Гороскоп на 13 травня

Овен ♈

Як давно і добре знає народ, “на милування нема силування”. Так, є багато питань, в яких люди легко погоджуються на все, але є і принципові позиції. Ваше розуміння ситуації йде всупереч з поглядом іншої сторони, хоча, здавалося, Ви бажаєте людині тільки хорошого. Мабуть, краще дати йому або їй простір для власних рішень.

Телець ♉

“Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють” (Томас Едісон). Якщо щось не виходить, перш за все потрібно ще раз звіритися з інструкцією. Похмурі прогнози не вимагають зусиль, а ось для того, щоб досягти успіху, потрібні завзятість, терпіння і віра. Покладіться на них, і незабаром оптимізм повернеться в Ваше життя.

Близнюки ♊

Навіть якщо завдання нас лякає, варто підійти до нього з упевненістю – і скоро боятися стане нічого. Не такий страшний чорт, як його малюють! Якщо не знаєте, як підступитися до складної справи, перш за все зрозумійте, що не таке вже воно і складне.

Рак ♋

Коли слова зачіпають за живе, ми відразу це відчуваємо. Ви можете виявитися жертвою неприємного, принизливого коментаря, але зможете наплювати на нього, коли зрозумієте, що там немає і тіні правди. Не варто приймати подібне близьке до серця. І пам’ятайте, що ображають інших зазвичай люди, які глибоко нещасні самі.

Лев ♌

У дитинстві Вас могли вчити “стояти за себе”, а могли радити “просто відійти в сторону”. Обидві ці стратегії бувають корисними. Можна вступити у відкритий конфлікт зі своїм антагоністом і таким чином допомогти ворожнечі вкоренитися, а можна ігнорувати чужу агресію. Тут і зараз останній варіант, мабуть, кращий.

Діва ♍

Перше правило менеджменту – вважати все, що відбувається своєю відповідальністю. Але потрібно також дотримуватися правила “хочеш зробити добре – роби сам”? На жаль, зараз – так. Але в самостійному вирішенні задачі повно плюсів. Як мінімум у Вас будуть всі причини собою пишатися.

Терези ♎

Ви правильно думаєте, що більше контролю над тією чи іншою сферою Вашого життя означає і більше відповідальності. Але бути капітаном своєї долі куди цікавіше, ніж плисти за течією! Багато змін додають Вам невпевненості. Щоб набути впевненості, встаньте біля керма самі. Досить залишатися пасажиром!

Скорпіон ♏

Правда буває болючою в тому сенсі, що крах ілюзій – це завжди гострий шок. Але сама правда – це завжди добре. Варто не обурюватися, а прийняти її. Знову відкрита істина зробить Ваше життя кращим, так що дайте їй шанс. Не треба думати, що правда приносить тільки проблеми.

Стрілець ♐

Як відомо, годинник, який зупинився, двічі на день все ж показує правильний час. А якщо в тесті є чотири варіанти відповіді, випадковий вибір дає нам 25% ймовірності вгадати правильно! Іноді те, що треба, трапляється без будь-яких проблем з нашого боку. Подумайте, в якій області свого життя Ви цілком можете пустити справу на самоплив.

Козоріг ♑

Щоб вирішити складне питання, менше про нього переживайте. Це не означає, що потрібно махнути рукою на те, що вимагає відповідального ставлення. Але як би не турбувала Вас ситуація, просто зрозумійте, що положення не безвихідне. Це – частина процесу, який працює на Вас. Дайте проблемі шанс довести, що не така вже вона й проблема.

Водолій ♒

Всі тварини рівні, але деякі рівніші (Джордж Оруелл). Серед людей все теж так. Ми знаємо, що в цілому рівні, але одні люди здаються більш гідними благ, ніж інші, і на цій підставі вважають себе кращими за інших. Не вірте нікому, хто намагається показати, що Ви нижчі за нього.

Риби ♓

Як прикро, коли талант розтрачений даремно! Ми володіємо багатьма дарами, яких можемо до пори до часу просто не помічати. Зірки ясно говорять, що у Вас є талант, якому треба знайти застосування. Перший крок – повірити в себе, і всесвіт підтримає Вас в цьому.