Гороскоп на 14 жовтня

Овен ♈

Ви можете мати справу з дилемою, пов’язаною з Вашим минулим. Колись подія зіграла велику роль у Вашому житті і допомогла Вам опинитися саме там, де Ви зараз перебуваєте. Ось чому Вам може здаватися, що зараз Ви не маєте права упускати цей момент з уваги. Однак Ви надаєте собі ведмежу послугу, чіпляючись за те, що колись отримали. Змиріться з тим, що незабаром у Ваше життя увірвуться зміни. Не чиніть опір їм.

Телець ♉

Незважаючи на те, що ми живемо у світі технологій та камер відеоспостереження, ми все ще можемо почуватися самотніми. Проте за нами спостерігають не лише камери, а й наші ангели-охоронці. І вони набагато більше переймаються нашою долею. Ось тільки вони не мають права втручатися у наше життя без дозволу. Дайте знати, якщо Вам потрібна підтримка – Ви обов’язково будете почуті.

Близнюки ♊

Бажаєте почути повчальну історію? Якось один підліток підробляв у супермаркеті. Якось керівник вручив йому полірувальну машинку, щоб він відполірував підлогу до блиску. Оскільки хлопець тримав її в руках уперше, не дивно, що з першим натисканням кнопки він мало не розніс цілу низку скляних вітрин. Проте трохи згодом він виявив, що хитрість її використання полягає у м’якому спрямуванні, а не в агресивному натиску. Спробуйте перенести це на своє життя, і Ви побачите, що подібний підхід може вирішити багато Ваших труднощів.

Рак ♋

Згадайте випадок, коли відчували, що Вам нема чого втрачати, відкриваючись чи довіряючись комусь. Можливо, вам навіть здавалося це безглуздим, але ви все одно це зробили. І в результаті Ви не пошкодували, що зробили. На додаток – Ви ще й отримали слушну пораду та підтримку. Думаємо, Ви розумієте, чого Ви зараз все це згадали.

Лев ♌

Ви можете бути зациклені на тому, який вплив хтось чинить на Ваше життя. Звичайно, у Вас може бути безліч причин відчувати подяку, але Ви помиляєтеся, якщо вважаєте, що тепер будете винні цій людині до кінця своїх днів. Мало того, Ви навіть не уявляєте, як все може повернутись далі. Втім, зачекайте зовсім небагато, і самі все побачите.

Діва ♍

“Вчини з іншими так, як хочеш, щоб вони чинили з тобою”. Щоб отримати доброту та співчуття, ми повинні постійно транслювати їх у навколишній світ. Люди, які незадоволені іншими, як правило, глибоко нещасні. Вони завжди одержують те, що самі дають. Отже, знаючи про це, подумайте, що ви можете зробити, щоб підвищити свою самооцінку? Ловіть підказку: допоможіть комусь повірити у себе.

Терези ♎

“Використовуйте по максимуму те, що у Вас є”. Почувши щось подібне, Ви можете вважати цю пораду абсолютно марною, однак не поспішайте відкидати її. Це може виявитися саме тим, що Вам потрібно. Ви чудово знаєте, що при правильному ставленні трохи уяви може мати велике значення. Тож, замість того щоб засмучуватися через те, що Вам чогось не вистачає, уважно подивіться на те, що Вам доступно.

Скорпіон ♏

Як часто люди приходять до Вас за порадою? Напевно, вони знають, що почують від Вас те, чого їм не скаже ніхто інший. Однак, навіть якщо це не так, і Ваші ідеї не часто мають попит, навколишні напевно задаються питанням, як би Ви вчинили на їхньому місці. Ймовірно, Ви відчуваєте, що хтось потребує Вашої допомоги, але не знає, як попросити про неї. Протягніть йому руку першими.

Стрілець ♐

Так чудово, коли нам несподівано пропонують залишити своє місце у хвості черги та пройти до вільної каси. І це в той момент, коли ми приготувалися прочекати цілу вічність. У Вас була заготовлена ​​певна кількість часу та терпіння, але раптово Ви виявили, до Вашого полегшення та радості, що насправді потрібно менше і того, й іншого. Намагайтеся обернути це на свою користь.

Козоріг ♑

Двері чудово ілюструють можливості. Так само як і вікна. Звичайно, входити через двері завжди зручніше, ніж пролазити у вікно, але багато залежить від обставин та кінцевих цілей. Щось, що маячить на Вашому горизонті, може вимагати більше уяви та зусиль, ніж Ви звикли вкладати. Не пропустіть можливості, які відкриваються перед Вами.

Водолій ♒

Необхідність зустрітися з труднощами віч-на-віч іноді викликає страх або навіть паніку. Часом ми хотіли б уникнути того, що варто прийняти як даність. Однак, взявши себе в руки і виявивши сміливість, у результаті ми досягаємо успіху. Ймовірно, сьогодні Вам доведеться зайнятися тим, що Ви б із задоволенням відклали або проігнорували. Звичайно, в процесі задоволення Ви отримаєте мало, зате отримаєте результат, на який навіть не сподівалися.

Риби ♓

Ви практично впевнені, що розставляєте пріоритети правильно. Однак те, що Ви вважаєте зовсім не важливим, напевно заслуговує на більшу увагу з Вашого боку. Ви ніколи не випускаєте з уваги питання безпеки та фінансової стабільності, але як часто Ви думаєте про щастя та подяку? Перемістіть їх на перші позиції – зараз їм там саме місце.