Гороскоп на 14 грудня

Овен ♈

Той, хто думає, що Вам можна нав’язати свою волю, може бути шокований. Але не обурюйтеся реакцією, а постарайтеся спокійно обміркувати можливі варіанти. Можливо, чужа наполегливість має сенс. І, можливо, людина не стільки нав’язує Вам своє бачення, скільки ділиться ентузіазмом?

Телець ♉

Наполегливе переслідування мети принесе свої плоди. Місяць у Вашому знаку підвищить Вашу стійкість і нагадає, на що Ви здатні насправді. Не погоджуйтеся на друге місце, коли знаєте, що у Вас є все, що потрібно для успіху. Всесвіт підтримує Вас; настав час відкинути сумніви і нерішучість.

Близнюки ♊

Якщо останнім часом Ви нехтували тривіальними, але необхідними обов’язками, то, можливо, Вам не пощастило: доведеться зайнятися ними зараз. Але зате Ви зможете з чистою совістю дозволити собі відпочинок, коли все зробите. Працюйте насвистуючи, і самі не помітите, як все буде закінчено.

Рак ♋

Повіривши в себе, Ви зможете зробити з хорошого чудове. І навіть заткнути декого, хто критикує Ваші ідеї за утопічність! Але продумати своє бачення і виразити його впевнено і ясно – це тільки перший крок. Коли люди трохи звикнуть до того, що Ви запропонували, Ви покажете справжні чари!

Лев ♌

Вам ясно, що треба брати бика за роги, але от люди, з якими Ви спілкуєтеся, можуть дотримуватися іншої думки. Спілкування через це вийде напруженим. Ваше нетерпіння піділлє масла у вогонь. Не диктуйте, а спокійно скажіть, що думаєте. Тоді Вас почують, зрозуміють і почнуть поважати.

Діва ♍

Нова впевненість зможе підняти Вам настрій і підвищити самооцінку. Не бійтеся ризику! Але якщо приваблюють більш спокійні заняття, спробуйте нову гру, головоломку, рецепт – все те, що так по душі Дівам. Що б Ви не робили, Ви маєте право отримувати від цього задоволення.

Терези ♎

Звички викликають звикання. Але якщо повторення одного і того ж Вас дістало, день принесе шанс щось змінити. Навіть невеликий крок в обраному напрямку допоможе отримати бажане. Зосередьтеся не стільки на процесі, скільки на результаті.

Скорпіон ♏

Місяць принесе у відносини чуттєвість і впевненість. Ваша потужна Скорпіоняча привабливість допоможе встановити особливий зв’язок з особливою людиною. Це може бути дружба, любов, ділові відносини. Так чи інакше, це партнерство посилить позитивні якості кожної сторони.

Стрілець ♐

Місяць буде впливати на сферу допомоги іншим людям і обіцяє зміни у звичних справах. Ви станете не тільки більш продуктивними, але і більш спокійними і розслабленими. Не піддавайтеся спробам Вас підігнати і дійте повільно, але ефективно і надійно.

Козоріг ♑

Настав час змін. Вам пора зробити подорож на незвідану територію. Зона комфорту давно Вам мала, так що шукайте нове хобі, навчитеся чогось, чого не вміли раніше. Вам вистачить дисциплінованості дочекатися результату. Сьогоднішні починання принесуть рясні плоди.

Водолій ♒

Несподівана купівля виявиться напрочуд корисною. Якщо щось зламалося і потребує заміни, це до кращого. Можливо Ви не бачите прогресу чи користі одразу, але вони є. Звикнувши до нової ситуації, Ви навіть пошкодуєте, що цього не сталося раніше.

Риби ♓

Підтримка світил допоможе Вам повірити у себе і домагатися бажаного. Мрії плюс амбіційність – ось ідеальний рецепт успіху. Ви знову повернетеся до давніх прагнень. Не переживайте, якщо в минулому з мрією не склалося: минуле тому і минуле, що воно минуло.