Ці знаки Зодіаку справжні мисливці за жінками

Зрозуміти психологію чоловіків не завжди просто. Особливо коли мова заходить про любовні стосунки. І якщо одні вважають за краще відразу отримувати від жінки відповідну реакцію на свої залицяння, то іншим приносить особливе задоволення сам процес полювання за своєю обраницею. То хто ж ці любителі незліченних перешкод? Чоловічий гороскоп розповість, під якими знаками зодіаку найчастіше народжуються чоловіки-мисливці.

Овен

Незважаючи на те, що Овен не надто любить витрачати час на безперспективні залицяння, у його житті нерідко трапляються моменти, коли він отримує справжнє задоволення, полюючи на вподобану жінку. Але, наприклад, на відміну від того ж Стрільця, якому подобається сам процес полювання, Овен набагато більше задоволення отримує від своєї перемоги, заради якої і був пройдений весь цей серйозний шлях.

Телець

Чоловічий гороскоп каже, що обережний і раціональний чоловік Телець не звик поспішати в ухваленні рішень. А в справах амурних тим паче. Вибір дами серця – для нього глобальне завдання, до якого він підходить з особливою відповідальністю. Тож його з повною впевненістю можна назвати безстрашним мисливцем. Він готовий до непередбачених поворотів і перешкод на шляху до серця своєї коханої жінки.

Лев

Цей імпозантний джентльмен, який вміє справляти враження, знає, як зачарувати вподобану даму. І, зрозуміло, в його оточенні завжди знайдеться пара-трійка його шалених фанаток. Вони готові миттю прибігти до Лева і виконати будь-які його бажання. Але, оскільки сам Лев вважає себе особливим, це означає, що і поруч із ним має бути особлива друга половинка. Домагатися її уваги йому часом доводиться роками.

Скорпіон

Як правило, представник знака Скорпіон – це чоловік, який інстинктивно припускає, що хороша жінка просто так на дорозі не валяється. І для того, щоб така жінка опинилася з ним поруч, необхідно добряче постаратися. Крім цього, Скорпіон завжди з особливим задоволенням бере участь у будь-яких суперницьких змаганнях. Зокрема й у боротьбі за вподобану ним і його конкурентом жінку.

Стрілець

Цього відчайдушного любителя пригод у принципі набагато більше цікавить саме полювання, а не мета, до якої воно приведе. Саме тому жінки, які одразу ж відповідають йому взаємністю, надто швидко стають йому нецікавими. Тож утримати увагу цього мисливця вдасться лише тій жінці, яка, не припиняючи, вибудовуватиме йому нові й нові перешкоди у стосунках. Рівні та спокійні стосунки – точно не для цього непосиди.

Водолій

Свіжі, оригінальні і нові – приблизно так описує ідеальні стосунки представник знака зодіаку Водолій. У коханні він зовсім не консерватор. Тому класичні залицяння, що плавно перетікають у спільне проживання і далі в одруження, його не особливо приваблюють. Водолій – натура азартна і така, що легко захоплюється. Тож роздобути ключ від його серця завжди більше шансів у по-справжньому недоступної і неординарної жінки.

Оригінал