче місце. Цей чоловік настільки недосяжний для протилежної статі, що навіть якщо він буде по вуха у вас закоханий і ви відповідатимете йому взаємністю, не факт, що у вас із ним щось вийде.

Відкрити своє серце коханій людині для нього найскладніше життєве завдання, над яким часом доводиться працювати все життя. Чоловік-Діва шукає в жінках мудрість і чистоту помислів. Якщо ж це не про вас, то й не варто навіть дивитися в бік цього розбірливого і неприступного хлопця.

Козоріг

Достукатися до чоловіка знака Зодіаку Козоріг не так-то просто. Як правило, він справляє враження людини холодної і байдужої. Але ж насправді так і є. Звичайно, не можна сказати, що він бездушний і геть позбавлений чуттєвості. Він уміє любити. Просто любов у його розумінні – це щось глибоке і раціональне.

Тому й підхід до нього потрібен особливий. Жінка, яка зуміє своєю серйозністю і відповідальністю переконати Козорога в тому, що вона гідна кандидатура на роль дружини, має набагато більше шансів на його “так” на відміну від тієї, яка безсовісно кокетує і професійно строїть оченята чоловікам.

Так, ці неприступні хлопці не такі прості в зав’язуванні стосунків, але якщо їхній вибір впаде саме на вас, то можете бути впевнені – надійнішого партнера ви точно не знайдете!

Оригінал